artık hissettiklerim nefretin ötesinde...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve seyrantepe tarafından 19 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

19 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : seyrantepe
  1. seyrantepe

seyrantepe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar belki diğer açtığım konulardan beni hatırlarsınız. eşimin ailesinden nefret eder oldum. en başından beri istemedi beni kaynanam hiç sewmedi, ilk zamanlar saygıda kusur etmedim ama artık yeter 3 yıl oldu, bu kadar çekebildim. hiç birinin yüzünü görmek istemiyorum. allah kahretsin ki üst katlarında oturuyorum ve buna mecburum. çıkış yolu bulamıyorum kendime, gitmek istiyorum gidemiyorum, elim kolum bağlı, kaynanamın suratını görmek istemiyorum. en sonunda nefret ettirdi kendinden. en son ki olayı anlatayım ne olur akıl verin bana, ailem uzakta olduğu için tatilde 1,5ay ailemde kaldım 1,5 yaşında oğlumla beraber. 1,5ay boyunca eşimin ailesi beni zaten aramasınlarda bir kez torunumuz nasıl die aramadılar. çok zoruma gitti görümcem rahatsızlanmış die kaç kez aradım konuştum. insanlık yaptım değmezmiş. oğlumun orda rahatsızlığı çıktı,eşim ailesine söledi aramadılar yine de. buraya dönmeme yakın kayınvalidem ufak bi operasyon geçirdi, o aramadı die bende aramadım. pişman mıyım değilim. ama sağda solda ameliyat oldum bi kez aramadı die beni kötülemiş insanlara. döndüğümde yine uzatmayayım dedim hiç bişi olamamış gibi davrandım, yüzüme bakmadı, kayınpederimi,eşimin kardeşlerini doldurmuş şimdi hiçbiri bakmıyo suratıma.deliricem hem suçlu hem güçlü. eltiminde oğlu var, onların herşeyi o. çok üzülüyorum. onu 2 gün görmeden yapamazlar, benim oğlum umurlarında değil. eltim söylemediği lafı yapmadığı şeyi bırakmaz ama ondan iisi yok. beni oğlumu sewmesinler sevmek zorunda değilller. ama bu kadar ayrım yapmalarına dayanamıyorum. eşim desen çok anneci, bazen dayanamıyorumm. ben onun için kendi ailemi işimi şehrimi herşeyimi bırakıp geldim. ailesiyle yaşadığım sorunlar yetmezmiş gibi benim haklı olduğumu söyleyip annesini haklı göstermesi beni deli ediyo.artık dayanamayacağım. ailem yanımda yok, destek olabilecek kimsem yok:KK43: ne yapmam gerekiyo artık kestiremiyorum. ne olur akıl verin.

2. 19 Ağustos 2010
  3. seyrantepe

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    lütfen biriniz fikir verin.

4. 19 Ağustos 2010
  5. jasmeen

jasmeen Yasemenler dile geldi ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ALLAH yardımcınız olsun . Söylenebilecek bir şey bulamadım inanın . İlahi Adalet tecelli eder ,
    sabredin bilmiyorumkismile

6. 19 Ağustos 2010
  7. seyrantepe

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hamileliğimde de bi kez dönüp bakmadı, çok hastalandığım zamanlar oldu,bırakın kendime bi kase çorba koymayı kalkıp küçücük oğlumu doyuracak halim yoktu... kaç kez yerimden kalkamamacasına yattım kaldım, bikez merak edip 1kat yukarı çıkıp bakmadı ne durumda die, sağda solda inanç sahibiymiş gibi durud hep, ondan inançlısı ondan hak'kı bileni yoktu, beni açığım die istemedi zaten. allah vicdan versin , çok yoruldum olanlardan, yaptıklarından çok yoruldum...

8. 19 Ağustos 2010
  9. candan38

candan38 Dünyanın da düzeni böyle! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    zaten sevmiyosanız ilgisizlikleri sizin için daha güzel değil mi?bundan sonra onlar aramıyolarsa sizde aramayın...

10. 19 Ağustos 2010
  11. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.234
    Ödül Puanları:
    463
    çalşıyomusun canım, ayrı eve çıkmanızın bi yolu yokmu
    bence sen onların yapmadıklarına odaklanma, bırak bakmasınlar, yapmasınlar, sen kendi kocana çocuğuna odaklan, bırak uzak olsunlar

12. 19 Ağustos 2010
  13. Akasia

Akasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    554
    Ödül Puanları:
    238
    Bence bir is bul calis bunlari daha az dusunursun...

14. 19 Ağustos 2010
  15. seyrantepe

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    çalışmıyorum şuanda, iyi bi işim vardı, evlenerek başka şehire geldim, herşeyi geride bıraktım.. ben zaten ilgisizliklerinden şikayetçi değilim keşke benden uzak olsalar, ama onlar hep bi arada olamyı sewiyorlar, haliyle eşimde öyle alışmış, istiyor ki ben sürekli ailesiyle içiçe olayım, ne olursa olsun hep birlikte olalım. yapamıyorum elimde değil,başından beri söylemediğim yapmadığım o kadar çok şeyle suçlandım ki artık sevmiyorum,sevmediğim birine sewiyormuş gibi yapamıyorum, misafirleri geldiğinde aşağıya inmeye mecbur kalıyorum.

16. 19 Ağustos 2010
  17. ema1

ema1 Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr Pro Üye

Beğenildi:
    7.402
    Ödül Puanları:
    238
    Çok mutsuzsun çok önemsiyorsun onları değmez çek annenlere git 3 ay kal morel bul seni önemsemiyeni sende önemseme gerekirse kaynana ile küs

18. 19 Ağustos 2010
  19. cryptic

cryptic Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.452
    Ödül Puanları:
    288
    canım çoğumuz senin durumundayız yapacak bir şey yok bir ilişki nasıl başlarsa öyle sürüyorsenin kabahatin yok onlar seni istese ararlardı zaten ayırım yapıyolar belli