Artik ağustos annesi değilim..... Doğum yaptim..........

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve EU2 tarafından 21 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

21 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

17 temmuzda saat 17 de acil olarak sezeryana aldılarr ...şu an çok kötüyüm oğluşumu göremiyomm göstermiyolarr küvezde makinaya bağlı oksijen veriliyo ....allahım oğluşumu onur efe mi bize bağışla ..kızlar dualarınızı bekliyorumm:1no2::1no2:

2. 21 Temmuz 2008
  3. ecenas

ecenas Canım Kızım _EceNas_ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım cok üzüldüm,:çok üzgünüm:
    Ama şimdi yapacak tek şey hepimizin dua etmesi canım,allah yardımcısı olsun bebeğinin,en kısa zamanda oğluşuna kavuşursun inşallah,dualarımız seninle canım,

4. 21 Temmuz 2008
  5. wrose

wrose MURAT & DEFNE Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    cnnmm gözün aydın veee büyük geçmiş olsun diliyorumm.. allahım sağ sağlim yavruna kavuşur alıp götürürsün inşş evine, dualarım seninle bitanem, ne kadar doğdu oğluşun cnmm, hep iyi şeyler düşün kötü şeyler aklına getirme allahın iziniyle sağlıcakla çıkarr hastaneden inşşş

6. 21 Temmuz 2008
  7. EU3

EU3 Guest

Nesliii gözünaydınn canım arkadaşım benim çok üzüldümm.Allahım inşallah en kısa zamanda neslii bebeğine kavuşur inşallah.Rabbim sana yalvarıyoruzzz yeni annemizin bebeğini en kısa zamanda kollarında olsunnn.Allaha emanet olsun bebeğin canım :nazar:

8. 21 Temmuz 2008
  9. HanimKelesimiGetir

HanimKelesimiGetir TEK DİL TEK VATAN Pro Üye

Beğenildi:
    33.127
    Ödül Puanları:
    563
    güle güle büyütün bebeğinizi inşallah en kısa sürede kollarınıza alırsınız bebişinizi moralinizi sakın bozmayın a.s. :nazar:

10. 21 Temmuz 2008
  11. EU2

EU2 Guest

aminnn canımmmmmmmmmm.....daha kucağıma alamadım bile sesini bile duyamadımmm çok zor dayanamıyorummmmm

12. 21 Temmuz 2008
  13. ecenas

ecenas Canım Kızım _EceNas_ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Dayan canım, dua ediyoruz senin ve bebeğin için, hem o kadar erken de doğmamış bebeğin, sadece sanıyorum oksijen problemimi var cünkü bebeklerde akçiğer gelişimi 40 haftaya kadar devam ediyor başka bir problemi olduğunu zannetmiyorum,en kısa zamanda cıkıp senin kollarında uyuyacaktır horul horul canım,allah bebeğine sağlık sıhat versin canım mutlu günlerde büyütürsün inş. bebeğini,

14. 21 Temmuz 2008
  15. kardelenn35

kardelenn35 bebeğim iyiki doğdun ... Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ALLAH m inşallah bbeğini kollarına almayı nasip eder canm .. ALLAH analı babalı bytsn

16. 21 Temmuz 2008
  17. Bahar83

Bahar83 beyza'nın annesi --<--@ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Allahu zul celal yardımcınız olsun kardeş. Sorununu bilmiyoruz ama Allahın izniyle bişey olmaz. Bol dua et. Bizde edelim inşallah

18. 21 Temmuz 2008
  19. yigitnil

yigitnil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    69
    Ödül Puanları:
    108
    canım öncelikle geçmiş olsun.allah yavrunu sana bağışlasın.inşallah en kısa zamanda yavrunu evine götürürsün.sağlıklı günler diliyorum sana...güçlü olacaksın bak sen artık annesin.sana muhtaç olan yavrun var.