artık biri durdursun bu kaynanamla görümcelerimi

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve eflim tarafından 9 Mart 2009 başlatılmıştır.

9 Mart 2009
    Konu Sahibi : eflim
  1. eflim

eflim Guest

ya artık nefret ediyorum bu insanlardan tiksindirdiler beni evime gelen misafire rahat vermediler gönderdiler sonra kavga çıkarttılar evimden ettiler 2 sonra döndüm hala rahat vermiyorlar eşimi dolduruyorlar herkesin eşide bu kara ailecimi benim bebeğim daha on aylık ama yetti canıma bunlar ellerini dillerini bağlamıyorlar tetti artık canıma yetti

2. 9 Mart 2009
  3. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    ben bu durumlarda her zaman aileden çok eşi suçlu görüyorum.
    karısını ezdirdiği için benim gözümde koca daha suçludur.
    biri durdursun diyorsunuz ama o kişi sizin eşinizden başkası olamaz.
    onun tepkisi nedir bu durumlara?

4. 9 Mart 2009
  5. sweet curse

sweet curse annesinin kuzusu Üye

Beğenildi:
    69
    Ödül Puanları:
    88
    Allah kolaylık versin cnm ama bende essmeralda'ya katılıyorum.tabiki k.validenle görümcelerin asıl suçlu olanlar ama aranızı yapması gerekende eşindir.ilk önce eşinle konuş bakalım sakince.

6. 9 Mart 2009
  7. yaralim

yaralim Kizim...Askim... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Gerçekten oyle...Essmeralda'ya katiliyorum
    Boyle durumlarda, tek suçlu es dir
    Bu insanlara Durun ! diyecek olan tek insan yine es dir...
    Ne diyebiliriz ki...
    Allah yardimciniz olsun
    ama bilin ki bu firsatlari esiniz veriyor ailesine!

8. 9 Mart 2009
  9. eflim

eflim Guest

eşim malesef bana başka ailesine başka konuşuyor bana her zaman ben seni ezdirmiyorum diyordu ilk önceleri bende inanırdım ama sonradan anladım ki onlara daha başka konuşuyor siz haklısınız demese bile susuyor eşimin bu tavrıda onları daha da şahlandırıyor 5 sene sustum hep eşime söyledim ama hiç değişmedi bu durum en sonunda evime gelip misafirimin gitmesine neden oldular ve kavga ettiler o zaman bıçak kemiğe dayandı ve ben de susmadım bu sefer çünkü beni koruyan bir eşim olmadı ben kendi kendimi korumak zorunda kaldım cvp verdiğim için şiddete uğradım ama hala gizli gizli dolduruyorlar duymasamda eşim söylemesede anlayabiliyorum davranışlarından işin aslı artık hayat arkadaşımada güvenim yok

10. 9 Mart 2009
  11. hazirann

hazirann Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Peki senin evine mi geliyorlar sürekli,evimi terk ettim demişsin?Canım eşini doldursalar bile sonucta Allah cok adaletli emin ol sonunda herkes kazdığı kuyuya düşüyor..O yüzden sabret...

12. 9 Mart 2009
  13. senaha

senaha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gerçekten zor bir durum allaha havale et ama bu sorunu kesinlikle eşinin halletmesi gerekiyor aynı fikirde olmadığınız sürece çok zor fazla yıpranırsın zamana bırakıp sabret derim

14. 9 Mart 2009
  15. eflim

eflim Guest

sürekli evime geliyorlardı ama kavgadan sonra artık görüşmüyorum onlarda gelmiyor ama eşimi doldurmaktan da vazgeçmiyorlar biliyormusun o kadar doluyum ki bu insanlara karşı iyi niyetimi suistimal ettiler ve en sonunda benide çileden çıkarttılar kaynanamla görüşmüyorum görümcem tamamen bitti artık benim için ne ölüme ne ölüsüne eşimle hep konuşmaya çalıştım eşimin bu olay karşısında tutumunu yazdım zaten birde ben ailesiyle kötü olduğum için o da benim ailemle kötü benim ailemi kendi çirkinliklerine ad ettiler hep dileri yaptıkları kendilerini bulur

16. 9 Mart 2009
  17. berceste

berceste Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    11 yıllık evliyim bende kaynanamdan çok çektim ama eşim hep benim yanımdaydı annesinin yüzünden depresyona girdi öyle nefret ediyorumki anne bile demiyorum artık allah sana kolaylık versin:eek:klava:

18. 9 Mart 2009
  19. eflim

eflim Guest

amin canım inşallah sen şanslıymışsın benim eşim yanımdaymış gibi görünüyor ama aslında yanında olduğu taraf ailesi sözleri artık inandırıcılığını kaybetti ne kadar söylesede ya da yaptıkları için özürde dilese hergün onlaın etkisinde kalıp yeniden sinirlerimle oynuyor ömrümü törpülüyor
    ama biliyormusun sadece kaynana olsa hadi kaynanadır diyecem bu görümceye ne oluyosa benim başımda malesef 4 kaynana var
    :1no2: