Artık bende araba kullanıyorum çok mutluyum ya:))

Konusu 'Mutluluktan Uçtuğunuz Haberler...' forumundadır ve EU1 tarafından 1 Haziran 2009 başlatılmıştır.

1 Haziran 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

slm kıslar aylar önce konu açmıştım sürekli temizlik ve yemekle ömrümün geçtiğini hayallerim olduğunu hiç birşey için geç olmadığını yaşlandığımda arkama baktığımda kendim içinde bişeyler yaptım demek istediğimi yazmıştım.4 hayalimden bahsetmiştim

• [araba sürmeyi öğrenmek
      [*]kuaförlük kusuna gitmek
      [*]yarımkalan üniversite hayatımı tamamlamak
      [*]kendime kuaför dükkanı açıp aileme katkıda bulunabilmek
      bunları yapmak için çocuklarımın büyümesini bekledim.ve ilk hayalimi gerçekleştirdim artık araba kullanabiliyorum,öğrendim.geriye 3 hayalim kaldı.sırada kuaförlük kursu var onuda bitirince sizlerle paylaşmak istiyorum.belki bir gün kendi işyerimden takip ederim burdaki konuları:))) ne güzel olur.büyük kızım önce yadırgadı babalar araba sürer dedi ama şimdi oda çok mutlu sürebildiğim için.çok mutluyum arkadaşlar araba sürmek nekadar zevkli bişeymiş hayattaki tüm zevkli şeyleri erkekler yapıyor arabanız varsa alın eşinizden oturtun yan koltuğa valla ya stres atmaya birebir harika bir mutluluk duygusu veriyor insana,9 yıldır evliyim ailem için tüm zevklerimden hayallerimden vazgeçmiş kendimi tamamiyle temizlik,yemek,çocuk bakımı ve eşimi mutlu etmeye vermiştim.kızlarım artık büyüdü kendim içinde bişeyler yapmak istemek,bunu gerçekleştirmek çok güzel bir duygu hepinize tavsiye ederim arkadaşlar.mutlu günler hepinize:)))
    turkbayragi

2. 1 Haziran 2009
  3. supurgelicadi

supurgelicadi <3 Pro Üye

Beğenildi:
    628
    Ödül Puanları:
    113
    ilk önce kutlarım seni cnm

araba sürmek çok güzel birşey katılıyorum sana cnm inş diğer hayallerinde gerçek olur

4. 1 Haziran 2009
  5. ravzaaa84

ravzaaa84 miniğim bizimle Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ne güzel bi hayalini gerçekleştirmişsin dilerim diğer hayallerinde gerçekleşir ...

bi sorum olucak canım araba sürmeyi öğrenmek zormu bende bu aralar öğrenmeyi düşünüyorum ama korkuyorumda

6. 1 Haziran 2009
  7. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    132
    Ödül Puanları:
    153
    ayy süper cnm
    hayallerinde çok güzel bana göre.
    bende ehliyete yazıldım bnde çok istiyorum araba kullanmak bakalmm:)

8. 1 Haziran 2009
  9. EU1

EU1 Guest

yok canım çok kolay ama öğreten insana bağlı agresif azarlıyan bir insandan öğrenemessiniz,istemezsiniz bidaha araba sürmek ama sakin yapılı sabırlı bir insan öğretirse ben 1ayda öğrendim çok kolay.

10. 1 Haziran 2009
  11. ravzaaa84

ravzaaa84 miniğim bizimle Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    eşim öğretecek bana kıyamaz sanırım kızmaya inş kazasız öğrenirim

12. 1 Haziran 2009
  13. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    Tebrik ederim canım alkisalkisalkis

Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin:nazar:

14. 1 Haziran 2009
  15. EU1

EU1 Guest

sağol canım benim teşekkür ederim.amin.:Saruboceq:

16. 1 Haziran 2009
  17. EU1

EU1 Guest

banada eşim öğretti canım allah razı olsun onun sabrı ve anlayışı olmasa yapamazdım,aksi bir lafını duysam , bidaha o direksiyona elimi sürmezdim sağolsun hep destekledi ve motive etti.

18. 1 Haziran 2009
  19. sessiz fxixrtxixna

sessiz fxixrtxixna ŞükürlerOlsunAllah'ım:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hayallerini gerçekleştirebilmek ne güzel.:nazar:Gerçekten biraz kendimizi düşünmemiz ve kendimiz için birşeyler yapmamız lazım.Bütün kadınlar fazlasıyla hakediyor bunu.Ben de uzun süredir bildiğim halde yeni çıkıyorum trafiğe,gerçekten çok güzel bir duygu,herkese tavsiye ederim..yerimseniben