artık bebek istemiyorum moralim çok bozuk

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve safak_d tarafından 18 Nisan 2009 başlatılmıştır.

18 Nisan 2009
    Konu Sahibi : safak_d
  1. safak_d

safak_d Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Bir senedir uğraşıyorum ve bebeğim olmadı maalesef.:KK43:( eşim normalde çok anlayışlı bir insan olmasına rağmen bu konuda çok umursamaz davranıyor. Artık onunla bu konuda tartışmaktan bıktım. Vazgeçtim artık :KK43:(:-)çok üzgünüm::çok üzgünüm:

2. 18 Nisan 2009
  3. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    Bu Allah'in bilcegi bi is, bebegin ne zaman gelcegini ancak o bilir, o kadar ugrasan var ki ama 10 amma 1 sene sonra hamile kaliyor, tedaviler, igneler, hersey yani kurler, ama bebegin gelcegi zamani biliyordur, bekliceksin sabredeceksn, ve sabredince bebegin sana mukafat olarak gelcektir, Allah kolaylik versin yardimcin olsun
    Sevgiler !!!

4. 18 Nisan 2009
  5. D-GABBANA

D-GABBANA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    ohooooo şekerim sen çabuk vazgeçmişsin.bizim de 2,5 yıl olmadı bebeğimiz.kontroller,yumurta takıpleri,rahım filmi varıkosel amelıyatı,aşılama vs bır suru yıpratıcı şey.ama hiç senın dediğini demedim.dediğim tek şey vaktı gelmedı demek oldu.tabı kı uzulup ısyan ettiğim gunler oldu.ama şu an yaklaşık 8 aylık hamıleyım ve bıraz sonra kızımla randevum var dr da:)o kadar gusel bır duygu ki inşallah sen ve isteyen herkes tadar.sevgiler.pes etmek yooooook.

6. 18 Nisan 2009
  7. karamelito

karamelito Guest

pes etme canım ya, tamam onla konuşma bizle konuş hepimiz aynı dert sahibi olduğumuz için birbirimizi anlıyoruz. bazen en yakın arkadaşlarımız bile anlamıyor. hadi toparla kendini gelecek meleklerimiz :CüvCüv:

8. 18 Nisan 2009
  9. safak_d

safak_d Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Evde ağzımızı bıçak açmıyor. En küçük bir şeyde ağlamaya başlıyorum şu an bile inanın. Çok fazla aceleci davrandığımı söylüyor doktora gitmeme bile kızıyor vakti değildir falan diye. Ama benim sıkıntılarımı anlamıyor ben ona üzülüyorum. Doktor sperm testi istedi onun için kavga ettik. Rahim filmi istedi çektirmeyeceksin ne gerek var şimdiden dedi. beni çok şaşırtıyor. Normalde çok merhametli anlayışlıdır ama bu konuya gelince sanki başka bir insan oluyor anlayamıyorum.

10. 18 Nisan 2009
  11. betumutlu

betumutlu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    Erkeklerin kadınlar kadar duygusal olmasını bekleme bence bende ilk hamile kaldığım zaman ilk test yapıp öğrendiğimde sanki eşim istediğim tepkiyi vermemişti bana şaşırmıştım ama bebeğimi kaybettim ve şimdi benden çok istiyor

12. 18 Nisan 2009
  13. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    canim bebek icin ve tedavi icinde aceleci davrandigini dusunuyor olabilir mi? konuusn ortak birsey bulcaginiza eminim.

14. 18 Nisan 2009
  15. Elif

Elif Onur Üyesi Pro Üye

Beğenildi:
    5.125
    Ödül Puanları:
    438
    ya bebek seni isterse :)

16. 18 Nisan 2009
  17. umut_sevgim

umut_sevgim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    bence cok cabuk pesetmıssın herkes kendı hayatından ornek verıyo bende vereyim 3 senelık evlıyım malesef 4 kaybım oldu ama yınede bebek sevgısı baska bısey herseye ragmen yıne denemelere basladık vaktı gelınce o da yaptıklarına pısman olacak emınım bundan bılıyorum rabbım zamnı geldıgınde nasıp edecek bıze sende yılma hemen olurmu tatlım

18. 18 Nisan 2009
  19. safak_d

safak_d Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    ya zaten beni üzen de o. başkalarının çocuklarını görünce ne kadar sevdiğimi , nasıl hayranlıkla seyrettiğimi görüyor. Düşünün ya geçen gün kendime aptal dedim resmen. Bir dizide kız hamile kaldığını öğreniyor oturup ağladım. O aklı sıra beni rahatlatmaya çalışıyor üzülme kendini sıkma falan diyerek ama beni daha çok üzüyor. Ben çabalıyorum onun da benimle paralel hareket etmesi lazım ki
    ben de her yolu deniyoruz onun için olmuyor deyip rahat davranayım. Ama sorunun ne olduğunu bile anlayamadık henüz. Sperm testi istedi doktor önce kabul etmedi baktı üzülüyorum tamam dedi. Şimdi de yaptırmayacak. Benim film çektirmemi istemedi daha çok erken diye. Fazla duygusal davranıyorum farkındayım ama üzülüyorum elimden gelen bişey yok. O böyle yapınca demek ki istemiyor diyorum ben de . Offff ne zor işler bunlar