artık gurur gelsin

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve siyahcicek tarafından 6 Aralık 2007 başlatılmıştır.

6 Aralık 2007
    Konu Sahibi : siyahcicek
  1. siyahcicek

siyahcicek Guest

seviyosun ve sevildigini sanıyosun çıkıyosun cok büyük iliski yasıyosun ve yazmaya bile utanıyosun cünkü o zamanlar 16 yasındasın ona bekaretini veriyosun aradan 1 sene geciyor ve aldatıldıgını ögreniyorsun daha cocuksun anlamıyorsun affediyorsun o yasın kücük diye seni bırakmıyor sen sevdigini sanıyorsun 17 yasında ailenle tanıstırıyosun ama o ailesinin muhabbetini bile anlatmıyor tanıştırmak istemiyor o kadar cocuksun ki nedenini sormuyorsun 17 bitmeden japon bir hemcinsinle aldatıldıgını ögreniyorsun olgunlasmaya basladın artık ayrılıyorsun arkadas olarak görüsürüyorsun cünkü o kadar safsın ki onu görmek icin arkadaslıga bile boyun egiyosun fakat onun seninle arkadaslık yapma sebebinin hapse girmemek oldugunu bilmiyorsun derken 19 olmussun acı bir haber alıyorsun sana yalandanda namusumsun diyen adamın evlenmiş yıkılıyosun ama çignetmiş oldugun gururu kaldırman lazım biliyorsun unutmus havalarıyla yasıyorsun ve onunla bir seneye yakın görüsmüyorsun birden karsına cıkıyor sende umutlanıyorsun sana bir resim gösteriyor karısı kendisi ve yeni doğan bebegi...kalbin en büyük acıyı yasıyor gözlerin doluyor aglaman lazım ama olmuyor gururlu olman lazım ve onu yine 1 sene kadar aramıyorsun ve hatlarını degistirmissin ve bir hafta önce karsına cıkıyor ve pişmanım diyor bosanacagım diyor ve sen o zaman artık gurur gelsin diyosun tamir ettigin gururu sergiliyosun yüzüne bir tükürük gözlerin yaslı arkanı dönüp onu tamamen unutmaya and içiyosun.içimden bu tarzda anlatmak geldi canım cok acıyor bunca sene bosyere onu düsünerek yasadım off kalbim agrıyor allah kimseye yasatmasın bayanlar benim hikayemi

2. 6 Aralık 2007
  3. huris_57

huris_57 Guest

kötü bi durum ama boşver ALLAH ından bulsun adi herif unut onu ve ileride seni güzel günlerin beklediği inançıyla hayata sımsıkı sarıl inanmak başarmanın yarısıdır unutma...

4. 6 Aralık 2007
  5. siyahcicek

siyahcicek Guest

o adi herifin önde gideni benim ilerisimdi canım ya hani güllünün bi sarksı varya unut demek cok kolay gel bana sor birde diye ama inş unuturum güzel günlerimi ve gelecegimi mahfettigi için sarılamıyorum hayata...senağlama

6. 6 Aralık 2007
  7. Gulpare

Gulpare Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Ya su kizlar su erkeklere hemen neden kanarki?

8. 7 Aralık 2007
  9. Selen_Ay

Selen_Ay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.871
    Ödül Puanları:
    163
    Canımsın gerçekten zor günler geçirmişsin

Ama sana öyle yalanlar söylemiş ki.....

ben derim ki unut. Hiç hayatına bir daha sokma. Bana burdan söylemek kolay tabi ama o senin hayatına girerse daha çok acı çektirir. Birde ailen o insanı istermi orası da var.

Allah yar ve yardımcın olsun ama şunu unutma insanın karşısına elbet düzgün biri çıkar

10. 14 Aralık 2007
  11. damlasss

damlasss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    geleceğin daha güzel olacağını bilerek ve isteyerek yoluna devam etmelisin unutma herşey berkaret değil sen sırf bu yüzden hayata küsmüşsün hayat herşeye rağmen yaşamaya değer.

12. 19 Aralık 2007
  13. liliya

liliya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benim o minik kalbin nasıl çrpınıyor ben çok iyi bilirim bende bu na benzer bir hikaem var ve ben 16 yaşindayken biriyle taniştim ve 20 yaşina kadar aci çektim .Ama hep bunu düşündüm ,bu koca dünyada o kadar erkek var ken mutlaka bana çok değer verecek kıymetimi bilecek beni bin kata daha çok sevebilecek biri var ve bekaret hayat değil o nu takma güçlü ol ve inatına yapman gerek .Ben sonuçta evlendi beni çok seven biriyle ben baştan eşime aşık değildi sadece onunla iyi hisediyordum onunla iyi anlaşıyordum ama şimdi deli gibi seviyorm o nu 2 tane çocuğum var.Hayat güzel.

Ama o kaç yıl ardan sonra beni gördüğünde :uhm: ve ağzı açik kaldı çünkü kandırdı çocuk değil olgun güzel bir kadın mutlu bir evlilik iyi bir karieyr sahibi bir bayan o yasa bir hiç ..:

canım sana başarılar diliyorum.güçlü ol biz onlardan daha güçlüyüz.a.s

14. 23 Aralık 2007
  15. txixlsxixm

txixlsxixm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    neden seni yeni bir hayat beklemesin birtanem neden sen kandırılansınnnnn o adi herif utansınnn.ve neden biz kadınlar bu kadar cabuk kanıyoruz anlamıyorum...hayata sımsıkı sarıl birtanem dürüst ol karşındakine bak hayat sana ne güzel bir yaşam hazırlayacak mutsuz olan o olurrrrrrr kimsenin yaptığı yanına kalmaz birtanemmmmmmm hiç unutmaaaaaaŞeniz

16. 24 Aralık 2007
  17. 13Agustos

13Agustos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    zor bir durum. gelmelerine sölediklerine kanmamalısın.. ama bir yandan ona hisettiğin duyguların. bir yanda sana yaptıgı hakszılıklar bir yanda gururun. bu sefer iyi düşünmelisin. ona küçük kızın gittiğini yerine olgun genç bir kadının geldiğini göstermelisin...

18. 24 Aralık 2007
  19. ecpa

ecpa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım zor gunler geçirmişin.umarım karşına seni hak eden iyi ve seni çok seven biri çıkar sana geçmişi unutturur .herşeyde bir hayır vardır bunu hiç bır zaman unutma sen ALLAH a dayan o herşeyı gerekdıgı gibi yapar buna emın ol