Artık hamile olduğum kesin ama!

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve N.S.E tarafından 6 Nisan 2009 başlatılmıştır.

6 Nisan 2009
    Konu Sahibi : N.S.E
  1. N.S.E

N.S.E Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    geçtiğimiz pazartesi devlet hastanesinde ultrasona girdim ve sonucunda bebeğimin kesesi gözüktü ama bebiş görünmüyordu. sat a göre 7+3günlük felandı ultrasona göre 6+5günlüktü.
    bebişi göremediğim için bu cumartesi özel hastaneye gittik. ve ordaydı minicik o kalp atışını görmüştüm. o an sevinçten ağlasammı gülsemmi bilemedim. çok değişik bir duygu.
    fakat dr bana sat a göre 8 haftalık felan olması gerekiyorken 6 haftalık dedi gelişimi geç oluyor dedi. sizce bu neyle alakalı.
    zaman ayırıp okuduğunuz içinde canı gönülden teşekkürler.

2. 6 Nisan 2009
  3. nupeldared

nupeldared Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım belki yumurtlaman geç olduğu için döllenme de geç olmuştur, endişelenmek için çok erken, sen mutlu ol ki bebeğin de çabuk büyüsün

4. 6 Nisan 2009
  5. canim oncelikle hayirli olsun gozun aydin saglikli hayirli olur insallah gec dollenme olabilir tatlim merak etme buyurde gelisirde olagan seyler bunlar sen stres yapma uzme kendini benimki 4 hafta 3 gunlukken gorunmustu bu hafta icinde kalp atislarini duymaya gitcez nasip olursa ha bi hafta erken dogmus ha bi hafta gec dogmus ne fark eder hayirli saglikli olsunda sen dua et Allah yardimcin olsun sonucta buyuyo yavasta olsa seninle bebisin canindan kanindan ins hersey yoluna girer kib

6. 6 Nisan 2009
  7. brcsrkn

brcsrkn annesinin kuzusu Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    canım geç yumurtlama olmuş olabilir muhtemelen bide şöle düşün sata göre hamilelik hesaplanıor ama sat son adet tarihinin 1. günü sen o gün hamile kalmıosun ondan itibaren 14-17. gün arasında hamile kalıosun buda 2 haftaya denk gelio bence hesaplama sat tan 14. güne göre yapılsa daha iyi değilmi fisfisfis

8. 6 Nisan 2009
  9. gundogmadan

gundogmadan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    kkda cok okuyoruz bu ornekleri, hic uzme kendini, doktorlar boole dior ama sonra her sey harika ilerliyor. bence kendini yipratma hic, gelicek bebek ne derlerse desinler geliyor. bak burdaki orneklere kac kisinin basina geldi sana denenler ama hicbir sey olmadi kotu.bastaki hesaplamalar sasabiliyor. tecrubeli arkadaslar daha guzel aciklayacaktir.

10. 6 Nisan 2009
  11. aseba

aseba Rüzgar Kerem Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    153
    tecrübeli değililm ama bence içini serin tut inşallah herşey yolunda ilerler doktorlar bazen insanı yok yere endişelendiriyor kafanı takma bence
    Allah'ım Hakkında hayırlısını versin herşey gönlünce olsun a.s.

12. 6 Nisan 2009
  13. lora

lora buyrun benim!!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Allah Hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin

14. 6 Nisan 2009
  15. berrin35

berrin35 ecemin annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm ultrasonlara sakın aldanma.ben 20 haftalık gebeyken.bana dr 29 haftaklıksın dedi:):):)bende çok şaşırmıştım.sonra başka bi dra gittim.ve sürekli o dr a muayene oldum.doğumumada kendi drum gelmişti.kendini hiç üzme ve düşünme.hayırlı doğumlar şimdiden

16. 7 Nisan 2009
  17. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım eğer ilk kontrolden ihtibaren hep gerideyse bu geç döllenme demek oluyor yani bebeğin sata göre beklediğin tarihten iki hafta sonra doğacak demektir başka birşey yok benimde sata göre şuan 26. haftada olmam lazım ama 24. haftadayız kafana takacak bişey yok yani.Rabbim sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin canım

18. 7 Nisan 2009
  19. beautifullady

beautifullady Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb kızlar aranıza yeni katıldım bende 6 haftalık gebeyim doktoun demesine göre ama benim bebeğimde ultrasonda görünmedi sonra vajinal muayne oldum onda göründü.daha kan pıhtısı şeklinde .görünce içim rahatladı sanırım bu hesaplama işi doğru değil.çünkü bebeğimin 6 haftalık olmasının imkanı yok:CüvCüv: