ARTIK MİNİK MELEĞİM MELİSAm BİZİMLEeee!!!

Konusu 'Duyuru : Müjdeeee bebeğim oldu :)' forumundadır ve basketchi tarafından 2 Eylül 2008 başlatılmıştır.

2 Eylül 2008
    Konu Sahibi : basketchi
  1. basketchi

basketchi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    88
    Tekrardan merhaba güzel eylül anneleri kaydirigubbakcemile3 Allahın izniyle ve sizinde dualarınızlaa hayırlısı ile cok rahat ve kolay bir doğum yaptım...Çok cabuk aranıza geri döndüm,bildiğiniz gibi dün sabah sezeryanla doğuma girdim ve saat 10.05 te minik melisamı dünyaya getirdim.Çok heyecan yaparım yada ağlarım dedim ama tam tersi cok sakindim.doğumu size şöyle bii anlatayım,sabah 9 da hastaneye yatışımız oldu,odaya cıktık doktorum geldi hal hatır sorduktan sonra ameliyathanede görüşürüz dedi hemen ameliyathane önlüğüm geldi giydirdiler sonda takılacaktı takılmasını istemedim,benim için dogumdan sonra idrar yapımı zor olur dediler ama yınede taktırmadım(iyikide taktırmamısım hiçte öyle zorlanmadım tam tersi rahattı) ve sonrasında sedyeyle doğuma indim.10.00da anestezim oldu ve ondan sonrası bebeğim dünyaya gelmişşhihoyyythihoyyyt kendime geldiğimde uyanma odasında bekliyordum.ilk sorum bebeğim nasıl iyi mi demek oldu???Sonrasında odama cıktım herkes meraklı gözlerle beni bekliyordu bensee bebeğimi görmeyii:dance: çok şükür hemen getirdiler ve emzirmeye başladım başta acemiydik ama anneliğin vermiş oldugu oo hazlaa suan cok şukur emzirmeyide ona bakmayıda 1 günde bile olsa öğrendim:1rolleyes::1rolleyes:Sezeryanla doğum yaptım anlatılan hiçbir ağrı veya sancı cekmedim suan her işimi kendim görüyorum...Sezeryanla doğum yapacak olan arkadaşlar korkulcak hiçbirşey yok kendinizii boş yere doğum öncesinde kasmayın...Şimdilik bu kadar benden bebişimin resimlerini en kısa zamanda koyacağım teyzeleri:CüvCüv: Darısı bebişini bekleyenlerin başına Allah hepinizin yardımcısı olsunn canlarım:Saruboceq:
    MELİSA :1 EYLÜL de 3730 gr 49 cm olarak dünyaya geldi teyzeleri....:KK46:

2. 2 Eylül 2008
  3. "NAZ"

"NAZ" Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim ikinizde sağ salim kurtuldunuz ya çok şükür canım darısı artık bizim başımıza...

4. 2 Eylül 2008
  5. muscan24

muscan24 canan+mustafa= kıvanç :-) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım senin adına çok sevindim.doğumu da kolay atlatmışsın.maşallah kilosu da ii.allah analı babalı büyütsün..bebişi öp biizm yerimize

6. 2 Eylül 2008
  7. EMNSRK

EMNSRK Guest

allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin.gerçekten çok güzel bi dogum geçirmişsin allah bizlerede böyle kolay dogumlar nasıp etsın de bizlerde biran önce bebişlerimize kavusalım....

8. 2 Eylül 2008
  9. hilarya

hilarya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Allah analı babalı büyütsün inşallah.. Tüm sevdikleriyle beraber hayırlı ömürler nasip etsin Allahh... :Saruboceq::nazar:

10. 2 Eylül 2008
  11. femmepetal

femmepetal when There is better,good is not enough Üye

Beğenildi:
    723
    Ödül Puanları:
    153
    3730gr mı???
    maşallah maşallah canım
    Allah analı babalı büyütsün, minik Melisa kocamaaaan gelinlik kız olsun inşallah....

12. 2 Eylül 2008
  13. sule3852

sule3852 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Gözün aydın canım.Allah melisanla sana uzun ve sağlıklı ömürler versin.

14. 2 Eylül 2008
  15. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Gözünüz aydın,Analı babalı büyütürsünüz umarım.
    Darısı bizlerede olsun inşallah böyle kolay bir doğumun.

Dikişlerin yapıştırma mı oldu bu arada?Sezaryanı nasıl oldun genel,epidural,spinal?

16. 2 Eylül 2008
  17. hsay26

hsay26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Maşallah cnim allah anali babali buyutsun

18. 2 Eylül 2008
  19. lostsun

lostsun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Allah analı babalı büyütsün sağlıkla inşallah...