artık dayanamıyorum:((

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve sevgii:) tarafından 25 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

25 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : sevgii:)
  1. sevgii:)

sevgii:) bebişimm benimleeeeeee:)) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar artık dayanamıyor ve her gecen gün umudumu kaybediyorum olmuyor ne yapsam kendimide parçalasam olmuyor sonuç hep aynı.....hüsran.belki kısa bi süre 8 ay ama hiç bi umut ışığı yok.artık biliyorum anne olamıycam kocamı baba yapamıcam bendedn sonra evlenen eltimin bile eveleneli 1ay olmasına ragmen ilkayda hamile kaldı.bense...kocam için üzülüyorum ençok.başkalarının çocuklarını sevicek hep enzoruda kendisinden küçük kardeşinin bebğini sevecek.kendimi işe yaramaz ve gereksiz hissediyorum olmuyor elimde değil hep bi yanım boş her ay yeni umut fakat adet olunca dünyam kararıyo sanki eşimde ben üzülüyom diye üzülüyo kızıyo bana.abartıyon diye ama ben çocukları okadar çok severimki....hayatta en çok istediğim şeydi evleneip bebeğimi doğurmak.kaynanam görümcem ve eltilerim hepsi bana acıyo biliyorum.enkötüsüde bu oldu herkes üzülme seninde olur falan diyo bu beni daha çok üzüyo.bazen eşimden ayrılmayı bile düşünüom onunda çocuk hayalini yıkmayım diye.sorun ne onu bile bilmiyorum doktora bile gitmedim henüz.eşim tutturmuş tüp bebek diye.oda çok masrafl daha borçlarımız bitmedi bilmiyorum kızlar inanın depresif bi halde geziyorum ruh gibi.bunaldım artık bebek konusunda.sizlerle paylaşmak istedim beni dinlediğiniz için saolun kızlarsenağlama

2. 25 Temmuz 2008
  3. EYLXIXK

EYLXIXK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    doktora bile ğitmeden nasıl böyle diyorsun canım benimde 2 sene olmadı şimdi 4. hamileyim ufacık bir üşütmedir belki bence hemen dr git

4. 25 Temmuz 2008
  5. sevgii:)

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    korkuyorum gitmeye eşim doktor olmasına rağman korkuyorum doktorlardan helede kadın doğum doktorlarından negüzel allah evlatlarını sana bağışlasın darısı başıma inşşş

6. 25 Temmuz 2008
  7. oyek

oyek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım bence senin sinirlerin bozulmuş ama böyle olmaz önce kendi kendinin doktoru ol ve kendini dinleme çoğu zaman stresten olmuyor yada ilk önce psikolojik destek al ve sonrasında akışına bırak.
    üzgünüm ama bana göre tüm yazdıklarında çok yanıldığını düşünüyorum.herkesin bünyesi farklı.
    üstelik anlaşılan 8 aylık bir süre sakin olmalısın moralini ve gücünü yüksek tutmalısın takıntından kurtulmalısın ve herşeyden önce doktora gitmeden kendi kendinin teşhisini koymuşsun vede üstelik eşim doktor diyorsun.

8. 25 Temmuz 2008
  9. sen şimdi 8 ayda mı bu psikolojiye girdin :1no2: tam 8 sene yaşadım bu dertle Çok üzgünüm çoook lütfen arkadaşım şöyle bir silkelen kendine gel , bugünden tezi yok önce moral olarak hazır olmalısın anne olmaya, psikolojini kendin tedavi et , sonra da ilk iş bir kadın doğum doktoru edinin güvenebileceğin birisi, madem eşin doktor bu çok kolay olacaktır zaten........... tüp bebek konusunda da pahalı demişsin ya , olumlu bir sonuç elde edip de bebeğini kucağına aldığında o mutluluğa değer biçebilecek misin ? PAHALI sözcüğünü bir daha düşün ...... rabbim en kısa zamanda yüzünü güldürsün

10. 25 Temmuz 2008
  11. sevgii:)

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    canım pahalı derken bebeğim için dünyaları veririm ben ama şuan yeni evliyiz ve borçlarımız bitmedi henüz imkanımız yok demek istedim yoksa parayla ölçülemez bi mutluluk bu yanlış anlaşılmış

12. 25 Temmuz 2008
  13. sevgii:)

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    dediğim gibi abrtıyosun diyeceğinizi biliodum.ama benim yerimde olmadığınız için nasıl bi baskı altında kaldığımı bilmediğiniz için böyle düşünmeniz normal...

14. 25 Temmuz 2008
  15. seni 8 ayda bu kadar yıpratan duyguyu tam 8 sene yaşadım diyorum, sana bişey ifade etmedi galiba ....... bu dünyada herkes kendi çektiğini biliyor gerçi , üstelik belki tüp bebeklik bir işin de yoktur, belki bir iki iğne ilaç tedavisi ile sorunun hallolur ( tabii ortada bir sorun varsa ) zaten tedavi içinb gittiğin doktor sana hadi gel hemen bir tüp bebek deneyelim demeyecek ki, nerden baksan 1 seneye yakın sürecek önce haplar denenecek, olmazsa günlük iğneler , o da olmadı aşılama tüp bebek en son çare

16. 25 Temmuz 2008
  17. BASAK0402

BASAK0402 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Cnm bukadar kendini birakmamalisin..allah daha kötüsünden saklasin.bende nisanda evlendim hemen hamile kaldim ama sonuç hüsran var olani kaybetmek inan çok aci

18. 25 Temmuz 2008
  19. tuhaf_21

tuhaf_21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    CANIM seni çok iyi anlıyorum yaşayan bilir benimde 9 ay olmadı artık ümitsizliğe kapılmıştım.ve 10. ayda herşeyden vaz geçtim istemiyorum dedik eşimle ben ve erteledik çocuğu ve ertelediğim ay hamile kadım ve ümit yok tu beklemiyordum ve hamile olduğumu öğredim bende çevreden çok etkilendim onları oluyorda benim niye olmuyor diye demek istediğim kafanda bitirmen lazım ama eşinde kafasında bunu düşünmemesi lazım kendini üzme canım allah zamanı ne zaman sa o zaman verir onun bileceği bir iş kendini bu kadar yıpratma öpüyorum seni.