artık ölümü bile düşünüyorum

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve merve69 tarafından 12 Eylül 2010 başlatılmıştır.

12 Eylül 2010
    Konu Sahibi : merve69
  1. merve69

merve69 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    arkadaşlar daha eşime tahammül edemiyorum yoruldum 1aylık evliyim günlerce ağladım az cok evliliğim hakkında bılgı vermıstım yınede özetleyeyım kacarak evlendıgımı 18 yasında oldugumu...arkadaslr ben daha tahammul edemıyorum dayanacak tutunacak dalım kalmadı günüm ağlamakla geciyo senağlama nereye kadar bu gidecek böyle arkamda kımsem yok yaslanacak bır ailem yok hergun küfür tehtit kendımı köle gibi hıssedıyorum senağlama bana dün daha ne için evlendın yapacaksın edeceksın toplayacaksın gel dedigimde gelip git dedigimde gideceksın demeye basladı öyle zoruma gittiki...saatlerce agladım küfürlerine tahammul edemıyorum bagıra bagıra korkuyorum biri duyacak(bana öyle seyler söyledigini komsular kaynanam görumcem)senağlama kımseye bırsey diyemiyorum bana sonunda tokat yıyeceksın dedı susup kaldım...allah annemı yatalak etmesın senın elıne dusurmesın sonra duserse ben ettım ben yaptım ömur boyu dersin dedibenneyaptımkiöyle uzuldumkı ben bencıl bırı degılım merhametsız degılım yaptıgım seyı söylemem bile. babenneyaptımkina dun sadece kokulu pis coraplarını atmıs ortalıga cabuk al sunları dedim duzgun söylesene getireceksin getirmedim görursun sen dedi... dedim emretme kölen değilim daha ne evlendın dedı dedım bı corabı getirmedim diye yaptıgımı yokamı sayacaksın kımse kımseye mecbur değil bir ömru paylasalım dıye evlendım senağlama of of yasamaktan tad almıyorum hayatımı kendı elımle zehır ettım yasamak ıcın bır sebebim bile yok :1no2:ölümü bile düşünüyorum kaynanam bu evden kızım gelinliğinle girdin kefenınle cıkarsın dedi ayrılıktan söz etme dedı dedım ozaman kefenım cıkar ruhum daralıyo esımın yuzunu görmek ıstemıyorum senağlama

2. 12 Eylül 2010
  3. SUTASAYRAN

SUTASAYRAN Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    eşin nereli ve severek mi evlendin..ailen sahip çıkmıyomu

4. 12 Eylül 2010
  5. GriPin

GriPin 3Kalp Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    oo daha 1 ayda böyleyse 1 yılda neler olur:eek:lmaz: ne çabuk böyle kötü hale gelmiş evliliğiniz. Eşinle konuş güzelce,çokta tersine gidip iyice kavgaya sebep olma.Aslında dönebileceksen dön yol yakınken dicem ama sanırım zor

6. 12 Eylül 2010
  7. merve69

merve69 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    severek evlendım esimin memleketini demiyim küçük bır memleket onu söyliyim sadece ailem kacarak evlendım diye sildi benı babamda annemı falan görusturmuyo bu yuzden

8. 12 Eylül 2010
  9. merve69

merve69 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ya keske öyle sey olsa ablama dedım birsey olsada benı alsanız dedı sacmalama öyle sey olamaz sen ezdın gectın babamı lütfen dedi artık ıyı olmaya bak dedı dedım olmuyo kavga edıyoruz olmuyo dıye bırsey yok olacak bır sure cocuk yapmayın kesınlıkle dusunmeyın dedı okadar

10. 12 Eylül 2010
  11. SUTASAYRAN

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    canım doğulumu die sordum bu eşinin ailesi..yani anlayamadığım bişi var..senden ne bekliyo bu daha

12. 12 Eylül 2010
  13. SUTASAYRAN

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    canım çocuk yapmayın tabi sakın resmi nikahın var dimi...neden kaçtın bide vermiyomuydu ailen

14. 12 Eylül 2010
  15. irmako77

irmako77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    61
    Erkeklere sinirliyken karşılık verdin mi aslan kesiliyorlar. Halbuki kadınsız yapamayacakları gün gibi ortada. Birkaç gün görev gibi işini yap ama tavır takın kocana, yüz verme. Severek almadımı bu adam seni? Umarım hatasını anlar. Kaynanan da arayı bulacağına yangına körükle gitmiş.:eek:klava: Ne demek kefenin çıkar. Öyle şey mi olurmuş canım. Hangi devirde yaşıyoruz:eek:lmaz:

16. 12 Eylül 2010
  17. merve69

merve69 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    dogulu evet mutasip bir aile kaynanamdan sorunum yok ama esıme nekadar guler yuz göstersem alttan alsam yine sonunda bana bagırıyo küfrediyo aileme bana ...zoruma gidiyo

18. 12 Eylül 2010
  19. SUTASAYRAN

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    tahmin etmiştim..ailen vermedimi seni..ama bişi varki ayrılmak zordur bunlardan...