artık sanırım hersey duzelıyor

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve burcu_ege tarafından 9 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    9 Eylül 2008
    Konu Sahibi : burcu_ege
  1. burcu_ege

burcu_ege Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar belkı hatırlarsınız bosanmak ıstıyorum ölmeyı dusunuyorum mutsuzum vs....baslıkları altında yazmıstım sanırım esım bazı seylerı anlamaya gerceklerı gormeye basladı zaten benı hıc suclamıyordu ama annesınınde soyledıklerıyle bana kotu davranıyodu en son kavgamızdan sonra sanırım artık benım yanımda olmaya karar verdı hele en son duyduklarımız esımın annesı (o ınsana kayınvalıde bıle dıyemıyorum )benım ıcın kambur cırkın ogluma daha guzelını bulucam dıye laflar etmıs esım bunada cok kızdı oysa ne kamburum nede cırkın ama ıyı oldu bunları duyunca esım ıyıce onların ne yapmak ıstedıklerını anladı veeeeeee benım ıcın en guzelı bayramda tatıle cıkıyoruz balayıda yapamamıstık balayı nıyetıne emınımkı bu tatıl evlılıgımızın yoluna gırmesınde buyuk bır etken olacak ama ben cok mutluyum tatıle cıkıcamız ıcın ve esımın annesı cıldırcak nasıl gıderız dıye buda bana ayrı bır mutluluk verıyokötükedihüso

2. 9 Eylül 2008
  3. yagmurtasi

yagmurtasi Guest

İnşallah herşey daha da güzel olur gece gece mutlu oldum senin adına :)

4. 9 Eylül 2008
  5. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim bi ömür böyle mutlu olun emi...
    sen eşinle mutlu olmaya bak gerisi boş...

6. 9 Eylül 2008
  7. sarxix çxixtxixr

sarxix çxixtxixr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok sevindim senin adına,allah mutluluğunuzu daim etsin,iyi tatiller diyelim şimdidenkaydirigubbakcemile5

8. 9 Eylül 2008
  9. mawiruya

mawiruya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :nazar:ne güzel bir yuva kurtuluyor çok sevindim canım.dilerim ömür boyu mutlu olursunuz.:1hug:a.s.

10. 9 Eylül 2008
  11. sevindim tatilin tadını cıkar ama lütfen son anda söyleyin kadın bozmasın planı.

12. 9 Eylül 2008
  13. sonuyok

sonuyok özlem kokan kızım Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    allah mutluluk versin canım salla gitsin o kadını da bi tanede benim başımda var aynısı demiyorum daha beteri boşver dert çekmeye mi geldin koca evine gerçi adı üstünde koca evi kocatır insanı ama herşey sende biter mutlu anları kaçırma ve yaşa diyorum takma canım

14. 9 Eylül 2008
  15. charming

charming Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Zararın neresinden dönülürse kardır.
    Umarım artık eşinizin olaylara bakış açısı değişir ve bu şekilde devam eder.
    Mutlu olmanız dileğiyle...

16. 10 Eylül 2008
  17. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    evliliklerde araya anneler ozellikle erkeklerin anneleri karisinca hep sorun cikiyor,,,ama esin sana destek cikmis ve en onemlisi de seninle olmayi tercih etmis..bu cok guzel bir adim bence,,insallah evliliginiz daha guzel gunler gorur canim....bu tatil de cok iyi olacaktir sizin icin ,,,
    sevgiler.

18. 10 Eylül 2008
  19. yorgun savaxsxçxix

yorgun savaxsxçxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    tabii zamanında anlasalar çok daha iyi olacak:mymeka: ama erkek milleti iştesengözlerimebaksanab

yine de pekiştirmek için eşine büyük bir aferin! sana da tabii, sabrının mükafatını alır, huzurun, mutluluğun daim olur umarım:hooray: güzel düşün, eşine destek ol, tabii akıllı olduğu sürece:jeyyar:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.