Artik bebegiminde 1 yasi var :))

Konusu 'Aralık Anneleri' forumundadır ve MotherandBaby tarafından 6 Kasım 2010 başlatılmıştır.

6 Kasım 2010
    Konu Sahibi : MotherandBaby
  1. MotherandBaby

MotherandBaby 07.11.2009 /12:24 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Bebeginin dogumgunu gelen anne o gunle ilgili hislerini buraya yazsin diye dusundum hem kimin dogumgunuyse gozden kacmaz hem de hatira kalir kk nin sayalarinda :81:

2. 6 Kasım 2010
  3. MotherandBaby

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Karagozlume.............. Gecen yil bu saatlerde sanciyla hastaneye gittigimde hic bilmiyordum saatler sonra sana kavusacagimi sana kavustugum saatlerde senden tekrar ayrilip gunlerce yogunbakimlarda umutlarla cam kuvezin ardindan sana hasret kalacagimi.dualarla basladi kavusmamiz karagozlum aslinda ilk varligini ogrendigim gunde basladi dualarim saglikli hayirli mutlu huzurlu bir evlat olman icin di ilk dualarim daha sonradan evimize saglikla gelebilmen icin oldu dualar bugun artik senin de 1 yasin var ve isteklerim dualrim hep senin icin artik guzel kizim senin mutlulugun sagligin huzurun icin.bir bebek dogunca bir anne dogar derlermis ne kadar dogruymus megerse bana annelik sifatini verdigi icin once allaha sonra sana binlerce tesekkurler guzel gozlum. Beraber koskoca bir seneyi geride biraktik ben baskasi icin bu kadar endise duyulabilecegini biri icin bu kadar buyuk sevgi beslenebilecegini bir canli kaka yapti diye bu kadar sevinebilecegini ilk goruste askin gercek oldugunu anne olmak demenin ne kadar ici dolu bir kelime oldugunu bir bebegin buyudugune sahit olmanin mucize otesi oldugunu senden ogrendim canim kizim.simdi hayatim M.O ve M.S olmak uzere iki bolum minadan oncesi ne kadar bosmus megerse sen nasil bir amlam vermissin hayatima sensiz artik birgun bile anlamsiz gelir eminim bana allah senin yoklugunu acini gostermesin bana tek dilegim bu artik...cok yorucu cok guzel cok hizli gecen koca bir sene geride kaldi o kadar karmasik duygular ki cogunu anlatmaya kelimeler yetmiyor gercekten artik kalbim disarda atyr gibi hissediyorum sen benim disarda yasayan parcamsin insan encok kendini onemsermis ya sen benden de onemlisin hayatimda senin mutlulugun bir gulusun veya ogrendigin yeni birsey mutlulugum senin caninin yanmasi rahatsizligin kabusum .sen benim hayattaki en kiymetlimsin karagozlum iyiki dogdun iyiki benim oldun hayatta ki zorluklarin seni yildirmayacagi gonlunden gecenlere sahip olabilecegin durust kisilik sahibi saglikli huzurlu mutlu birbirimizden ayrilmayacagimiz nice senelerin olsun onunde guzel kizim seni cok seviyorum varligin yeter herseye...

4. 8 Kasım 2010
  5. b_i_o

b_i_o minicik1can bensanahayran Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    146
    biz de o bebişle ilgili yazsak olar mı acaba :26:

6. 9 Kasım 2010
  7. MotherandBaby

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Olar olar cok guzel olarrr

8. 9 Kasım 2010
  9. b_i_o

b_i_o minicik1can bensanahayran Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    146
    Minaminnacık,
    Anneciğinin doğum sancılarında yanında olamadım (büyüdüğünde annen anlatır sizleri beklerken domuz gribi diye bir nane çıkardılar o yüzden evlerimize kapanmıştık) ama öncesinde ve sonrasında çektiği sıkıntıları, sevinçleri, heyecanları uzaktan da olsa paylaştım, paylaşmaya devam ediyorum ve umarım uzun yıllar paylaşırım.

Daha yolumuz/yolunuz çok uzun, daha çooooook maceralarınızı biriktireceğiz ve umarım birlikte güleceğiz tümüne. Öyle garip bir arkadaşlık ki bizlerin yaşadığı kuzucuğum, kanından olan insanlar bilmezken bizler biliyoruz mesela kulağın hangi tarihte delindi ve nasıl tepki verdin, hastayken döküntülerin nereden başladı, yemeğini nasıl yiyorsun... bunları bilmek bilebilmek bir ayrıcalık.

İnsanın ailesi gibi kimse olmaz olamaz biliyorum ama söylemeden de edemeyeceğim: burada allah göstermesin ya, ne zaman başın sıkışsa, bir ihtiyacın olsa veya sadece anandan bunalsan [:KK53:] yardıma hazır bir "teyzen" var.

Sizler bize Allah'ın en güzel hediyelerisiniz ama anacığın da sana bir hediye, kıymetini bil. Varı yoğu, dünü bugünü yarını, her şeyi sen oldun ve ömrü olduğu müddetçe de sen olacaksın.

Güzel kara kuzu, sağlıkla büyü, her günün bir öncekinden güzel, bir öncekinden keyifli geçsin ve yüce tanrı hep iyiliklerle güzelliklerle karşılaştırsın seni.

10. 10 Kasım 2010
  11. turkuaz_turkuaz

turkuaz_turkuaz Berenimmmm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Minacım.....
    Güzel gözlü kızım benim....
    Senin doğduğun günü, senin için ettiğimiz duaları dün gibi hatırlıyorum.Şükürler olsun ki Allah anneciğine babacığına bizlere seni bağışladı.Sizleri beklerken hepimizin kalbi tüm yavrularımız için attı ve atmaya devam ediyor. Sizlerle heyecanlanıyor sizlerle üzülüyoruz.
    Allahım sana tüm yavrularımıza uzun sağlıklı ömür nasip etsin.Hayatınız boyunca yüzünüzden gülücükleriniz azalmasın hep şans sizden yana olsun inşallah.
    Annenle babanla dopdolu sağlıklı neşeli güzel günlerin olsun kuzucum....

12. 10 Kasım 2010
  13. AyseDuru

AyseDuru 28.10.10 Durum kollarımda Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Oy ne güzel.. Bize de o günleri görmek nasip olsun inşallah..
    Nice yaşlara kızlar bebişlerinizle.

14. 22 Kasım 2010
  15. MotherandBaby

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Tesekkur ederiz saglikla kucagina alman dilegiyle