arow..

Konusu 'Tüketici Şikayetleri' forumundadır ve vegateryan tarafından 23 Ocak 2010 başlatılmıştır.

23 Ocak 2010
    Konu Sahibi : vegateryan
  1. vegateryan

vegateryan değişsin dünyam Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bundan yaklaşık 5 6 ay önce evimizin yakınındaki arowdan bir çizme aldım..99tl di peşin aldıgım için 89 ödedim..bu gün rasgele önünden geçiyordum..bi baktım benim 89luk çizmeler 19 a düşmüş..bu kadarda olmaz gercekten kendimi enayi gibi hissettim..tabii indirim olucaktır sezon bitince..ama bu kadarı da insanla dalga gecmek bence..belki yaptıkları hukuki acıdan yada kendi standartlarınca normaldir ama ben bi tüketici olarak kazık yemekten hoşlanmıyorum..sonucta 19 liraya düşürünce bile o çizmeden kar ediyo..gideride o kadar belkide..gözüm görmesin o cizmeleri

2. 23 Ocak 2010
    Konu Sahibi : vegateryan
  3. DerinSu

DerinSu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    canım selam...öncelikle 10 yıl ayakkabı satıcılıgı yapmış birisi oldugumu belirtmek isterimyerimseniben
    sen böyle düşünmekte son derece haklısın.hatta benim başıma bi olay gelmişti satıştayken:)bir bayana ayakkabı satmıştım ve çok pazarlık etmişti benimle.
    ertesi günü patronum demez mi şu ayakkabıların fiyatlarını düşürelim:1shok:
    ertesi günü de bayan gelmez miiiiiii tabii direk benim yanıma:kedi:
    uzun konuşmalarım sonucu bayanı memnun edebilmiştim.bi gün öncesi aldıgı için kötü gelmişti ona ma 1 ay sonra görseydi bu kadar koymazdı o da haklı..
    senin olayın da kötü olmuş ama inanki sezon indirimlerinde sırf ürün elden çıksın diye inan zararına veriyorlar baze..o çizmenin maliyeti 20 den fazladır buna emin ol.arow olsun polaris vs..o tarz ürünlerin girişlerini az çok biliyorum.o yüzden için rahat olsun.çizmeyi sezonunda 99 a aldıysan en az 40 tl maliyeti vardır...o yüzden rahat ol tatlım.