Artık sağlıklı düşünemiyorum

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve EU1 tarafından 23 Ocak 2009 başlatılmıştır.

23 Ocak 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

arkadaşlar merhaba,ben aranıza yeni katıldım ve çok dertliyim,ben 2 senelik evliyim eşimle ilişkimin en başından itibaren eltimle problem var ve nefret ediyorum ondan,sürekli şaka yollu imalar,kıskanç bakışlarlaf sokmalar,herşeyi ben bilirim havaları,çok yoruldum artık ya kaynanam görümcelerim hiç bişey diyemiyorlar ona çok olaylar yaşadık,yani kuruntu değil benimkisi,ama nasıl başedicem çaktırmadan ben de nasıl ona haddini bildiririm bilemiyorum.eşimle onun yüzünden çok kavgalar ettik,çok kriz geçirdim artık dayanacak halim kalmadı :a015:

2. 23 Ocak 2009
  3. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    bence umursamamak en doğrusu..hihoyyyt
    niye takıyorsunki eltini..kafamçokkarıştı
    bulunduğu ortamda başka şeylerle meşgul olabilirsin..bu onu dinlemediğin ve dikkate almadığın anlamına geleceğinden onu daha çok sinir edecektir..gamyoncuiremsu

4. 23 Ocak 2009
  5. EU1

EU1 Guest

evet haklısın ama çok tehlikeli eğer ben çok yanlarında olmadığımda yada bişeyle uğraştığımda bu sefer kocama yılışık yılışık muhabbet yapıyo yada yanıma geliyo gene konuşuyo hoop bi şey sokuyo gidiyo birde aynı şehirdeyiz,ortalama 2 haftada bir görüşüyoruz:1no2:

6. 23 Ocak 2009
  7. eftelya5434

eftelya5434 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

canım mutlaka kıskanclıgından yapıyordur. kötü insan okadar çok ki.
    sen takma kafana umursamadıgını gorunce belkı vazgecer..
    esınlede bu yuzden kavga etme ona istediğini verme..sen kotu eltın ıyı olur sonra herkezın gozunde..
    üzme kendını... a.s.

8. 23 Ocak 2009
  9. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    o size hiç düşünmeden laf söyleyebilyorsa ve
    eşinizle aranızın bozulmasına neden olabiliyorsa,
    çekin bir kenara derdi neymiş sorun ve ondan sonra da
    gerekmedikçe görüşmeyin...
    aranızdaki mesafeyi açın biraz,haddini bilmeli diye düşünüyorum...
    sevgiler...

10. 23 Ocak 2009
  11. BEBS

BEBS Guest

cnm kendisinden bu kadar nefret ettirecek ne yapmış olabilir.buna çare aynı onun gibi şakayla karışık sok lafları olsun bitsin.asla sinirlendiğini üzüldüğünü belli etme.seni zayıf buluyor sanırım.üstüne gelmesi bu yüzden.gülerek dalga geçerek üstesinden gelebilirsin sende.başka hiçbir insan bana sinir krizi geçirttiremez.kendine güven.ve her koşulda ağzının payını ver.çokda zor değil kızzzzzzzz.keyifli bile olabilir.ama asla sinirlendiğini belli etme

12. 23 Ocak 2009
  13. suprensesi

suprensesi bir gün mutlaka... Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    canım bencede takıcak ne var idare edecen herkes dört dörtlükmü sanki hiç sallama onu aynı ortama girdiğiniz anlardada yanında durma başka işlerle meşgul ol dış kapının mandalı o sen kocanla iyi ol onun yüüznden kocanla kavga etmenin alemi ne boşverrrr

14. 23 Ocak 2009
  15. çiçek64

çiçek64 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    canım sende kalma lafın altında söyle, söyleyemem dersende ilgilenme bırak kendi kendine konuşsun kocanlada muhabbet edersede etsin canım ne olacak bırak sen ilgilenme rahat ol.

16. 23 Ocak 2009
  17. EU1

EU1 Guest

bize gelirler mesela,elini bişeye sürmez,ben mutfakta o içerde kocama türlü şakalar,bi tane oğlu var bebek,eşime diyorki ben seni gündüzleri ödemeli ararım yeğenin seninle konuşmak istediğinde kabul et tamam mı diyo mesela konuştururum sizi diyor,bu arada bizim aramızda çok aleni kavgalar yaşandı, yani herkes herşeyin farkında bizim ayrılmamız için çok uğraştı zamanında.şimdi görüşüyoruz ve yaptıklarına bak :KK43:((

18. 23 Ocak 2009
  19. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    peki bu kocanıza yaklasımlarını kaynınız görmiyomu
    bişey demiyor mu karısına
    bence pek kaale almayın
    amacına ulasmasına izin vermeyin