Artık Umudum Kalmadı

Konusu 'Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi' forumundadır ve ezel.nal tarafından 16 Haziran 2009 başlatılmıştır.

16 Haziran 2009
    Konu Sahibi : ezel.nal
  1. ezel.nal

ezel.nal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Eşim ameliyat olalı nerdeyse 1 yıl oldu. Değerleri bayağı düzeldi. Aşılama yaptırdım iki defa . Korunmayı birakalı 1,5 yılı geçti. Hala birşey yok. Şu aşamada olmayacaksa ne zaman olacak. Yaşım 31 . Çok bunaldım. Neden bu kadar uzadı. Ortada öyle büyük bir sorunda yok. Tek spermle bile hamile kalanlar var. Galiba olmuyacak.

2. 16 Haziran 2009
  3. aycank

aycank Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    böle söleme canım herkesin bi sınavı bu bizimde bu kimse 4 4 lük olmuyo maalesef.zamanı gelmemeiştir daha.sen elinden geleni yap gerisini Allaha bırak bol bol dua et olmuyosa vardır bi hayır hep böle düşün

4. 16 Haziran 2009
  5. bosna

bosna Allah'a emanet ol bebeğim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    bizim durumumuzdaki herkes zaman zaman kapılıyor bu psikolojiye.
    üzülmemeye çalış arkadaşım, ben de 29 yaşındayım, 1 senedir korunmuyoruz biz de. ama ondan önceki 1 sene de pek garantili yöntemler kullanmamıştık.
    ne duyduysak uyguladık henüz bir sonuç alamadık.
    ama olmayacak demeyelim, kaybetmeyelim umudumuzu, o zaman tutunacak birşey kalmaz ki...
    doğru zaman geldiğinde Allah izin verecek, hepimiz anne olacağız inşallah.
    bugün bunları yaşıyorsak, mutlaka bir sebebi var arkadaşım, gönlünü ferah tut.
    en kısa zamanda, hayırlısıya güzel haberlerini alırız inşallah...
    sevgiler,

6. 23 Haziran 2009
  7. crazy_daisy

crazy_daisy Guest

ümidini kesme sabırlı ola olur inşaallah

8. 23 Haziran 2009
  9. Belgin

Belgin BEKLİYORUM GELECEKSİN.... Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    sabret canm allah büyük inşallah hepimiz birgün anne olacagız....

10. 23 Haziran 2009
  11. nina

nina Guest

ezel nal bende aynen senin gibiyim 28 yaşındayım bir sene den fazla oldu bizimde eşimdede sadece sayı problemi vardı ilaçla düzelttik çevremde bile öyle hamile kalmışlar görüyorum ki eşiyle ilişkiye dahi girememiş bir arkadaşım 2 ay sonra doğuracak 2 milyon sperm kendi adet düzensizliği çeken bir tanıdık hamile çevreden neler duyuyorum ve sıkıldım artık millet bir spermle hamile kalıyor biz dokuz takla atıyoruz madem zamanı gelince nasılsa oluyor umrumda değil artık olmuş olmamış ama öfkeliyim hayata :nazar::umursamaz:mafoldumben

teselli edemedim hatta yangına körükle gitmiş gibi oldum kusura bakma ama aynı duyguları hissediyorum :çok üzgünüm:mafoldumben

12. 23 Haziran 2009
  13. boniibon

boniibon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım isis lütfen şüküredin. 1 sperm ama o öyle önemliki bizde değerler sıfır hiççç yok lütfen rahat ol olacaktır sadece rahat ol moral bozmayın biz bulunur mu bulunmaz mı stresindeyiz. bak ameliyatla arıyorlar tüp bebekten başka şansımızda yok zaten ama yinede bunada şükür. lütfen tatlım şüküret iii olur en kötü ihtimal tüp bebek olur. üzülme birtanem.

14. 24 Haziran 2009
  15. ......Elmas......

......Elmas...... bebeğim küçük kuzum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım neden aklına kötü şeyler getiriyorsun ki RABBıM o kadar büyük ki herşeyin bir zamanı var demekki tabi insan yıkılıyor bende çok devrelerden geçtim gülhanede tüp bebek sırasında bekleyen herkes doktorların ağzından bir ümitli söz bekleyen daha ağlardık kadınlarla birlikte olup erkeklerden artık hiç çekinmezdik herşeyi açık açık konuşurduk bizim yine durumumuz çok iyi canım o yüzden sıkma canını RABBıM sanada bir evlat nasip edecek inşallah sen bol bol dua et canım

16. 24 Haziran 2009
  17. nina

nina Guest

:1hug:a.s. canım haklısın :1hug: inşallah sizinde herşey yolunda gidecek bebişcikleri getirecek spermler bulunacak :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq: ikiz bebişlerine kavuşacaksın dua ediyorumm hepimiz için:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

ezel nal arkadaşım sıkma canını üzülme olucak tıp imkanlar okadar ilerlediki herkesin bebişi gelicek :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

bir gün üzgün bir gün umutlu böyle gide gide kavuşucaz bebişlerimize :lepi:

18. 25 Haziran 2009
  19. leyl

leyl Kulluğum Sultanlığımdır Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    mevlam diledi mi olmayacak iş yok bugün öyle güzel bir gün ki dua kapıları ardına kadar açık rabbim kupkuru çöllerde bile dilerse yeşili bitiriveriyor,o'nun her işinde bilinmeyen hikmetler gizlidir bunu unutmamak lazım her işinde vardır bir hayır inşallah hayırlısıyla biz de anne oluruz,dualarda hatırlanmak dileğiyle kandiliniz mübarek olsun...