Artık çok yoruldum bu hayatta...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve minikprenses tarafından 14 Mart 2010 başlatılmıştır.

14 Mart 2010
    Konu Sahibi : minikprenses
  1. minikprenses

minikprenses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    merhabalar canlarım...
    bu sitede bu ikinci konum...daha öncede konu açmıştım okuyanlar bilir az çok durumumu..
    aslında böyle sık sık yazıp sizleride yormak istemiyorum ama içime attıkçada dağ olup büyüyor bu dertler...
    biliyosunuz ben ayrılık aşamasındayım ve bi bebeğim var...suan duygularım karmakarışık...boşanma süreci devam ediyor ama ben hala gelgitler yaşıyorum...benm durumum çok zor bi durum...eşim ve ailem arasında kalmış durumdayım...evliliğim devam ederse ailemi silmem isteniyor...devam etmezsede eşimi silmek zorunda oluyorum...
    ikisini biraraya sokmak için uğraşıyorum ancak artık çok fazla bunaldım....
    bu hayata bi kez geldik kimsenin birbirini üzmesini sevmiyorum ben...aşırı duygusal biriyim...ve bu dünyanın diğer tarafını düşünen inançlı biriyim bu yüzdende iyice duygusallaşıyorum..kendime yeniliyorum...
    eşimle çok fazla severek evlendik...deli gibi ve çok kısa sürdü evliliğimiz.eski günlerimizi özlüyorum hep...birlikte vakit geçirdiğimiz anları anıyorum sürekli...
    ve birbirimize haksızklık ettiğimizi düşünüyorum...daha yaşanacak güzel anlarımızın olduğunu ama bunları yarıda bıraktığımızı düşünüyorum...üstelik birde meyvemiz var artık...
    boşanmak çok kolay ama ya bundan sonrası diyorum...biz böyle olmak içinmi evlendik diyorum...bu yüzdenmi bu derece sana inandım güvendim sevdim diyorum kendime...bizim hayallerimiz vardı diyorum ve hep ağlıyorum...işin içinden çıkamıyorum...
    böyle bi durumda siz olsanız nasıl davranırdınız...bana tavsiyeleriniz neler...
    ama lütfen lütfen kendinizi benim yerime koyarak cevap verin..tüm benliğinizle...
    çok teşekkürler hepinize....iiki varsınız...

2. 14 Mart 2010
  3. gxuxnexsximm

gxuxnexsximm UMRUMDA DEĞİL... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bence eger esını gercekten sevıyorsan hemen pes etme...ustelık bebegın de var ailenı sılmek ısteyen kım ?kımsenın oyle bır hakkı yok

4. 14 Mart 2010
  5. tr_lelli

tr_lelli çook da şaapmamak lazım :P Üye

Beğenildi:
    22.149
    Ödül Puanları:
    363
    aile ve eşş üffff ne zor yha.. :KK43:
    ne desem aklın karışır Rabbim kolaylık versin kalbinin sesini dinle..bebeğin var :KK43:

6. 14 Mart 2010
  7. why_be

why_be varken yok gibi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    zor bi durum gerçekten
    eşin ne düşünüyor bu konuda
    oda senin gibi düşünüyosa açıkça konuşarak aşabilirsiniz bu durumu

8. 14 Mart 2010
  9. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    1.034
    Ödül Puanları:
    163
    öncelikle slm senin diger konunu az cok biliyorum
    simdi siz kayinvaldenizle ayni evde sorunlar yasadiginiz icin ayrildiniz degilmi peki senin ailenle esinin sorunu nedir tam onu anlayamadim ben

10. 14 Mart 2010
  11. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Bosanma karari bugünden yarina verilen bir karar degildir bana göre, bir sabah uyanip bugün bosanacagim diye düsünmüyordur insan.

Bosanmayi kim istedi? Bosanma faktörü bir tek ailelermi? Neden bu durumdasiniz?

12. 14 Mart 2010
  13. SuLtan42

SuLtan42 Uykucuuu Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Nicin ayrilma sürecine girdiniz, Yani esin ve ailenin arasi mi bozuk? onlarmi tartisti aralarinda, yoksa seninmi esinle problemlerin var ?? bunlari cevaplarmisin tatlim

14. 14 Mart 2010
  15. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ayrılmanızdaki sebep nedir :nazar:

Eşinizi seviyorsanız bir kez daha düşünün derim,kalbiniz ne istiyorsa onu yapın

16. 14 Mart 2010
  17. Akasia

Akasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    554
    Ödül Puanları:
    238
    ailen ve esinin arasindaki problem nedir?:teselli:

18. 14 Mart 2010
  19. minikprenses

minikprenses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    evet kayınvalidemle yaşadığım sorunlar yüzünden bitti evliliğim...eşiminde hep onu haklı görmesi ve ezmesi beni...
    eşime görede benim ailem suçlu...
    ve bu boşanma sürecinde ailem bana sahip çıkıp beni geri yollamadıkları içinde iyice kin dolu aileme karşı...
    neler konuştum istememde istemem diyor...
    bence işin içinde farklı bi durum var...bu konudada allaha sığınıyorum ben ve sürekli dua ediyorum...