artık test yapmam lazım ama korkuyorum....:(

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve kapkara tarafından 2 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

2 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : kapkara
  1. kapkara

kapkara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sadece paylaşmak istedim...15 gün önce 2.aşılamamı yaptırmıştım...4 5 gündür adet sancısı gibi ağrı çekiyorum ama hala adet olamadım...artık test yapmam lazım ama tekrar negatif sonuç alırsam çok üzülcem biliyorum...herkes sürekli adet oldunmu diye soruyor...uf ne zor herşey....

2. 2 Temmuz 2008
  3. yagmur25

yagmur25 KAAN & KEREM Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    İnşallah tutmuştur arkadaşım korkma bence ağrılarının olması normal hemen testini yaptır bence strese girmen daha kötü güzel haberlerini bekliyoruz hadi bakalım dualarım seninle.............

4. 2 Temmuz 2008
  5. kapkara

kapkara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sağol canım benim...inş tutmuştur,çatlayan 3 yumurtam vardı doktorum bu sefer çok umutluydu ama takdir Allahtan...sürekli 'b hcg 0,0' yazısını okuyanlar korkumu anlayabilir...hayırlısı olsun...test yapınca hemen haber vercem inş....a.s.

6. 2 Temmuz 2008
  7. tuubay

tuubay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah hamilesindir arkadaşım ama test yapmadan anlayamayız dimi? hiç korkma. bende defalarca idrar testinde tek çizgi gördüm ve artık idrar testini yapmayı bırak görmek bile istemiyorum ama böyle bir şüphem olsa duramam yine de. olmayadabilir. bu dünyanın sonu değil. ben artık böyle düşünüyorum. elimizden geleni yapıyoruz dimi. daha napalım. herkesten fazla emek veriyoruz. demekki hayırlısı böyleymiş. ben de micro tedavimin sonuna yaklaştım ama hiç aklımdan olacakmı olmayacakmı diye geçirmiyorum. olmazsa da emin ol ki hamd olsun diyip tekrar başlıcam. böylesi daha iyi. kendini yıpratma. yap testini. hadi bide hamileysen. sevinmekle geçireceğin zamanı boşa harcama.inş. öyledir. haberlerini bekliyoruz.

8. 2 Temmuz 2008
  9. kapkara

kapkara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ay canım ağzından bal damlıyor...doğru,Allahtan gelen herşeye şükür demek lazım..insansın işte,verdiği diğer bütün nimetleri unutuyorsun bi musibet gelince...ne diyim Allah affetsin...pek bi heyecan yok içimde hani hamile kalanlar hissedermiş ya,öyle bişey yok...yinede test yapmak lazım...eğer yarına kadar da adet olmazsam gitcem test için...hayırlısı olsun...sen de innnnnnnşşşşşşşşşşşşşşş müjdeli haberler alırsın...:))

10. 2 Temmuz 2008
  11. Angel...baby

Angel...baby Kızım&Oğluşum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ay vallaha sabır varmıs sende kıs ben varya dayanamadım 12 günü yaptırmıstım allahtan hayırlısı bir defa olmadı diye hep olmucak anlamına gelmiyo hadi yap su testi ya hayırlı haberler ver bize döferim bak ha hemen testi yaptır canım ya şöyle bebeginle birlikte bize hamileyim canım benimle de kıs

12. 2 Temmuz 2008
  13. tuubay

tuubay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    biz kendimizi hamile olmadığımıza, olamayacağımıza inandırdığımız için hissetmiyoruz bişey bence.ben aşılamamda daha 10. günde adet olmuştum. o yüzden bunları yaşamadım. bakalım bu sefer nolcak.

14. 2 Temmuz 2008
  15. kapkara

kapkara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    angelim sen emret yeter... a.s.aslında kendi kendime yemin etmiştim adetim en az bi hafta geçene kadar test yapmıycam diye ama senin hatrına bozcam yeminimi...yarına kadar olmazsam test yaptırcam artık....gerçekten hamile olan herkes hissediyormu gerçekten,ben hiiiiiiiç bişey hissetmiyorum,belki de o yüzden çok hevessizim.....

16. 2 Temmuz 2008
  17. menekxsxe 44

menekxsxe 44 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    ben olsam yarını bile bekleyemezdim hemen yapardım çok sabırlısın sen. peki adet günün ne zamandı? hamile olduğumu hiç hisstmemiştim canım öyle şeyler düşünme.

18. 2 Temmuz 2008
  19. SedaVeRecep

SedaVeRecep Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kan testi için bekleme yarın yaptırıcaksan bugün git idrar testi al onu yap en azından hadi hayırlı haberini yazarsın inşallah..