Artık bıktım.!

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve aylin86 tarafından 6 Ocak 2009 başlatılmıştır.

6 Ocak 2009
    Konu Sahibi : aylin86
  1. aylin86

aylin86 eymenim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    nerden başlıyım anlatmaya bilmiyorum,5 yıllık bir birlikteliğim var şuan nişanlıyım nişanlım askerden geleli bir ay oldu ve sorunlar hala devam ediyor.nişanlımın abisinin borçları vardı nişanlım askere gitmeden önce bu borçlarla uğraştı borç dediysemde küçük bir borç değil tam 800 milyar para ödendi bütün mallar satıldı nişanlımın bizim için aldığı evimiz bile gitti buna rağmen eltim arkamdan söylemediği lafı bırakmadı SUSTUM!1 yıldır konuşmuyoruz görüşmüyoruz.bütün bunlar yetmezmiş gibi şimdi olanlara bakın nişanlımın babası yok 6 yaşındayken vefat etmiş ama keşke yaşasaymış bunların hiçbiri olmazmış nişanlım askerden geldi 2 gün sonra kayınvalidem nişanlımın düğün için ayırdığı 25 milyar parayı istedi abisinin 58 milyar borcu varmış nişanlım vermiycekti ama abisi arayıp sen onu bizden çaldın demiş nişanlımda lanet olsun dedi verdi SUSTUM!ayrıca bütün bu satılan mallardan kalan zeytinlik var nişanlım bunu satıp ev alıcaktı kayınvalidemde öyle söylemişti şimdiyse burası satılınca abisinede para verilmesini istiyor kayınvalidem. zeytinliğin fiyatıda sadece bize bir ev alıyor artık dayanamıyorum bu yapılanlara haksızlığa kayınvalidemin bu hareketlerine ayrılmayı bile düşündüm sizce susuyayımmı yoksa artık kayınvalidemle konuşayımmı..çıkmazın içindeyim ne olur bir akıl verin...

2. 6 Ocak 2009
  3. TheShe

TheShe Guest

Bu kadar da olur mu canım. İkisi de evlat sonuçta böyle ayırmaması lazım kayınvalidenizin. Senin konuşman hiçbir işe yaramaz bence, kendisinin iki çocuğunu da ayrı ayrı düşünmesi gerekirdi. Yapabileceğin birşey var mı bilmiyorum ama işin çok zor..

4. 6 Ocak 2009
  5. aylin86

aylin86 eymenim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayrıca abisinin bu borcu ödenmezse şuan 33 milyar var evi satılıcak ama nişanlım bu borcu zeytinlik satılınca öderse biz ev alamıycaz onlara olan hiçbişey olmuycak yine biz sıkıntıya düşücez sizce yaptıkları haksızlık değilmi...

6. 6 Ocak 2009
  7. _ConversE_

_ConversE_ Nam-ı diğer extreme:)) Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106

bence siz araya girmeyin,
    onlar bir aile yarın öbür gün herşey unutulur sizin söyledikleriniz akılda kalır,
    ama nişanlınızda çok büyük fedakarlıklar yapmış,
    hemde sizi düşünmeden,tamam abisi yanında olmalı ama,
    bu zor zamanda olan bütün herşeyini abisine vermiş,
    inşallah evinizi alırsınızda bu sıkıntılı zamanlarda kirada oturmazsınız ne diyeyim,
    aama siz dahil olmayın ailevi meselelere,
    olan size olur onlar hiç olmamış gibi devam ederler,
    üzülünde siz olursunuz,
    benden söylemesi:nazar:

8. 6 Ocak 2009
  9. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    Sonuna kadar haklısın canım....

Ama kayınvaliden neden ayırdım yapıyor onu anlamadım....

Ne deyim sıkma canını hayırlısı ne ise o olsun...

10. 6 Ocak 2009
  11. aylin86

aylin86 eymenim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kayıvalidemle şuana kadar bir sorunum olmadı ama kendisi haklıyla haksızı ayıramıyor hala onları düşünüyor onların evi kurtulsunda biz ev alamasakta olur diye bakıyor bende dün akşam dayanamadım nişanlımla konuşuyorlardı bırak boşver dedim anne alsın zeytinliği naparsa yapsın satsın ödesin borcunu dedim biz zaten kirada oturucaz siz kendi evinizde oturun içiniz rahat etsin dedim...

12. 6 Ocak 2009
  13. aylin86

aylin86 eymenim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    nişanlım şuan abisiyle konuşmuyor bende öyle ne eltimle nede abisiyle konuşmuyoruz nişanlım onlar benim için bitti diyor annesinede düşkün bir insan değildir ama niye böyle yapıyor anlamıyorum kayınvalidem artık düşünmekten uyku uyumaz oldum antidepresan ilaç kullanıyorum beynim okadar yorgunki patlıycakmış gibi oluyor dayanamıyorum artık sürekli ağlama nöbetleri geçiriyorum bizim istediğimiz sadece bir ev sizce çok şeymi istiyorum...

14. 6 Ocak 2009
  15. epaq

epaq Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    yumuşak bir dille konuşmayı dene istersen canım.kayınvalideni de tanımıyorum ki yanlış demiş olmayayım:çok üzgünüm:

16. 6 Ocak 2009
  17. PRINCESS-in-LOVE

PRINCESS-in-LOVE 2. kez annelik heyecanı Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    onlar aile arasında halletsinler bence sen çokta karışma derim
    henüz evli olmadığın için sana çokda laf düşmüyor bence

18. 6 Ocak 2009
  19. fxuxsfxuxs

fxuxsfxuxs yanılsamalar ülkesi Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    bu insanlar napıyor ya hiç düşünmüyorlar mı
    bu kadar borç nedir anlayamıyorum
    ondan sonra kardeşinden iste annenden iste
    yapılan harcamalarla hiç alakanız olmadığı halde sizin güzel bir düğü ve ev hayalleriniz de suya düşsün
    yazık yaa...
    ne diyecğimi şaşırdım