artık anne olmak istiyorum

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve askperisi tarafından 20 Şubat 2009 başlatılmıştır.

20 Şubat 2009
    Konu Sahibi : askperisi
  1. askperisi

askperisi Guest

kızlar ben artık anne olmak istiyorum 5 aydır bitmeyen umutlarla her ay bekliyorum ama olmuyor iste olmuyor biliyorum cok erken belki daha 21 yasındayım ama ben anne olmak istiyorumsenağlama

2. 20 Şubat 2009
  3. sevcangoksel

sevcangoksel Allahım sana emanetiz Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Canım senin 5 aydır olmuyo, benimse 2 yıldır.
    Allahım ol deyince olur.
    Kimisinin ilk denemesinde oluyo.
    Doktora gittiniz mi, sende veya eşinde bi sorun var mı?

4. 20 Şubat 2009
  5. karamellatte

karamellatte Guest

biz de yaklaşık 9 aydır korunmuyoruz. henüz ben de hamile kalamadım. 1 seneye kadar normal zaten. hatta 1 sene korunmadığın halde hamile kalma ihtimalin %75 miş.. dolayısı ile üzülme... yumurtlama dönemlerine özen göster... ama "ille de hamile kalacağım" stresiyle ilişkiye girme. bunun olumsuz etkilediğini okudum. ben bu ay reglim bittikten sonra doktora gideceğim.. mutlaka bilgi alacağım...buraya yazarım... ama canını sıkma. biz de bu ay 3-4 gun geciktiğim için hamile olduğumu sandık ve umutlandık. ama olmadı.. hayırlısı... herşey kısmet.. bunu unutma sakın..

6. 20 Şubat 2009
  7. ceylan83

ceylan83 boncuk gözlümmmmmm:)) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    canım inşallah çabucak kavuşursun bebeğineee inşallah bizde..

8. 22 Şubat 2009
  9. lahin

lahin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende 21 yaşındayım ve 8 aydır bekliyorum ger ay regl oldugumu gordugmde muthiş uzuluyorum eşime belli etmemeye calışıyorum cunki o uzuldugu biliyo we beni teselli ediyo 2 kez dok gittm we en az 1 yıl sabretmemi hem yaşımın hem de ewliligm icin erken oldugunu soyledi simdi rabbime sıgındım bekliyorum ama etraftan gelen bebek yokmu sozlerinden icim ezliyo yaaaaaaaaaaaaaaaaa..............

10. 22 Şubat 2009
  11. xsxeker pembe

xsxeker pembe kzımı sen koru rabbim... Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    bende istiyorum 22 yaşındayım 2yıldır bekliyorum meleğimi kuzumu haydi meleğim gel aneye haydi teyzem gelin annelerinize hem burda daha güzel melekler sizi beklio meleğim gel emi kim anne olmak istemezki

12. 22 Şubat 2009
  13. bersuuu

bersuuu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ah kızlar bende çok istiyorum 7 ay oldu ama yok heleki eşim arkadaşlarımızın çocuklarını kucağına alıp sevdiğinde çok kötü oluyorum bir an önce ona kendi bebişini vermek istiyorum ama stres yapmamamız gerekiyo hanımlar en büyük düşman stres

14. 22 Şubat 2009
  15. snur42

snur42 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    bende sizlerdenim ya. benim de 8 aydır olmuyor her ay umutlanıyorum ama olmuyor işte.ve umutlanmamın en büyük sebebi adetim her zaman geç geliyor..ve kendimi gebiş sanıyorumsenağlama bu ay yine öyle adetim 4 gün geçti hala olmadı ve benim bi yanımda umut ışığı var.. ama bi yandanda olacağim biliyorum.. çok berbat bi duygu ya...bu ayda ağlamak istemiyorum.RABBİM İSTEYEN HERKEZE VERSİN İNŞAALLAH....HERŞEYDE VAR Bİ HAYIR..STRES ÇARE DEĞİL MALESEF...DULALARIMDASINIZ HEPİNİZ ARKADAŞLAR

16. 22 Şubat 2009
  17. ebrar_53

ebrar_53 Sana sığındık Rabbim Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    198
    ah arkadaşlar hepimiz anne olmak istiyoruz ama herşeyin zamanı var bende 8 yıldır bekliyorum hemde 3 düşük yaşamış biri olarak herşeyde vardır bi hayır RABBİM hepimizin gönlünün muradını versin inşallah

18. 22 Şubat 2009
  19. Charm

Charm Whats up ? Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    198
    Allahım tez zamanda tum ısteyenleri evlat sahıbı etsın ınsallah.. :teselli: