Artık en marjinal saç doğal saç!!!

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve testerella tarafından 26 Mart 2009 başlatılmıştır.

26 Mart 2009
    Konu Sahibi : testerella
  1. testerella

testerella Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar dikkatimi çekiyor yolda yürürken,toplu taşıma araçlarında,okulda,kafede,barda,işyerinde herkesin saçları boya doğal saç rengi okadar az ki en marjinal ve değişik saç doğal saç olmuş artık...görünce hayranlıkla bakıyorum doğal saça hele ki birde yakışıyorsa afettt...
    Siz ne düşünüyorsunuz sizcede en güzeli doğal olan değilmi?

Son düzenleme: 26 Mart 2009
  2. 26 Mart 2009
  3. ros3

ros3 Guest

evet haklısın.ama yakısana göre degısıo bu canım:)bakımsız saçlarr kotu duuro

4. 26 Mart 2009
  5. Beyhan__

Beyhan__ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence saçımın şimdiki hali doğal halinden daha güzel ve daha marjinal duruyor..

6. 26 Mart 2009
  7. testerella

testerella Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    inş bu düşüncen hiç değişmez cnm...ben dip boyasının gelmesinden ve oluşan o kötü görüntüden nefret ediyorum...dip boyası gelen saçlar çok çakma duruyo...kendi düşüncem tabi...bende çok boyadım 14 yaşında siyah hint kınasıya başladım...sonra kızıl hariç her renk tonunu denedim...ayda bir dip boyası yapma gereği duyuyodm saçıma...1 yıldır doğala çevirmeye uğrasıyorm...boyadan hevesimi aldım fazlasıyla ondan da olabilir(:-)
    bide cidden artık doğal saç bana çok farklı geliyor onunda buyuk etkisi var...

8. 26 Mart 2009
  9. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    dogal saç en güzeli bencede..hem saç daha saglıklı duruyor hemde en güzel yakışan kendi ana rengin bence...ama benim beyaz saçlarım çok oldugundan ayda bir boyamak zorundayım.saçlarınızda beeyaz yoksa kesinlikle ellemeyin saçınızı yazık edersiniz derim..

10. 26 Mart 2009
  11. angel22

angel22 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    108
    doğal saçımı bende seviyorum ama boyatmadan 7 ay durabildim o kötü görüntüye daha fazla dayanamadım boyadım doğal saça dönmek sabır işi :KK43:( doğal küllü kumral saçlarımı özledim hiç bir boya ile doğal saç rengimi elde edemem :KK43:(

12. 26 Mart 2009
  13. Gareng

Gareng Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    herkese yakışan kendi doğal saçıdır zaten hiç bir şey boşuna olmamıştır yerimseniben

14. 26 Mart 2009
  15. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    doğal saç tabiki en güzelidir. sonuçta Allahın bize bahşetiği bize yakışandır zaten. ama tabiki bende ilk 16-17 yaşlarımda kızılla başladım. kızılın her tonunu denedim. sonra siyaha geçtim. şuan röfle derken kendi saç rengimi bile unuttum.
    boyasız saçlarımı hatırlıyorumda yıkayıp kurutup çıkardım. çok sağlıklı ve hacimli görünürdü. şimdi fön çekmeden yada düzeltmeden saçlarıma kırk takla attırmadan çıkamıyorum.

16. 26 Mart 2009
  17. Gareng

Gareng Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    evet öyle oluyo ne yazıkki neyse ki tek bri defa boyadım ve hatamı anlayıp bir daha saçıma boya sürmedim boyalı yerleri de kestirdim şimdi uzamasını bekliyorum parlak ve yumuşacık uzuyolar :dance:

18. 26 Mart 2009
  19. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    oh ne mutlu sana benim yaza nişanım ondan sonrada düğünüm var onları atlatana kadar kendi saçıma dönemicem.
    valla yerinde olsam daha boyatmam. boyalı saçtan tamamen kurtulmak mümkün olmuyo çünkü. uzaması gerekiyo çıkması için.