artık elim kolun baglı şekilde oturmaktan cok yoruldum

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve eminenisa tarafından 10 Aralık 2009 başlatılmıştır.

10 Aralık 2009
    Konu Sahibi : eminenisa
  1. eminenisa

eminenisa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar benim temuz ayında ilk tüp bebek denemem olmuştu ve sonuc (negatif)
    ozamanlar özelde devletten yararlanmadan yaptırmıştık benim yaşım tutmadıgı için ve borç alarak hala onun borcunu oduyoruz maddi sebebplerden dolyı yaşımı beklemek zorundayım borç odemek cok zor ve bide o parayı bulmak ben biran once bebegime kavuşmak ve anne olmak istiyorum yaşımın dolmasınada 9 ay var ve elim kolum baglı ne yapcamı şaşırdım
    arkadaşlar size sorum olacak illa yaşımın 23 olmasımı lazım devletten yararlanmak için ben ocakta sene olarak giriyorum ama ay olarak 23 yaşına girmiyorum ne olur beni bilgilendirin yoksa kafayı yicemsenağlama teşşekurler şimdiden

2. 10 Aralık 2009
  3. mehtaperkan

mehtaperkan Hoşgeldin Elif Nil'im Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    Bildiğim kadarıyla ay olarakta yaşını doldurmuş olman lazım. Madem yaşın daha 23 bile değil niye acele ediyorsun? Belki biraz rahatlasan kendiliğinden olacak herşey...

4. 10 Aralık 2009
  5. hilall85

hilall85 minik MİNA artık evindee Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    153
    kaçlısınn canımm sennn???ben 85 liyimmm bende yaşımın ve evliliğiminn 3 yılı doldurmasını beklemiştimmm....eylül ayında 3 yıllık evli olmuştum...ve bendde senin gibi ilkini raporsuz yaptımm....ama benim şimdi dolduu zamanım ve 2.denememii raporla yapıcam......

6. 10 Aralık 2009
  7. hilall85

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    153
    heralde sen 86 ssınnnn....

8. 10 Aralık 2009
  9. bebetom

bebetom Teyzesinin gülü o Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Acele neden edıyorsun canım yasın gencmış.bekle bişe olmyacak bebısıne kavusacaksın canım dualarım senınle senı anlıyorum bende maddı sıkıntılarda 3. bebısımı deneyemıyorum yanı tüp bebegı ne yapalım hayırlısı .Benım de yumurtam az benım acele etmemı söledı dr.ama gıdemıyorum.Bırde erken menopoza gıracekmışım su an33 yasındayım.Ve hala eskı tüp borçlarımı ödüyorum.1senedır ödüyorum.SSSK hakkım dabıttı ustelık canım :bbo::bbo:

10. 10 Aralık 2009
  11. hilall85

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    153
    yaşın küçük olmasına bakılmıyor işteee...bende aynı şeyleri yaşadımm ve bennn çok sitres yaşadımm....zamanım gelsedee yaptırsam dedim....yanii tüpden başka yol yoksaa yaşın kaç oursa olsunn insan beklemek istemiyorr......bende nerdeyse 1 yıl bekledimm ve ondan sonra özelde tüp denedimm.....neyse beklemekten başka çare yoksa mecburen bekliyosuunnn...kafandan çıkarmaya çalışş yinede eminee yoksa zamann daha zorr geçerr....

12. 10 Aralık 2009
  13. eminenisa

eminenisa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok teşekurler arkadaşlar desteginiz için ben 87 liyim benimde tumurta rezervim az dr iyiki erken başlamışsın diyor yaşıma gore cok az rezervi oluyormuş ama napımm elimde degil biran once bende o tadı yaşamak istiyorum bazen insanlar sorunca ne cevap verecegimi bile duşunemiyorum ilk evlendigimizde 2 sene cocuk yapmıcaz die soleniyodum aradan 3 ay geçince insan benimde bi evldım bi cocugum olsun istiyo bende o mutlulugu tadıyım istiyo ama bırak 3 ayı 3 yıl geçti mevlam nasip etmedi ama her zamn şunu duşunuyorum demekki rabbim nasip etmediyse vardır bunda bi hayır inşallah rabbim isteyen herkeze verir

14. 11 Aralık 2009
  15. hilall85

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    153
    bende evlenmeden önce eşime 1 yıl çocuk yapmıyalım demiştimm....ama 4 ay sonra ben çocuk istiyorum diyee korunmayı bıraktıkk fakat olmadı işteee.....ama herşeyy nasipp daha evlatlarımıza kavuşmamızın vakti gelmemişş....dediğin gibi rabbim tüm istyen herkese evlatt nasip etsin inşşşş
    aminnnnnnnnnnnnnnnnn.....

16. 11 Aralık 2009
  17. YenidenDogdum

YenidenDogdum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Yasl ne ilgisi var ya tupten başka yol yoksa beklemenin anlamı yoktur bende 87liyim 21 yasında ilk denemeyi yaptık olmadı ikinciyi 22de alaha şükür 7 Aylin hamileyim

18. 11 Aralık 2009
  19. eminenisa

eminenisa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hakkında hayırlısı olsn inşlalh saglıklı bişekide kucagına almayı nasip eder mavlam inş