Artık gücüm kalmadı

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve ececimx tarafından 10 Nisan 2009 başlatılmıştır.

10 Nisan 2009
    Konu Sahibi : ececimx
  1. ececimx

ececimx SEVİLİYORUMM Üye

Beğenildi:
    57
    Ödül Puanları:
    113
    bıktım artık yaşamaktan nefes almaktan herşeyden dün sevgilimle buluşmaya gittim annem bizi görmüş eve gelince kıyamet koptu sinirden bende ayrılık msj çektim evdekiler çok üstüme gelio bir yanımda olucak insan derdimi paylaşıcak bir kişi bile yok ablam var o bile beni desteklemio seviorum ben napıyım artık usandım evde duramıoum herşey üstüme geliyor yaşamak istemiorum artık

2. 10 Nisan 2009
  3. denizbaris

denizbaris Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Kaç yaşındasın, annen sizi nasıl gördü yani çok mu samimiydiniz o yüzden mi kızdı, yoksa erkek arkadaşın olmasına tamamen mi karşı???

4. 10 Nisan 2009
  5. ececimx

ececimx SEVİLİYORUMM Üye

Beğenildi:
    57
    Ödül Puanları:
    113
    19 yaşındayım erkek arkadaşımın olmasına tamamen karşı çok cahiller hiç birşeyi ileri görüşle davranmıolar hep aynılar kendi istedikleri olsun yabancı olmasın kendi taraflısı olsun benim düşüncem hiç önemli deil

6. 10 Nisan 2009
  7. EU1

EU1 Guest

ıyyyy nefret geri kafalılıktan nefrett ediyorum dinleme ya ayrılam sevgilinden saçmalam sakın bu konuda tevazu göstere hayat senin unutma

8. 10 Nisan 2009
  9. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    ohooo benim babam lisede erkek sınıf arkadaşımla okula giderken görmüş beni. Akşama kıyametleri kopardı. 5 gün konuşmadı benle. Sonra noldu üniv bitti sevgilimle tanıştırdım, yemeğe gittik, kanka oldular. gerçi şimdi 10 yıllık evliyim. Herşeyin bir yeri zamanı varmış demekki diye düşündüm. Sende öyle düşün bence.

10. 10 Nisan 2009
  11. elisaa

elisaa Minik Serçe Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    tatlım , ailen hiç bir zaman senin kötülüğünü istemez bunu unutmaa.s
    tamam belki annen kırıcı olmuş olabilir ama ana kız arasında olur bu tür tartışmalar
    hepimizde de olmuştur..
    yaşında küçükmüş.. sevgilinle niyetiniz nedir peki ?

12. 10 Nisan 2009
  13. denizbaris

denizbaris Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    19 yaşındasın, o zaman birzahmet proilindeki eğitim derecesi yükseklisans, meslek satınalma yazan yerleri değiştir cnım, öyle konuşalım....
    19 yaşında bir gençkızın erkek arkadaşı olmasından daha doğal birşey olamaz, ailen erkek arkadaşın olmasına mı tepkili yoksa erkek arkadaşının yabancı tanımadıkları memleketliniz olmamasından dolayı mı karşılar???

14. 10 Nisan 2009
  15. glsh85

glsh85 Guest

boyle anneler oldukca yanlıs yapan gencler eksık olmıcak bence

16. 10 Nisan 2009
  17. Molia

Molia Faded color of dreams ... Üye

Beğenildi:
    748
    Ödül Puanları:
    153
    Rahat oLalım, Geniş düşüneLim....

18. 10 Nisan 2009
  19. yazgulum23

yazgulum23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Benim düşüncem bir abla olarak ve tecrübelerime dayanarak söylüyorum, ailen senin iyiliğini düşünüyor bir gün anne olduğunda onları daha iyi anlarsın, şimdi sen belki çok seviyorsun, sevdiğin insana çok güveniyor olabilirsin ama karşındaki insanın seni senelerce aynı sevgiyle seveceğinden emin olabilirmisin, seni gerçekten seviyorsa anlayacak o da fedakarlık yapacaktır, önünde çok uzun bir zaman dilimi var inşallah, belki üniversite okuyacaksın düşüncelerin değişecek gelişecek,insan çok değerli bir varlıktır sakın değerli olduğunu unutma kimseye kendini kullandırma önce bir bayan olarak!, geleceğin annesi olacağını hiç unutma! çocuklarına örnek bir anne olacaksın, yüzün ak olsun, eğer sevdiğin insan sevgine layıksa senin için fedakarlık yapıp seni bekler, mesafeyi hep koru, çok fazla yakınlaşma, seni ciddiye alsın. böyle davranırsan emin ol ailende rahatsız olmayacaktır,hayatta herşeyi kaybedersin, sevdiklerin bırakır gider ama ailen seni asla bırakmaz onları sakın kırma...