artık dayanamıyorum..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve no.comment tarafından 9 Eylül 2010 başlatılmıştır.

9 Eylül 2010
    Konu Sahibi : no.comment
  1. no.comment

no.comment Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    yardımınıza ihtiyacım var hemde çok artık intihar etmeyi bile düşünür oldum.boğuluyorum sanki nefes alamıyor gibi.nerden nasıl başlıycam bilemiyorum ama kısaca eşimi tanımadan evlendik.ilk görüşte aşktı benimkisi.çok yakışıklıydı.çevresi tarafından çok sevilen bir insandı.ama manik depresif hastasıymış.alkol,uyuşturucu ve kumar alışkanlığı vardı.bıraktırırm diye düşündüm.çok savaş verdim.sonra belki çocuğumuz olursa herşey değişir diye düşündüm.herşey böyle başladı.hayatım karardı.baba olmak onu çok değiştirdi.insanlıktan çıktı resmen.bu arada korunduğum halde 2. bebeğime hamile kalmışım.öğrendiğimde 11 haftalıktı.aldıramadım.şuan biri 2.5 diğeri 9 aylık 2 oğlum var.tabiki onları dünyaya getirdiğim için pişman değilim ama.istediğim gibi bakamadığım için vicdan azabı çekiyorum.sorunum bu.onların bile yüzünü gördüğü yok.birgünn baba şefkatiyle kucağına alıp okşamış değil.o kadar çok şey başıma geldiki arkadaşımla aldattı,fahişenin biriyle sevgili oldu,evimiz,2 iş yerimiz ve arabamız herşeyimiz gitti.
    ama o hala uslanmadı.şuan boşandık ama yine birlikteyiz tabiki 2 düşman gibi.benim maddi imkanım olsa biran durmazdım..ailesi yurtdışında beni ve çocukları yanlarına almaya çalışıyorlar.ama oradada yaşantım asıl olur bilemiyorum.tabiki eşim gidemiycek çünkü bir sürü mahkemesi var.ama benim gitmem en 6 ayı bulur.çocuklarımın geleceği kurtulsun diyorum.ama bunun için almanca kursuna filan başladım ama çalışamıyorum.psikolojim müsait deil.onunla aynı evde kalmaya dayanamıyorum.hergün kavga büyük oğlum çok etkileniyor ben sürekli ağladığım için kendimi zor tutuyorum.başka bir seçeneğim daha var başka bir şehirde kızarkadaşım var yanına çağırıyor.çocuklarıda alıp yanına yerleşebilirim.benim için hiç kolay olmıycak tek başıma 2 çocuk bakıcı vs.ama buradada iyi bakıldıklarını söyleyemem.onlara bayramlık bile alamadım siz düşünün.ne yapacağımı bilemiyorum..

2. 9 Eylül 2010
  3. Pozi

Pozi Hayat neden şekil yapıyor Pro Üye

Beğenildi:
    78
    Ödül Puanları:
    148
    Canım yurtdışına onun ailesinin yanına gitmektense arkadaşının yanına git. Annem beni ve ablamı yalnız başına büyüttü. Tabi sıkıntılarımız oldu ancak kimsenin hayatı güllük gülistanlık değil. Çalışır bakarsın evlatlarına. Ama çocuklarına sevgi göstermeyen adamla ömür geçirme. Sana da evlatlarına da yazık. Benim kanaatim bu yönde. Allah yardımcınız olsun. Sevgiler...

4. 9 Eylül 2010
  5. Gardenia

Gardenia Bana kırmızı çok yakışıyorr :)) ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    492
    Ödül Puanları:
    153
    valla bir solıkta okudum ne kadar kötü şeyler yaşamışsınız allah ayardımcınız olsun ne diyeyimki o adama söylenecek hiç bir şey yok ama sizin yerinizde ben olsam hala o insanla aynı evi paylaşmak ve yurtdışına ailesinin yanına gitmek yerine arkadaşımın yanına gidip orda kendime yeni bir düzen kurardım inanın evet zor olur belki ama böyle yaşamaktan daha iyidir üzüldüm hem size hem o masum çocuklara allah yardımcınız olsun:Saruboceq:

6. 9 Eylül 2010
  7. susu_

susu_ 22.06.2013 :) Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    böyle bir adamın ailesinin yanında ne işin varkii?
    allah korusunn çocukları alıp senı isticekleri ne malummmboshayallersmile

8. 9 Eylül 2010
  9. dimple2

dimple2 3aslanannesiyimben Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    adamın ailesinin yanına gitme
    et tırnaktan ayrılmaz
    şimdi senin tarafında gözükürler ama bi zaman sonra oğullarının safına geçerler

bence arkadaşın daha mantıklı
    bi süre idare edersin çocuklar okula başlayınca 2 oğlun ve sen tamamen özgür olursunuz
    3 kişlik mutlu bi aile olursun

kendi ailen yokmu destek çıkmazlarmı

10. 9 Eylül 2010
  11. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    öff yanlış yapılmış çok adamda ne ararsan var böyle adamın koynuna nasıl girdin onu anlamadım ben ister korun ister korunma insan böyle bi adamla beraberlik yaşamak istemezki yaaa

12. 9 Eylül 2010
  13. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    onun ailesinni yanına gitme bence. sana yardım etmek istiyorlarsa para yollasınlar.
    yanlarına gittiğinde bir şekilde çocukları alıp seni sınır dışı ettirebilirler.

arkadaşının yanı daha mantıklı görünüyor.
    bir müddet sıkışıcaksan daralıcaksın ama düzelicek elbette.
    kadın sığınma evleri belediyenin yardım destek veren kolları ile mutlaka görüş.
    arkadasın çalışıyor mu?
    ailen nerede?
    sen oraya gidersen çocuklara bakacak biri var mı? çalışman için?

14. 9 Eylül 2010
  15. Bir_kadin

Bir_kadin kardelen Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    su ailesinin yanina gitme durumunu biraz acarmisin?
    ne icin?
    ayrica sizi bu duruma getiren bu insan size zarar verirmi arkadasinizin yanina giderseniz?
    yasiniz genc calisabilirsiniz
    ama almanyaya gidecekseniz onun ailesinin himayetinde duracaksiniz ve sartlar sandiginiz kadar kolay olmayacak diye dusunuyorum..

16. 9 Eylül 2010
  17. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    sen bu adamdan boşanmadınmı ne diye gidiyosun elin adamının ailesinin yanınabenneyaptımki

18. 9 Eylül 2010
  19. _masal_

_masal_ ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Başta geleceği düşünülmeden yapılan evlilikler işte böyle sonuçlara yol açıyor. Ben sana değil çocuklarına üzüldüm açıkcası. Huylu huyundan vaz-geç-mez !

Yazık iki tane bebekçik. Büyüğü kendini suçluyordur bu yaşında. Bebekler öyle hassa oluyor ki. Ailesinin yanına gitmeyi düşünme bile. Git arkadaşınla beraber kal. Ayrıca boşandığın kişi aynı evde yaşasan bile eşin değil " eski eşin " olur. Bunu da kafana yerleştir. İşte o zaman kendi başına kararlar alabilcek mantığa sahip olursun. Hala boşandığın adamın ailesiyle beraber yaşamayı düşünüyorsun. Eşim sonra gelcek diyosun. Allah aşkına neden boşandın ki o zaman