artık istemiyorum seni baba!!!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve flamekiss tarafından 5 Haziran 2010 başlatılmıştır.

5 Haziran 2010
    Konu Sahibi : flamekiss
  1. flamekiss

flamekiss Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    öylesine yorgunum ki...
    aslında baba,başımı senin omzuna koyup bir kere olsun ağlamaya, senin bana kızımmm demene o kadar çok ihtiyacım var ki...
    keşke daha farklı olsaydın, yine sen sen olsaydın ama bazı şeyler olmasaydı keşke...
    sana söylemek isteyip de söyleyemediğim o kadar çok şey var ki!!!
    yanımda olmana ihtiyacım var baba! ama aynı evde olmaya değil, gerçekten bir babaya ihtiyacım var!!!
    bana içten bir gülümsemeyle bakabilecek, pazar günleri mecburiyetten yanımda kalıyormuşsun gibi hissettirmeyecek...
    benm sana ihtiyacım var baba!
    o kadar çok denedim ki sana gelip şöyle içten sarılmayı, ama yapamadım!!!
    bir kere geldim yanına, ve sokuldum yavaş yavaş, sonra ''baba, ben seni çok seviyorum'' dedim çok içimden gelerk.. ama...
    ''hayırdır, birşey mi istiyosun?''
    keşke duymasaydım bunu!! hiç duymasaydım, belki de o gün bana sarılsaydın, başımı bir kez okşayıp öpseydin beni, şimdi her gün sarılırdım sana!!!
    o kadar çok şey var ki içimde kalan sana dair...
    yapamadıklarım...
    söylemek isteyip de söyleyemediklerim...
    öyle çok isterdim ki koluna girip gezmeyi... ama sen öyle birisin ki''ben senle, annenle çarşıya gitmemeye yeminliyim''diyerek her şeyi yıkıyosun içimden gelen!!!
    istemiyorum seni,gelme artık sarılma sakın bana...
    evleniyorum... iki ayım kaldı bu evde..
    ama değişmedin sen baba!!!
    belki de senn yüzünden evleniyorumdur!!!
    hiç bir şeyin zevkini yaşatmadın bana!!! ben de sana yaşatmıcam ama!!!
    yoruldum her şeyden ve herkesten!!!
    hiç bir zaman şöyle göğsümü gere gere, benim de arkamda dağ gibi babam var diyemedim...
    sen kendin dersin hep, ben sadece sponsorum,başka birşey beklemeyin benden diye...
    daha okula gitmiyordum,belki bu hikayeyi iyi hatırlarsın baba ha? ne dersin?
    okula gitmiyordum, dükkanda çalışan işçi kasayı bozdu ve suçu bana attı, ve sen naptın baba?
    üşenmedin , gittin ve keseri geetirip ellerime keserle vurdun!'!! yemyeşil oldu ellerim, annem buz koydu, bir haftada geçti, geçti... geçti mi acaba gerçekten???
    hiç suçum yokken keserle vurdun ellerime defalarca...
    hatırlarmısın bilmem!!!
    ödeme yapacakken evdeki paranı bulamayıp gelip dövmüştüm beni, hem de iltihaplı kulağıma vurmuştun da saattlerce ağlamıştım benim haberim yok diye!!! sonunda kardeşimin parayı alıp koltuğun arkasına attığını öğrenmiştin ama hiç için sızlamamıştı bile!!!
    en son ne zaman senn kucağına oturdum baba hatırlıyormusun??
    altı yaşındayken!!!
    ramazan gecesiydi, sahura kalkmıştıksen gündüz iştesin ya, seni göremiyorum ya, ÖZLÜYORUM ya, kucağına oturup bıyıklarınla oynuyordum, ilk yapma demenin arkasından öyle bir tokat atmıştın ki bana, bayılmışım değil mi baba? gözlerimi açtığımda anneml ebaşımda öldümmü diye bakınıyordunuz!!!
    içimdekinleri aylarca da anlatsam geçmeyecek, hani demiştim ya, keşke sana sarılsam diye!!!
    İSTEMİYORUM baba!! SANA SARILMAK İSTEMİYORUM!!!
    büyüdüm artık bak, evleniyorum ve gidiyorum hem de senden 8 saat uzak yerlere gidiyorum... ama hala bana bağırıp çağırabiliyosun, içinde bir katre merhamet yok ki senin!!! ve ben artık hayattan hiçbir şey istemiyorum!!!

2. 5 Haziran 2010
  3. flamekiss

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    kıslar çok canım sıkıldı ve hiç düşünmeden sadece içimden geçenleri yazdım... bir yardım istemek değil amacım... sadece paylaşmak istedim!!!

4. 5 Haziran 2010
  5. _masal_

_masal_ ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    içim sızladı gerçekten !
    ne desem diyorum ne söylesem de size,acılarınıza göğüs germeye bir nebze destek olsam...
    ama dicek bişey bulamıyorum...
    mutlu olun bundan sonra...
    eşinizle,yeni ailenizle mutlu olun !!

6. 5 Haziran 2010
  7. ucurum86

ucurum86 yağızım,minik erkekim.... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok çok üzüldüm canım.. içim acıdı okurken.. inşallah yeni yuvanda yeni ailenle çokm çok mutlu olursun....

8. 5 Haziran 2010
  9. flamekiss

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    çok sağolun teşekkür ederim, deidm ya sadece içimden gelenleri yazdım, zaten insanın bazen elinde olayan şeyler oluyo, bişe de demeye çalışsa diyemiyo, aynı öyle bişey bu
    sadece yaşadıklarım bana şunları gösteriyo ki,
    insanın hayatında hiçbirşey dört dörtlük olmuyor, mutlaka insanın bir yanı eksik oluyo!!
    allaha hep dua ediyorum inşallah eşimin içinde hep allah korkusu olur ve kadir kıymet bilir...

10. 5 Haziran 2010
  11. zlato

zlato Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    dilerim sizin eşiniz çocuklarınıza gerçek bir baba olabilir !

benim de içim sızladı... ama sırf babanızdan kurtulmak , kaçmak için evleniyorsanız bence evlenmeyin...

12. 5 Haziran 2010
  13. flamekiss

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    hayır canım, sadece babamdan kurtulmak değil tabiki de amacım, zaten sevdiğim insanı buldum, bana değer verdiğine de inanıyorum, rabbim şaşırtmasın tabi, her zaman şükrediyorum iyi ki nişanlımı karşıma çıkardı!! çok şükür!!

14. 5 Haziran 2010
  15. Çenebaz

Çenebaz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Gücünü kendinden güçsüzlerin üzerinde gösteren acizleri lanetle kınıyorum...

16. 5 Haziran 2010
  17. flamekiss

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    :içelim:

18. 5 Haziran 2010
  19. AyTanem

AyTanem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Canim egerki babanin yüzüne bunlari diyemiyorsan bence hepsini bir kagida yaz ve ver eline.. Belki senin nekadar üzüldügünü görürse, oda hatalarini anlar...