Artık çok bunaldım

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve lilalove tarafından 18 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    18 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : lilalove
  1. lilalove

lilalove Guest

Arkadaşlar şu an kalbim çok kırık mafoldumben Eşim yabancı, şu an yurtdışında vizesi çıkmıyodu uzun zamandır, bikaç gün önce çıktı.
    vize işi uzamasaydı memleketine gidip ailesini getirecek ve düğünümüzü yapacaktık. Bu işler uzadığı için memleketine gitmesi kasım ayına kaldı. Gitmeden trye geleyim hem doğum günümü kutlamış oluruz diyordu ben de ilk sıralarda boşa para harcanmasın git bi an önce düğünümüz olsun diyordum. sonra ben de çok özlediğim için gel dedim. Nihayet vizesi çıktı hemen trye gelme planları yapmaya başladık. uçak biletlerini aldı. etti . neler yapacağımızı nerelere gideceğimizi hasret gidereceğimizi falan anlattım ben. o da mutlu ben de mutlu bekliyorduk. Bugün bu konular hakkında konuşurken
    türkiyeye geliceksin bi sürü para harcanacak doğru mu yapıyoruz bilmiyorum
    dedim.
    tamam gelmeyeceğim dedi. Çok sinirlendim bu cevaba sanki ben ona gelme dedim.
    tamam dedim. tamam dedi. ciddi misin dedim
    ciddiyim dedi. biletini iptal et o zaman dedim. tamam dedi. sonra işe gitmek için çıktı. msnden çıktım ben de. telefonu da yönlendirdim.

Çok sinirliyim.Çok kırgınım. o kadar ihtiyacım olduğunu son ayları ne kadar zor geçirdiğimi bilmesine rağmen bana bunu yaptı ya artık yalvarsa bile gelemez. çok moralim bozuk. artık beni eskisi gibi sevmiyor değer vermiyor diye düşünüyorum :kızgın: Nasıl davransam bilmiyorum. Şimdi işte arada telefondan msne girip yokluyor benim msn açık mı diye (ç dışıyım) Ama telefonu aramadı.
    Bu kadar kolay mı ya hemen vazgeçmek aylarca önce kararlaştırılmış plandan? :a015:

Son düzenleyen: Moderatör: 6 Mart 2010
  2. 18 Ağustos 2009
  3. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.561
    Ödül Puanları:
    463
    O kadar uğraşmış neden hemencik pes etti ki, eğer ki istemyorsa neden bu kadar uğraştı gelebilmek için. Muhabbet esnasında kafandaki kuşkulardan bahsetmişsin öylesine çok para harcıcaz diye, başka bi kavganız oldumu

4. 18 Ağustos 2009
  5. lilalove

lilalove Guest

Silindi.

Son düzenleyen: Moderatör: 14 Eylül 2009
  6. 18 Ağustos 2009
  7. isolde

isolde sadece kızım.... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    ahhh canım benim üzülme bukadar onuda çok üzmeee.....
    aslında haklı olarak bişi sölemişsin ama oda senin lafına alındıgı için öle sölemiştir..anlaşılan ikinizdede keçi inadı var...
    üzmeyin bakalım birbirnizi....

8. 18 Ağustos 2009
  9. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.682
    Ödül Puanları:
    163
    Böyle güzel bir konuşmanın ortasında neden "masraf olacak" gibi itici bir cümle söylediniz ki. Bende olsam kırılırdım açıkcası ve gelmezdim.
    Her şey para mı? Masraf olsun ne olacak, sonuçta birbirinize kavuşacaksınız. Bir sürü emek vermişsiniz adam buraya gelmeyi, sizinle hoş vakit geçirmeyi düşünürken siz işe maddiyatı sokmuşsunuz.
    Bence arayın ve özür dileyin, söylediklerinizi yanlış anladığını anlatın ona.

10. 18 Ağustos 2009
  11. lilalove

lilalove Guest

Silindi.

12. 18 Ağustos 2009
  13. rzme

rzme öpmeye kıyamadığım..... Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    hatalı taraf sensin ve bunun farkında değilsin sanırım özür dile ve hatanın farkına varıp bi daha yapma....

14. 18 Ağustos 2009
  15. Banan

Banan Eşine Sırılsıklam Aşık..! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ınsanlar, birbirlerinden uzakken bu tarz olaylar her zaman yaşanır ve normaldir. Sıkmayın canınızı...

16. 18 Ağustos 2009
  17. lilalove

lilalove Guest

Silindi.

18. 18 Ağustos 2009
  19. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    bende heyecanla beklerken bi anda böyle bir laf duysam hem hevesim kaçar hem de bozulurum.
    aslında açıkçası tam da eşinizin davrandığı gibi davranırım.
    bence arayıp aradaki yanlış anlaşılmayı düzeltmek size düşer..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.