Artık tahammülüm kalmadı...

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve lebis tarafından 3 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    3 Aralık 2008
    Konu Sahibi : lebis
  1. lebis

lebis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar merhaba. benim bi derdim var ve artık aklımı oynatmak üzereyim.sorun kayınvalidem...bir bucuk senedir evliyim baştan ne kadar safmışım diyorum şimdi kendi kendime. yeni açtı maymun gözünü anlayacağınız.hamileliğimden dolayımı ne acaba benmi kafamı cok takıyorum büyütüyorum diyorum ama yok olacak gibi değil.ikiyüzlülüğü sinsiliği beni mahvetti.gelip bana canım cicim yapıyor gidiyor kayınpederime beni nasıl anlatıyor.geçen onlarda kalmıştık adamı doldurdu doldurdu sabah adamı üstüme saldı azarladı.aralarında konuşurken duydum. adam bana nankör kendini ne olduğunu şaşırdı dedi. nedeni ise sırf banyoya duşkabin yaptırmak istemem.onlar sorun değilde canlarım şimdi size şunu sormak istiyorum. artık hazmedemediğim bu şeyleri görmezden gelip onun gibi oynayımmı, yoksa alıp karşıma cata pat konuşayımmı. siz olsanız naparsınız, yada napıyorsunuz
    hele son geldiğinde bebeğin eşyalarını Yavrumun yavrusu diye sevmesi yokmu sinir etti beni. bide şimdi telaşımız var ya temizliği gelirim beraber yaparız halanda gelir diyor. annemi saymıyor bile...annemin gelmesini bile hazmedemiyor.patlıcam yakında ..senağlama

2. 3 Aralık 2008
  3. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    hiç hoş değil öyle şeyler.sonuçta siz oğlu ile evlenmişsini.bir nevi kızı olmuşsunuz.aileden olmuşsunuz.aslında sizin kabahitinizi örtmesi lazım bence.sonuçta sizin iyiliğiniz onun yiliği ,sizin kötülüğünüz onun kötülüğü..hiç hoş değil...insanların dolduruşa gelip heşeye karışması da ayrı bir tartışma konusu

4. 3 Aralık 2008
  5. TuzluCekirdek

TuzluCekirdek Burası soğuk odalar!!! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    amannnnn kayınvalide değilmi cnm yaaaaa hepsinde var birşey. bence takmana gerek bile yok hamişliğinde verdiği stres var sende takma gitsin

6. 3 Aralık 2008
  7. mavi_patikli

mavi_patikli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.507
    Ödül Puanları:
    163
    Rahatsız oldugun yerlerde konularda tepkini belli et az da olsa..
    biraz anlar canım...
    lafa annenni de kat ikide bir bu şekilde ''annen'' yokmuş gibi davranmaktan da vazgeçer.
    ayrıca kayınpederin sana durup dururken kötü davranıyorsa acıkca kendisine sebebini sor.
    ve bunları kimin ona söylediğini de sor
    eşin mi? kaynanan mı? die...
    anlaşıp orta noktayı ayarlayabilmek biraz zordur en baslarda
    Ama takıldıgım bir konu yawrumun yawrusu diye sewmesinde bir yanlış yok canım
    onun torunu o.. nede olsa degil mi..
    benim kaynanam da öyle sewiyor oğlumu dediğin gibi ilk zamanlar cok kıskanıyordum
    ama zaman geçtikçe insan bazı şeylerin farkına varıyor
    ne de olsa onun da kanı ..
    üzme kendini canım hamilesin zannedersem dikkatli ol takma kafanı
    gönlünce olsun hersey..

8. 3 Aralık 2008
  9. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Ben olsaydım öfkeme yenilir,sert çıkardım.Eşinize anlatın bence.Onu arkanıza aldıktan sonra o bunu demiş.şu bunu demiş,umurunuzda olmasın.Eşinize de anlatırken mağduriyetinizi,haklılığınızı onları suçlamadan anlatın ki ters etki yaratmasın.:1closedeyes:

10. 3 Aralık 2008
  11. BEBS

BEBS Guest

nasıl oluyorda bu kaynana denen erkek anaları aynı tornadan çıkmış kadar birbirlerine benziyorlar.hep aynı davranışlar ,aynı haksızlıklar,aynı kurnazlıklar.cnm sana tavsiyem hiç muhatap olma duymamazlıktan görmemezlikten gel olumsuz davranışları.hep gülerek.mutlu mutlu cvp ver.içinden sinir olsan bile.eşini yanında tut.çünkü takarsan iş saygısızlığa kadar gider.buda hoş olmaz.o yüzden.safı oyna ama.asla güvenip.samimi olma.mesafe denen şey.çok işe yarar.o çizgiyi koru.Allah sabırlar versin.:teselli:

12. 3 Aralık 2008
  13. lebis

lebis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım aslında bu sorun deil şimdi beni böyle sinirlendiriyor ya en ufak bişeyi bile batıyor bana. ama hazmedemiyorum. herşeye katlanırım ama ikiyüzlülüğe pişkinliğe asla...
    ben hamileliğimin başında tatile gitmiştim beş gün yoktum. gelmiş beşgün kalmış evde. oğlu aç kalmasınmış. sonra oğlunu nasıl doldurduysa doldurmuştu ozamanda oğlunu bana kırdırmıştı. benim tatilden döndüğüm gün oda evine dönmüş ertesi günü gelmişti. ayy cok korktum şimdi bu cocuk kızcağıza bi tokat atmış falansa kızıp demişti. sen doldur adamı sal üstüme sonra kendini akla..işte bunları hazmedemiyorum ben artık...

14. 3 Aralık 2008
  15. lebis

lebis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cok doğru aslında bunu bi büyüğüm daha söylemişti. üc maymunu oyna. onun yanında kocanla ne kadar iyi oldğunu belli et..kocanın yanında ona ters davranma suclu sen olursun ama o yokken lafını kibarca söylemektende kacınma. iki günde bir arıyorsan haftada bir ara.mesafeni koy dedi. gerçi doğumda geldi nekadar mesafe koyacaksın ama insan artık samimiyetine inanmayınca ister istemez mesafe koyuyor zaten. tabi gidip kayınpederime 'gitttiğimde yine bi karış suratlıydı.bitürlü yaranamıyoruz' demezse bende neyim...

16. 3 Aralık 2008
  17. minelne

minelne afffettt Allahımm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ne bu kaynanalardan çektiğimiz:teselli:eek:ğlunun mutlu olmasını istemiyor heralde:kızgın:salla gitsin,bence kaynananla fazla görüşme,bayramdan bayrama yeter

18. 3 Aralık 2008
  19. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    kusura bakma da kocan da küçük çocuk değil herhalde..aklı yok mu ayol...bu yüzden insan eşine kızar mı aksine arkasında olur

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.