Artık umudumu yitirmeye başladım..Yardım lütfen

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve zeyno_87 tarafından 8 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

8 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : zeyno_87
  1. zeyno_87

zeyno_87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    2 yıl olacak evleneli iki kez düşük yaptım 9 aydır gebe kalamıyorum moralım çok bozuk...konuyu açtım sildim tekrardan yazıyorum bilmiyorum ne olacak bu halimiz....:a015:

Son düzenleme: 10 Mayıs 2009
  2. 8 Mayıs 2009
  3. Missy

Missy CANIM OĞLUM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    ah canım yaa neden yazdında sildin..:uhm:
    Sana dilimin döndüğünce yardımcı olmak isterdim:teselli:

4. 8 Mayıs 2009
  5. muzurperi

muzurperi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    günlerdir kafam allak bullak ve böyle bir başlık açmayı düşünüyodum bende.... arkadaşlar ümidimi yitirdim ve anladımki artık normal yolla bu iş olmayacak.... tedaviye başlamalıyımm... kendim doktora gittim muayne oldum doktor temiz dedi.. fakat eşim hiç gitmedi hiç tahlilde yaptırmadım.. çalışmalarımızın 8. ayında kimyasal gebelik yaşadımm....5 aydır yine hamile kalamıyorum... artık yoruldum... içim dışım ot oldu... eşimde aynı şekilde.... eşimde çok çok istiyor benim üzülmeme hiç dayanamıyo ve her ay bu ay olacak inşallah diyo..ama yok 14. ayımızdayız hadi bakalım bu ay dahada çok çalıştık.... oldu oldu olmadı bu ay artık klomenmi olurrr aşılamamı olur ne yapmam gerekir nolur bana yardımcı olun ben hep istedimki doğal yoldan olsun ... oldu ama kimyasal gebelik oldu.... offffff offf arkadaşlarım bazen diyorumki keşke keşke hiç bişe bilmeseydimm kafam çok rahat olurdu.... yoruldum test yapmaktan belirti aramaktan oramı buramı ellemekten...... benden sonra evlenenlerin bile üstüme doğurmalarından .. bütün hamilelerin gözüme gözüme göbeklerini sokmalarından..allah hepsini sağlıkla kucağına almalarını nasip etsin çekememezlik değil çok üzülüyorum :KK43::KK43:((((

6. 8 Mayıs 2009
  7. kamilecan

kamilecan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sabır arkadaşlar sabır demekki daha zamanı var beklerken pes etmek yok ok Allaha dua edin

8. 8 Mayıs 2009
  9. honeycim

honeycim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bence de sabır ve dua.tabi dr gitmeyi de ihmal etme.

10. 8 Mayıs 2009
  11. zeyno_87

zeyno_87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aynen bende senin gibiyim beklemekten yoruldum artık ben dr yede gittim herşey normal diyor hiç bi sorun yok diyor bu zamana kadar kalman gerek diyor ama olmuyor geçen ay çatlatma iğneside oldum tutmadı bi daha gitmedim bi kaç ay deneyelim bakalım ne olacak dedik işte üzülmemek elde değil...

12. 8 Mayıs 2009
  13. raebzeh

raebzeh Elhamdülillah Ya Rabbi.. Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    zeyno canım hemen moralini bozma bak sen ne güzel hamile kalabiliyorsun bu da bir artı senin için..peki düşüklerinin sebebi neymiş ne dedi dr un?eşindeki sorun neymiş?bak canım benimde bekarken adetlerim düzensizdi gitmediğimiz dr sormadığımız hemşire kalmadı hepsi daha bekar bişey yapamayız dediler..evlendim yine aynen devam etti..dr a gittim pko dedi,yumurtalıklarım tembel çalışıyomuş..sonra hapla iğneyle tedavi ett dr um şükürler olsun ilk ay hamile kaldım.her ay kontrole gittim..kızım şimdi 2,5 yaşında..şimdi yine adetlerim düzensiz..ve ben 2.bebişim için tekrar tedavi görüyorum bu tedavide 2.ayım bakalım hayırlısı..demem o ki zeynocum,muzurpericim canınızı sıkmayın,moraliniz yüksek olsun olmasa benim olmazdı çünkü yumoşlarım çok tembel hapsız gelişmiyo büyümüyo,hapla bile zor büyüyo..inşallah tez zamanda hayırlısıyla hamile haberlerinizi alırız..öptüm canlarııımmm...

14. 8 Mayıs 2009
  15. zeyno_87

zeyno_87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ...............

16. 8 Mayıs 2009
  17. muzurperi

muzurperi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    bugün hep kısırlık bölümündeydimm... hep korktuğum şey başıma geldi sanırım ben kısırım.... çok yorgunum ağladım ağladım çok mutsuzumm

18. 8 Mayıs 2009
  19. zeyno_87

zeyno_87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım ölye düşünme bende senin gibiym birbirimize moral vermemiz zalım herşeyin bi çaresi var ama işte beklemek zor belkide daha zamanı gelmedi zamanı gunu geldiğinde bebislerimizi kucağımıza alırız inş rabbim hepimize nasip eder ama işte sabretmeyi bilmiyoruz beklemeyi bilmiyoruz işte burda birbirimize moral verelim ve dua edelim..