Arnica süpürge

Konusu 'Beyaz Eşya' forumundadır ve arnavut67 tarafından 11 Kasım 2010 başlatılmıştır.

11 Kasım 2010
    Konu Sahibi : arnavut67
  1. arnavut67

arnavut67 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba Arkadaşlar,

Ben süpürge almayı düşünüyorum. Fakat kararsız kaldım. Torbalı mı yoksa su hazneli olanlardan mı alayım? Arnica nın bi ürününü gördüm geçen gün kullanan yada bi fikri olan varsa yardımcı olur mu?

Teşekkürler...

2. 11 Kasım 2010
  3. NaruTo

NaruTo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arnica markayı bilmem ama başka bi markanın su hazneli olanını kullandım tozu dışarı vermeme olayı var bunun ama o hazneyi her seferinde değiştirmek gerekio yoksa koku falan yapıo.değiştirmek derken temizleme anlamında temiz su koyman gerekio. o noktada biraz daraltıyo.kağat torbalı ve hepafiltreli al derim ben.şu an torbalı philps kullanıorum çokda memnunum.

4. 13 Kasım 2010
  5. magrenta

magrenta Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    86
    Ödül Puanları:
    153
  6. 13 Kasım 2010
  7. kasiope

kasiope kalbimin komutanı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    su hazneli tavsiye etmiyorum canım her kullanımda temizlemen gerekiyor içinde bir damla su kalsa koku yapıyor. ben Bosch Roxx’x kullanıyorum çokta memnunum emiş gücü süper kesinlikle dışarı toz vermiyor, filtresini kendi kendine temizleme özelliği var torbasız hazneyi tutup çöpe döküyosun sadece başka bişey yapmana gerek kalmıyor hem uzun süre hazneyi boşaltmana gerek yok ben içim rahat etmiyor diye boşaltıyorum sürekli ama hazne büyük ve filtre kendini temzilediği için koku oluşmuyor kalabiliyor yani. internetten araştır bence çok özellikleri var. tavsiye ederim. en güzel özelliğide antibakteriyel allerjisi olanlara birebir. kodunu vereyim :Bosch Roxx’x BGS62232

Son düzenleme: 13 Kasım 2010
  8. 28 Kasım 2010
  9. _seastar_

_seastar_ hayatımın anlamısın AsKıM Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ben de çeyizime alıcam arnica borayı.sulu süpürgeler için koku yapıyor diyor herkes ama işin bitince güzelce temizleyip koysan kenara koku yapmaz diye düşünüyorum

10. 3 Aralık 2010
  11. magrenta

magrenta Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    86
    Ödül Puanları:
    153
    ben bir defa deneme amaşlı kullandım koku yapması için içinde su kalması süngeri olması lazım bunda öyle birşey yok işim bitti suyunu döktüm yıkadam kuruladım kaldrıdım mis gibi tozsuz temizlik yaptım

12. 8 Aralık 2010
  13. sssccc

sssccc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    bende henüz elektrik süpürgesi almadım. açıkçası öyle büyük paralar da vermek istemiyorum. maksimum 300liraya alayım istiyorum. arnicayı işyerimin ordaki çeyiz mağazasında gördüm pratik birşeye benziyor. su koyma yerini kaldırıyorsun döküyorsun ayrıca parçalarını falan çıkarman gerekmiyor.
    kokudan dolayı sulu istemeyenler için söylüyorum evde arzumun sulu süpürgesini kullanıyoruz hiç koku yaptığını görmedim. kullandıktan sonra su haznesini temizleyip takıyorum yerine koku falan olmuyor.