Artık asker eşi değil ŞEHİT eşiyim

Konusu 'Acısıyla Tatlısıyla : (' forumundadır ve vaveyla tarafından 9 Eylül 2008 başlatılmıştır.

9 Eylül 2008
    Konu Sahibi : vaveyla
  1. vaveyla

vaveyla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet artık şehit eşiyim.burayla tanışmam asker eşleri topiği sayesinde olmuştu.o yüzden böyle bi başlık seçtim.niye yazıyorum bilmiyorum.ama herkes benim canımı bitanemi tanısın istiyorum,hep onu ömrümü anlatmak canım kocamdan bahsetmek istiyorum.
    anlatmak içimdeki onu paylaşmak onun gitmedigini hissettiriyo bana.zaten gitmedi o.gidemez beni kızını bırakamaz sözü var 2 senedir zaten hasrettik tam kavuşmamıza 16 ğün kala gidemez .yapmaz benim kocam bunu bana.o bana kıyamaz bi damla gözyaşıma kıyamaz o benim.
    ağlıyorum aşkım gözyaşlarımı silsene ağlama kuzummm desene .61 gündür bunu bekliyorum aşkımm.yeterrrr.
    hala rüya gördün aşkım demeni bekliyorum.inanmıyorum ğittigine.nolur biri yalan desin.kabus bu desin nolur.inandığım anda çıldırıcam.
    ben allahımdan hiç bişey istememiştim.geceler boyu onu koru demiştim.yalvarmıştım.hadi benim dualarımı duymadın allahım küçücük meleğiminkilerinidemi duymadın.allah onu daha çok seviyomuş diyolar.hayır sevmesin versin benim canımı versin kocamı.
    sadece anlatmak istedim.karşımda beni sakinleştirmeye çalışan biri olmadan bunları söylemek istedim.

2. 9 Eylül 2008
  3. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    canım sen şehit eşisin güçlü olmalısın
    dimdik ayakta cocuklarının basında durmalısın
    acın cok büyük yasamayan bilemez
    allah sana sabırlar versin
    tüm şehitlerimize allah rahmet eylesin

4. 9 Eylül 2008
  5. kontes88

kontes88 geceyi sana yazdim__ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim Allah sabır versin söle bi durumda ne denirki baska dedikleri gibi kocan Allahın sevgili kuluymus sehitlik mertebesine ulasmıs dualarımız tüm sehitler ve sehit aileleri için...

6. 9 Eylül 2008
  7. eftelya24

eftelya24 Sen benim en kıymetlimsin Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benım allahım sabır versın sana yaa ınan aglayarak yazıyorum sana bu satırları,bende asker esıyım senı o kadar ıyı anlıyorumkı bu haberı duyunca o kadar canım yanmıs o kadar aglamıstımkı senın ıcın elımden bıseyler gelsede yapsam keske,keske esını gerı getırme ımkanımız olsada hersey bı ruya olarak kalsa,ne dıyecegımı bıle toparlayamıyorum bılıyomusun canım,sadece ve sadece sana sonsuz sabırlar dılıyorum,bılıyorum sabretmek cok zor ama kızın ıcın bundan sonra hersey,allah yar ve yardımcın olsun bıtanem,senın ıcın yapabılecegım bısey var mı varsa ne olur soyle.

8. 9 Eylül 2008
  9. coffee

coffee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :KK43:

Çok üzüldüm Allah dayanma gücü versin..
    evladın için bundan sonrasında güçlü olmalısın..
    Allah yardımcınız olsun..

10. 9 Eylül 2008
  11. clksEmel

clksEmel Ata'm ... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım Allah sabır versin sen hala bir asker eşisin bunu sakın unutma..dimdik guçlu ayakta durcaksın ki hainler sevinmesin..bende bir asker esiyim Allah yavruna omur versin insallah

12. 10 Eylül 2008
  13. pilli_hatun

pilli_hatun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: ne diceğimi bilemiyorum başın saolsun

14. 9 Eylül 2008
  15. XOXzlem

XOXzlem İNŞALLAH BİR GÜN........ Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    196
    canım benim yaaa mahvettin beni inan.......sen nasılsındır düşünmek bile istemiyorum şu an......rabbim sabırlar versin inş en kısa zamanda......tatlı meleğine sarıl ve bol bol dua et arkadaşım......ne desem boş şu an ............offffffff mahvoldum ben yaaaaaaaaaaa......

16. 10 Eylül 2008
  17. sonuyok

sonuyok özlem kokan kızım Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    allah sabırlar versin canım vatanı için bizler için canını feda eden eşine ve tüm şehitlerimize allah rahmet eylesin
    nasıl teselli etsek ne desek bilmiyorum ama güçlü ol sen şehit eşisin dimdik dur hiç ağlama yavruna sarıl hiç olmazsa bir parçası seninle

18. 10 Eylül 2008
  19. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.627
    Ödül Puanları:
    363
    Allahım sabır versin inşallah..:Saruboceq:
    Nur içinde yatsın eşiniz...:çok üzgünüm: