Artik hic anlasamiyoruz

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve misslady06 tarafından 10 Kasım 2010 başlatılmıştır.

10 Kasım 2010
    Konu Sahibi : misslady06
  1. misslady06

misslady06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar, esim cok sinirli bir insan oldu...
    eskiden cok rahat cok sakindi , ama yasadigimiz sartlar onu bu hale getirdi.
    Hemen sinirleniyor, herseye kiziyor kavga ediyoruz.Tabiki maddi sikinti da var. Ama en büyük sorun galiba cinzel hayatimiz. Esim aslinda bana cok uyum sagliyor, obir erkekler gibi degil, yani bencil degil. Ama su bir gercek ki ben onun gibi fazla istekli olamiyorum.Esimi seviyorum ama yinede cinsellige karsi sovugum, cünkü gün icerisinde yasadigim stress beni cok yoruyor. Bu yüzden fazla istekli olalmiyorum.kabul etmeliyimki benim bir sorunum var, Bunu esim anliyor ve ozama yanasmiyor. Tabiki bir yere kadar, ....
    Bazen sinirli olusunun nedeni bu diye düsünüyorum,. Istekli oldugu günler bana baska davraniyor, halinden anliyorum .Bence esim benden karsilik alamayinca farkinda olmadan huzursuz sinirli oluyor ve kavga basliyor. Bende eskisi kadar sakin degilim. Artik okadar birbirimizden uzagiz ki, sanki iki yabanci insan. Oysa eskiden okadar mutluyduk ki, her konuda anlasiyorduk, cinsel sorunumuzda yoktu.
    Beni sevdigini biliyorum ama eskisi kadar degil bu bir gercek.Benim fikirlerimi begenmiyor beni ciddiye almiyor dengine almiyor, sanki beni cepte biliyor saten o benim diye düsünüyor. Bana karsi hicbir hayranligi kalmadi.herkez karisi nekadar güzel yok yemek yapar veya pasta yapar veya sunu iyi yapar der esi ile övünür . bizimkizi beni birak övsün, dalga gecer, tamam anliyorum saka yapiyor ama canimi acittini söyledimde üf deyip sakadanda anlamiyorsun diyor. anlayamadigim bide herkezin önünde sevdini söylüyor sarilioyr ama eve geldimizde kavgaya basliyoruz.sanki disariya bisey ispatlama cabasinda.kendini baana karsi bunu yapmaya mecbur görüyo.rBenden hemen bikiyor.:KK25:Ve saygizi da kalmadi,:KK25: en önemlisi bu. Belki bu yüzden óndan uzagim,bu yüzden cinsel arzum kalmadi.belkide benmi abartiyorum bilmiyorum. ama saygizi kalmadi bu kesin. Nebileyim cok kararsizim, bana kötü davrandinda okadar üzülüyorumki. Keske eskisi gibi davransa okadar sevecen iyi nazik kibar....keske onu eskisi gibi kendime asik edebilsem. sizce neyapmaliyim??? onu kendime nasil asik edebilirim???Nasil saygizini geri kazanabilirm??? eskisi gibi üstüme titremesini nasil saglarim??? Hadi kadinlar esinizi nasil geri kazandiniz cinsel sorununuzu nasil cözdü´nüz bana bir akil verín lütfen!!!:18:

2. 10 Kasım 2010
  3. misslady06

misslady06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :2:hic mi fikriniz önerileriniz yok ????

4. 10 Kasım 2010
  5. Gokkusagi_1988

Gokkusagi_1988 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Anca yazarlar :) sabirli ol :) evli degilim keske iyi fikirler verebilsem bende insallah boyle sorunlarla karsilasmam .... Kendinizi birakmis olabilirsiniz belkide buda insanin kendine ona guvenini sarsiyo diye dusunuyorum ....

6. 10 Kasım 2010
  7. misslady06

misslady06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    insallah yasamassin.biz severek evlendik, gerci görücü usulu ama cok sevdik.
    Evet bende bi ara öyle düsündüm, kendimizi biraktimizi, ama iste sorun bu ya, insanlar bi süre sonra önceden deger verdikleri seylere sonradan önem vermiyorlar. Dedigim gibi esim beni cepte biliyor, benden cok emin onu birakmicami sevdigimi onsuz yapamicami biliyor.:18: zamanla monotonlasiyor sanki, halbuki esimde bende birbirimizle vakit gecirmeyi severiz, ama dedigim gibi yasadigimiz stress maddi sikintilar aile sorunlari bizi cok sarsti. böylece hep kavga ettik, birbirimiz´den sovuduk, ben kavgadan sonra kirildiysam icime attim. bu da aramizda sovukluga neden oldu, oda icine atti.

8. 10 Kasım 2010
  9. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    açıkça konuşun.

övün,düşüncelerinizi söyleyin. ilk zamanları anarak anlatın.

onun için birşeyler yapın. süprizler,kekeler,yemekler...

siz üzerine düşerseniz o da düşecektir.

10. 10 Kasım 2010
  11. misslady06

misslady06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hmm o dediklerinin hepsini yaptim, ama karsilik göremedim, yani kalici karsilik göremedim,
    ilk bir iki gün süper gecsede ondan sonra eski hayatina geri döndü. dedigim gibi beni ciddiye almiyor ve artik saygi da duymuyor. hatta bugün ona: senin en büyük sorunun sinirin dedim kabul et.hemen sinirleniyorsun dedim. cevabi ise : bunun sebebi sensin dedi :KK43:ESKILERDEN bahsetimde ise hala öyleyiz veya öyle olmama nedenimiz sensin diyor. göya her kavgayi ben cikariyormusum hep ben yapiyormusum hep uzakmisim ondan falan filan. ama dogru degil o uzak .ben ondan sovudumu itiraf ediyorum buyüzden de cinsel hayatimiz fazla kalmadi, ama kendimide sorlayamam ya, ilgi görmedigim kisiye nasil yaklasayim .

12. 10 Kasım 2010
  13. lugluglulu

lugluglulu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Hayatım eşin seni cepte garanti olarak görmemeli. Mümkünse onunla konuş önce tatlılıkla sabret sesi ol ve çok üstüne gitme. Ona neden değiştiğini sorunun ne olduğunu sor. Bakarsın değişmiyorsa sert konuş ve bu gidişin iyi olmadığını tükendiğini kendi içindekileri anlat ama onu iğnelemeden ve suçlamadan. Ben böyle hissediyorum diyerek anlat. Ve bu süreç içinde güzel giyin onunla çok konuşma kendi hayatını yaşıyormuş havasında ol. Taksan bile gidip tartışma ben bunları denedim ve yararı oldu. inşallah eşin senin kıymetini ve çabalrını anlar.

14. 10 Kasım 2010
  15. gulisk

gulisk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    894
    Ödül Puanları:
    148
    *Aile terapistine gidebilirsiniz,

*yada ona karşı hislerinizi karşılıklı anlaşamıyorsanız mektup yazabilirsiniz

*en güzeli yazmak , insanın yazdıkça yazası geliyor ve bence istenilen sonuç alınabiliyor.

*bir zahmet evde işi unutmaya çalışın başka şeyler düşünün

*mutlu günlerinizde de aynı işimi yapıyorsunuz ?

*Elbette maddi sorunlar çok önemli ama iyi vakit geçirmek için çok paraya, lükse gerek yok.

16. 10 Kasım 2010
  17. ela.

ela. Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    karşılıklı konuşmayı dene tatlı dille,
    sonra aşk dolu msjlar çek gün içerisinde
    sevdiği yemekleri yap hafta sonu mum ışığında yemek hazırla
    cilve yap
    odun değil ya bu adam herelde karısının ondan ne beklediğini anlıcak..
    bu arada saygı ilişkide çok önemli saygı bitince maalesef sevgide kalmıyor hiçbir şekilde sana saygısılık yapacak boyuta getirme eşini..

18. 10 Kasım 2010
  19. misslady06

misslady06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet saygi kalmayinca sevgide kalmiyor, benim korkumda bu saten cünkü bana eskisi kadar saygi duymadini biliyorum ve korkum benimde ona karsi bir gün saygimi yitirmemdir, ozaman inceldigi yerden kopar.önerilerinizi uygulicam insallah dediginiz gibi olur, karsiliksiz kalmam