Artık adımı sıkıntılı kız koyacağım, bitmiyor dert..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve poskolo tarafından 29 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

29 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : poskolo
  1. poskolo

poskolo Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba canlarm.ben takıntılı kız poskolo:KK43: herseye takan hayatını mahveden bi kız..şmdiki sorunumda evlilik..Arkadaslar gercektenn sasırablrsnz ama sizde olmasanz kmseye acamam bunu.Mesela biri beni begenio işte ogluna yakıstırıyo cay içmeye gelelim felan diyor ben elim ayagm birbirine giriyor hemen reddediorm görmeden..snra biri aracı oluyo beni övüyo falan ben bahaneler uydurupp reddediyorum yine..yasım 22 evde okuyorm ben ack öğrtm.Baglayan birşey yok ama bu titremelerimi telaslarımıı atamıyorum..anne-babama cok düşkünüm felaket derecede ama bundan mı?yoksa hiç erkek arkadasım olmadı hayatımda bundanmı?lütfen bana akıl verin ki bu huyumuu bende bırakabileym offf:KK43:(

2. 29 Temmuz 2010
  3. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    Küçükmüşsün daha canım yaa
    Demek ki kendini evliliğe hazır hissetmiyorsun daha.
    Acele etme bence.
    Ama normalde de çok heyecanlıysan bunu yenmeye çalış.
    İlerde problem olabilir.

4. 29 Temmuz 2010
  5. mnla

mnla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    cok erken 22 yas... en azindan sizin icin. heleki sevgili yoksa, ugruna evlilik yukunun altina girmeye can atacak bir canan yoksa tabi ki reddedersin. ayrica hersey bitti butun umitler tukendi de mi insanlar araci oluyor sana? hic cevren yok mu? hep mi evdesin? gencligini yasa... daha evlenirsin..

6. 29 Temmuz 2010
  7. EfLaH

EfLaH Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hehehehe bı an kendımı okuyorum sandım tek fark unı.deyım benım bahanemde okuyorum ben karıyer yapcam oluyor :pp ama içten içe keşke evet desemıydım ya yaşım gecıyormu evlensemmı dıyede dusunmuyor değilim ..

arkadaşım cok fazla ustune dusup,dusunmemek lazım boyle seyleri.. eğer varsa kaderınde zaten zamanı gelınce kendiliğinden olucaktır hersey .. belkı sımdı hazır deılsın
    kı zaten cok gencsın baksana burda evlılıgın ne kadar zor oldugunu yazan bırsuru ınsan var ..

8. 29 Temmuz 2010
  9. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    istemiyor olabilirsinCADIARZU

veya erkek tarafından beğenilmemek düşüncesiCADIARZU

dert etme zamanı gelince evet dersin sen bile anlamadan sempatiksalakcinni

10. 29 Temmuz 2010
  11. krizantem20

krizantem20 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    bende 22 yasındayım 2,5 yıllık evlıyım.benımde hıc sevgılım olmadan evlendım.kendını hazır hıssettıgın zaman yasın bı onemı yok canım arkadasında dedıgı gıbı begenılmeme korkusu olabılır gorusmelere acık ol eger kendını hazır hıssedıyorsan.

12. 29 Temmuz 2010
  13. eelifes

eelifes Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım bende senin gibiydim herkesi reddediyodum istemiyorum düşünmüyorum diyodum taki eşime kadar nasip olunca insanın dili baglanıyo reddemiyosun merak etme olumunekankayizsmile

14. 29 Temmuz 2010
  15. emelsim

emelsim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    takıntı yapacak bir dert değil.erken daha.nasip kısmet olunca dilin ağzın bağlanır karşındakine gönlün akıverir. o yüzden rahat ol. yaşında küçük daha.neyle mutlu oluyosan onu yap. bırak hayatı akışına.kasma kendini bukadar.evlilik güzel şey ama büyük sorumluluğuda var.bunu taşımay hazır olamn lazım. hiç birşey bekarken gibi olmuyo.yinede güzel :) sen bir tarfatan görüşmeler açık ol.rahat ol.sen beğenilmeye geliyolarmış gibi düşünme beğendirmeye geliyolarmış gibi düşün seçilen değil seçen ol ve asla içine sinmeyen birini sırf evlenmek için seçme.

16. 29 Temmuz 2010
  17. poldi

poldi Bir umut var mı? Üye

Beğenildi:
    683
    Ödül Puanları:
    148
    Bende sen gibiydim canım, gerçi bana bulduklarını hiç beğenmezdim oa ayrı bir konu. Halende biri sana falancanın oğlu var bir tanışın dese, iç sıkıntısı, bir huzursuzluk yaşıyorum. Gerçi senin yaşın henüz çok küçük evliliğe sıcak bakmıyor olabilirsin şuan için sorun değil ama bu halin hep devam ederse sorun teşkil eder.Bende olduğu gibi..

18. 29 Temmuz 2010
  19. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Demek kısmetiniz beklemede hala...

Ha diyince olmuyor bu mevzular.Herşeyin bir zamanı var.

Öyle bi an gelir ki eliniz kolunuz bağlanıp diliniz mühürlenir ve evet diyiverirsiniz.

Zamana bırakın kendinizi.