Artık MOLA Vermemin Zamanı Gelmişş :((

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve SUDENAZ222 tarafından 9 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

9 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : SUDENAZ222
  1. SUDENAZ222

SUDENAZ222 evli,mutlu,ikiz çocuklu Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    146
    MeRHABALARRRR ARKADAŞLAR...

SİZLERE BURDAN HAMİLEYİM DİYE Bİ BAŞLIK AÇMAYI ÇOK İSTERDİM....AMA MALESEFKİ İYİ HABERLER VEREMİYCEM...

BU AY İLK DEFA KULLANDIĞIM KLOMEN TEDAVİM SONUÇ VERMEDİ..REGL OLDUM..FAKAT REGLİM ÇOK AZ VE KAHVERENGİ ŞEKLİNDEYDİ...DR.UM ZATEN TEDAVİYE BAŞLARKEN REGL OLURSAN 3. GÜNÜ GEL DEMİŞTİ...DÜN 2 DE GİTTİM..TAHMİNİM TEKRAR KLOMEN VERİCEKTİ...DURUMU ANLATTIM ÇOK AZ REG OLDUM DEDİM VE BETA HCG BAKTIRDI ..SONUÇ 0.01 ÇIKTI..YANİ NEGATİF..NEYSE VAJİNAL MUAYENE YAPTI VE SAĞDA 1 SOLDA 1 OLMAK ÜZERE 2 YUMURTAM OLDUĞU GİBİ DURUYOR...30 MM OLMUŞLAR VE KİSTE DÖNÜŞTÜ...SANKİ BAŞIMDAN AŞAĞI KAYNAR SULAR DÖKÜLDÜ...NETİCESİNDE DOKTOR GİNERA ADLI DOĞUM KONTROL HAPI YAZDI..ZATEN O AN GÖZLERİM DOLMUŞTU BİLE...BİRAN ÖNCE ÇIKIP GİTMEK İSTEDİM...REÇETEYİ ALMAMLA ÇIKMAM BİR OLDU....TABİ KENDİLİĞİNDEN AKAN GÖZYAŞLARIMIDA GÖZLÜĞÜMLE SAKLAMAYA ÇALIŞARAK YÜRÜDÜM...YÜRÜDÜM..YÜRÜDÜM....

NEREYE GİTTİĞİMİ BİLE BİLMEDEN YÜRÜDÜM.....BEN HER AYIN SONUNU ZOR GETİRİRKEN ARA VERMEK BAYA Bİ ACITTI İÇİMİ....TABİ SONUÇTA KİSTLERİMİN ERİMEMESİDE VAR...VEYA SÜREKLİ 1 AY KLOMEN 1 AY MOLA VERMEKTE VAR...O AN NEKADAR ZOR GELDİ BANA BEKLEMEK HİSSİ..SANKİ O BİR AY BEKLEMESEM OLACAKMIŞ GİBİ...AMA ODA Bİ UMUT YANİ DİMİ...

İÇİMDEN HAYKIRARAK AĞLAMAK GELİYOR..BAĞIRMAK İSTİYORUM...İNANIN RAHATLAMAK İÇİN HERŞEY....İSYAN ETMİYORUM..NEDEN DEMİYORUM..ÇÜNKÜ BENİM HADDİM DEĞİL YARGILAMAK...RABBİM NASİB ETMEMİŞ YAPCAK BİŞEYMİ VAR...RABBİM İSTESE KOCA YERYÜZÜNÜ YARATMIŞ BANA Bİ ET PARÇASINIMI YARATAMIYCAK....OL DEDİĞİNDE OLUR HERŞEY....DEMEKKİ ZAMANIM GELMEDİ..BELKİDE ÖMRÜM YETMİYCEK..BİLEMEYİZ..YARINA ÇIKCAĞIMIZ BELLİMİ? HEP DUALARIM ÖNCELİKLE ALLAHIM UZUN ÖMÜR VER..SAĞLIK VER...VERKİ ÇOLUĞUMU ÇOCUĞUMU GÖRMEK NASİB OLSUN....

BAZEN BU TEDAVİLER O KADAR BOŞ GELİYORKİ BANA...BIRAKSAMMI DİYORUM KENDİ HALİNE..SONUÇTA NE YAPARSAN YAP..OLMAYACAKSA OLMAZ...BU YAPTIKLARIMIZ TESELLİMİ BİZİM İÇİN...KENDİMİZİMİ KANDIRIYORUZ...senağlama senağlama senağlama

ZANNETMEYİNKİ ÇOK UZUN ZAMANDIR DENİYORUM...9.DENEMEM OLDU DAHA..10.MOLA OLACAK.11. ALLAH KERİM...AMA YILLARCA BEKLEYENLERE RABBİM PEYGAMBER SABRI VERSİN...KOLAY İŞ DEĞİL BİZİMKİ VE O KADAR BEKLEYEBİLMEK İNASANI NEKADAR YIPRATMIŞTIR ANLAYABİLİYORUM ŞUAN...

BEKARLIĞIMDAN GELEN Bİ AŞKTI BU BEBEK SAHİBİ OLMAK..BEKARKEN BİLE RÜYAMDA KAÇKERE DOĞURDUM HADDİ HESABI YOK..BU BENİM İÇİN İNANILMAZ Bİ İSTEKTİ TARİFİ YOK...BELKİDE BU KADAR İSTEDİĞİM İÇİN KORKUYORUM...1 GÜNLÜK DEPRESYONDAN SONRA BAZI KARARLAR ALDIM....KENDİMİ EVLENDİĞİMDEN BERİ ÇOK KISITLAMIŞTIM..EĞLENEMEMİŞTİM HİÇ..KENDİMİ ÇOK KORUDUM..AMA ARTIK GEREK YOK BU 1 AY HERŞEYDEN UZAK OLMAK İSTİYORUM...EĞLENMEK VE UNUTMAK İSTİYORUM...ÇÜNKÜ BU DÜŞÜNCEYLE YAŞANILMAYACAĞININ FARKINA VARDIM..SONUÇTA NEZAMAN OLCAĞI BELLİ DEĞİL...EEEEE....EVLİLİĞİMİN BİLE TADINI ÇIKARAMADIM...KOCAMLA BİLE TEK MUHABBETİM BELİRTİLERİM OLMUŞTU ARTIK...HERŞEYDE Bİ HAYIR VARDIRYA BU MOLANIN HAYRIDA BU BENCE....KENDİME GELMEK......

SİZLERİ ÇOK SEVİYORUM...GERÇEKTEN ÇOK ŞEYLER ÖĞRENDİM BURDAN..SİZLERDEN AYRILMAYA HİÇ NİYETİMDE YOK..AMA BU MOLAYI İYİ DEĞERLENDİRMEM GEREK...BU SINAVI GEÇMEK GEREK..O YÜZDENDE SİTEDE AKTİF OLMAYABİLİRİM...ARA ARA GİRİCEM MUTLAKA AMA ESKİSİ GİBİ OLMAYABİLİR...KENDİNİZE ÇOK İYİ BAKIN...ÜZÜLÜN AMA İSYAN ETMEYİN...:enbuyukkk: :enbuyukkk: :enbuyukkk: :
    :a015: :a015: :a015: :a015:

2. 9 Temmuz 2008
  3. manolya85

manolya85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canımmm benimmm hayat bazen bize oyun oynuyooo biliyosun.. yenilmemeye çalış. aglamakkla rahatalrsınn en gusel çözümm bu..... herseyde bi hayır vardır inan eminim bebişleirmizzzz zamanı gelince bize geliceklerdirrrr.. naz yapıyolarr bizee bahaneler buluyolar.. ama gör bakk bi günn elimizden tutucaklarr...kendini yıpratmamaya calışş.... hayırlısını iste herzamannnn...

4. 9 Temmuz 2008
  5. sema3455

sema3455 yoğun yorgun uykusuz... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    sudenazcım bence bu ay senin için çok iii olucak aman şu gün ilişki bugün ilaç .ay belirti varmı derken insan hayattan kopuyo gerçekten benim klomende 2.ayım bildiğin gibi.ama ben bu ay hiç düşünmüyorum .eğleniyorum geziyorum belirti aramıyorum sadece doktora gidip kontrollerimi tedavi oluyorum.ama hakkımızda hayırlısı olsun.benimde bu ay biraz çelişkili yumurtam çatlmaış ama kendini tamir etmiş olabilirmiş ne demekse.ben de aman dedimm.offf yeter allahım en iisini bilir.ne ders o olur.herşeyde bi hayır vardır.kısmet.ama dualarım seninle olucak inan.nasıl mutlu huzurlu rahat olucaksan öle yap.seni seviyoruz cicim.kendine ii bak emiiii

6. 9 Temmuz 2008
  7. ekrkebkafk

ekrkebkafk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    canım benim allah kolaylık versin anlatıp rahatlamışsındır inşallah. herşey de bir hayır olduğunu unutma lütfen. bizim cüzi irademiz bunu anlamaya yetmez.ALLAH sana sabırlar versin. biraz vücudun dinlensin. inşallah bundan sonra kendiliğinden olur.

8. 9 Temmuz 2008
  9. Lady34

Lady34 ♥Kocasının Bebek'i♥ Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    canımmm üzülme yaa:teselli:
    hayırlısıdır belkii
    Rabbim eline bebek almayı nasip etcek bi gün lütfen sabır isyan etmee :1no2:
    bakarsın bi gün olur çok güzel haberler verirsin canım lütfen güzel şeyler düşün olumlu bak önüne..a.s.

10. 9 Temmuz 2008
  11. TuzluCekirdek

TuzluCekirdek Burası soğuk odalar!!! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    allah nolursun yalvarıyorum kimsenin kucağını boş bırakmaa:KK43::KK43:

12. 9 Temmuz 2008
  13. açıkcası bende bir kaç kelime yazma gereği duydum sudenaz sana...........şu çok dikkatimi çekti.
    EVLİLİĞİMİN TADINI ÇIKARTMAKTAN UZAKLAŞTIM BU YÜZDEN
    NE KADAR DOĞRU BİR TESBİT TABİ KENDİNLE ALAKALI BU DURUM..
    SIK SIK BU KULÜBE UĞRAYIPDA MUTLAKA HİÇ OLMAZSA HAYATTAN ALDIĞIN LEZZETLERİ PAYLAŞ BİZLE...
    BEYNİNDEN KOPART AMA KALBİNDEN BİZLERİ KOPARTMA BİRDEN......
    BODRUM UN TADINA BAK,HİÇ GÖRMEDİĞİM YERLER
    SEVGİYLE KAL,.......

14. 9 Temmuz 2008
  15. açıkcası bende bir kaç kelime yazma gereği duydum sudenaz sana...........şu çok dikkatimi çekti.
    EVLİLİĞİMİN TADINI ÇIKARTMAKTAN UZAKLAŞTIM BU YÜZDEN
    NE KADAR DOĞRU BİR TESBİT TABİ KENDİNLE ALAKALI BU DURUM..
    SIK SIK BU KULÜBE UĞRAYIPDA MUTLAKA HİÇ OLMAZSA HAYATTAN ALDIĞIN LEZZETLERİ PAYLAŞ BİZLE...
    BEYNİNDEN KOPART AMA KALBİNDEN BİZLERİ KOPARTMA BİRDEN......
    BODRUM UN TADINA BAK,HİÇ GÖRMEDİĞİM YERLER
    SEVGİYLE KAL,.......

16. 9 Temmuz 2008
  17. maysimirna

maysimirna Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım arkadaşım benim,çok ama çok üzülerek,endişeyle başladım yazını okumaya,sonlarına doğru içim çok rahatladı..canım ne güzel kararlar almışsın..Aslında senin yazdıklarının üstüne birşey yazmaya gerek varmı bilmiyorum,ama sen herşeyi görmüşsün,bilmişsin..Ki insanın kendini anlaması,bilmesi ne kadar zor,ne kadar azımız yapıyor bunu..Herşeyin bir nedeni var belki benimde aklıma getirdikçe dua ettiğim yıllardır bekleyen insanlar belki bunu anladıktan sonra nasip oluyor evlatları..Teşekkürler arkadaşım bence sen bukadar açık yüreklilikle yazdın,ve eminim çoğumuz kendini buldu,ders aldı..Herşey gönlünce olsun..a.s.

18. 9 Temmuz 2008
  19. duygu2008

duygu2008 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canımm benimm yaaa gözlerimm dolduu valla okurkenn..allah en kısa inşallah sana bebiş nasip etsinn...allah büyükk bizimde evlatlarımız olacakk...sabırla beklemekten ve dua edip hayırlısı istemekten başka çaremizz yokk....bu arayı iyi değerlendir eşinle canıımm..gez toz eğlen evliliğin tadını çıkarr canımm benimm...herşeyde bi hayır vardırr...bak bende bu ay dişlerimden dolayı korunmaya karar vermiştim sonra eşimle konuşup anlaştık ve bi daha ki aya ertelemeye karar verdikk yani bende eğer hastalanırsamm ağustos 4 te yani ondan sonra dişlerimi yaptırmak için korunmak zorundayımm...herşeyde bi hayır vardır elbet belki senin için de benimm için de bu bir vesile olur canımm yaainşallah sende bende korunduktan sonra hemen hamiş kalırızzzzz...