Artık şu bhcg açıklığa kavuşssun yeterr!!!

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve nursenaa tarafından 10 Eylül 2009 başlatılmıştır.

10 Eylül 2009
    Konu Sahibi : nursenaa
  1. nursenaa

nursenaa Guest

Arkadaşlar merhaba.lütfen artık şu bhcg ne zaman yaptırılmalı yazın lütfen.herkes bunu merak ediyor fakat her kafadan başka ses çıkıyor.herkesin adeti düzenli olmadığı için herkeste farklı oluyor.korunmasız ilişkiden kaç gün sonra bhcg kesin ve net sonuç verir?lütfen bilgisi olanlar yazsın

2. 10 Eylül 2009
  3. nursenaa

nursenaa Guest

Kimse yokmuuu arkadaşlar?çoğunuz tecrübelisiniz

4. 10 Eylül 2009
  5. laubali

laubali EYÜB MUSTAFA´M GELIYOR! Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Kesin sonuc elbette adet gecikmesinden sonra cikar. Yoksam kimde ne zaman cikacagini elbette hic kimse bilemez, sonuc asla verilmez bu kisiden kisiye degisir ve bu bir gercektir. Kesin sonuc icin adet gecikmesini hatta 2-3 gün gecsinki tam belli olsun.

6. 10 Eylül 2009
  7. EU2

EU2 Guest

bak ceannım ben anlatam sana. şimdik yumurtlama gününde ya da bir gün öncesi veya sonrasında olan ilişkiye şüpheli ilişki diyo dohturlar. şiiimdiik şüpheli ilişkiden 7-8 gün sonra kanda çıkıyormuş. emme burada ki ehemmiyetli nokta senin şüpheli ilişkin ne zaman. he ben yumurtlama günümü biliyom. ona göre çalıştım :asigim: dersen 7-8 gün sonra kan testi yap. emme bilmiyosan adetine bir kaç gün kala en sağlam öğrenirsin. :lepi:

pek bir ukala gördüm kendimi janemm şakkıdı

8. 10 Eylül 2009
  9. nursenaa

nursenaa Guest

ozaman şüpheli ilişkiden 15-20 gün sonra doğru sonuç alınabilir bu dediğinize göre öylemi?

10. 10 Eylül 2009
  11. EU2

EU2 Guest

çook yüksek ihtimalle . zaten o sıralar adet tarihini bekliyor oluyorsun yerimseniben

12. 10 Eylül 2009
  13. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    beta hcg suphelı ılıskıden 1 hafta sonra bıle sonuc verır normalde. dollenme oldugu andan ıtıbaren vucudun hormon salgılar ve 1 haftada kanda cıkar. ama bazen gec dollenme oluyor kadınlarda o zaman daha gec kanda cıkıyor degerler. o yuzden sen adet tarıhını bekle yanı en azından bı 10-15 gun gecsın kı kesın bı sonuc al.

14. 10 Eylül 2009
  15. EU3

EU3 Guest

adetgecıkmeniz bekelyın boşuna tyest yaptırmış olmazssınz kan testıyle adetıne bır hafta kala ögren arkadşalrda var ama siz adet gecitikten sonr ayapın
    gercı aşılamda yada tupte işlemdne 10gun sonra tahlıl isitoyrlar

16. 10 Eylül 2009
  17. papatyanil

papatyanil yokunda yoku Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım öğrenmek için niye bukadar acele ediyorun anlamadım bir şekilde inşallah hamile kalırsak öğrenmeyecekmiyiz azıcık sabret
    adetin epey bir geciksin ondan sonra yapar anlarsın
    şimdi sabretmeyi bilemezsek hayat bize sabretmemiz için neler gösterecek
    ben 6.5 senedir bekliyorum hamile kaldığımı öğrenmek için adetin gecikmesi için 15 günmü bekliyemeyeceğim

18. 10 Eylül 2009
  19. serçecik

serçecik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    adetimden 4 gun önce ilişkiye girdim.adetim bır damla geldi ve durdu..ne zman bakmalıyım beta hcg..