artes mini dikiş makina acil yardım

Konusu 'Soru ve İstekleriniz' forumundadır ve minikiz tarafından 5 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

5 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : minikiz
  1. minikiz

minikiz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar kızım için artes mini dikiş makinası aldım ama bir türlü alt ipini yukarıya çıkartmıyor.masurayı falan mı yanlış takıyorum acaba?kullanan arkadaşlar lütfen bir yardım eder misiniz?

2. 6 Temmuz 2010
  3. minikiz

minikiz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    hadi arkadaşlar kızım başımda dolanıp duruyor lütfen biri yardım etsin:gitme:

4. 22 Eylül 2010
  5. umutsuzbahar

umutsuzbahar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    çok uzun zamn olmuş ama ben yazayım. şu an makinanız ne durumda merak ettim. ama benimde aynı sorunum vardı. hatta makinam yine tamirde bununla 4 olacak .yani gittiği tamir sayısı .kesinlikle bu makinayı almayın diyorum ben . arkadaşlarımda da annnemde de başka makinalar var kullanıyorum çok rahat. (yani makina kullanmayı yı iyi biliyorum ) ama bu makina yarım metre dikiyor bitiyor .hoop tamire...

6. 25 Eylül 2010
  7. minikiz

minikiz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    cevabına teşekkürler opuyorumnanaktan makina aynı durumda yani çalışmıyor bende fazla kurcalamadım.tamire gitse aldığım paradan fazlasını vereceğim sanırım.bekliyor öyle kenarda

8. 27 Eylül 2010
  9. umutsuzbahar

umutsuzbahar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    garantisi bitmediyse gönder canım tamire. tamir parası vermiyosun ama kargo ile anlaşmaları bitmiş. sadece gönderdiğin kargo parasını ödüyosun. geri gönderirken onlar ödüyor ama giderken sen ödüyosun. göndermeye niyet edersen bana yaz servisin numarasını adresini vereyim sana.

10. 3 Ekim 2010
  11. minikiz

minikiz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    garantisi bitmiş malesef.işin komik tarafı kullanma kılavuzu koymuşlar ama ne dediği anlaşılmıyor.yarın kursa başlıyorum oradaki hocaya da bir göstereyim belki anlar.olmazsa burdaki normal bir servise gösteririm

12. 9 Kasım 2010
  13. bgunest

bgunest Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    bende mini artes 505 aldım. kullanım klavuzunda kot ve benzeri kumaşlar için uygun değildir yazıyor ama benim makinam kot ve benzeri kumaşları daha güzel dikiyor. hatta kumaşları dikmiyor. dikiş atlıyor acaba iğnedenmi dedim farklı iğnelerde denedim ama değişmedi bana yardım edin dikemiyoruuuummmm.....:KK6:

14. 12 Kasım 2010
  15. minikiz

minikiz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    kumaş ve iğne birbirine uygun olmadığında atlama yapıyor makinalar.yani ince kumaşa ince iğneyle dikmeyi dene bir de

16. 28 Kasım 2010
  17. bgunest

bgunest Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    sağol cevap için canım ama iğnede değişik denedim yinede aynı. daha yeni aldım servisemi göndersem acaba:KK43:

18. 29 Kasım 2010
  19. minikiz

minikiz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    ben makinayı tamire verdim.yarın alacağım.sende servise gönder istersen vakit geçirmeden arkadaşım.

Son düzenleme: 29 Kasım 2010