Artık yeter bir bir fikir lütfen..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve babyface26 tarafından 18 Kasım 2009 başlatılmıştır.

18 Kasım 2009
    Konu Sahibi : babyface26
  1. babyface26

babyface26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba hanımlar, kaç günlerden beri sinirden çıldıracağım.Kısaca sizlerin de görüşünü almak istedim işin içinden çıkamıyorum.Kendi evimizde kendi annem eşim ve ben yaşıyoruz.Üst kat teyzemin durmadan kiraya veriyor.Apartmanda birtek ev sahibi biziz.Diğerleri kiracı fakat teyzemin kiracılarından illallah geldi resmen sanki biz kiracıyız onlar ev sahibi kendi evimizde aman bişey olmasın aman bir vukuat olmasın diyekorkarak oturuyoruz.Teyzemin evinden umuru yok ev ile ilgilenme işini alt katta dükkanı olan dayıma görevlendiriyor.Daha doğrusu uğraşmak istemiyor ileride satacak diye..... geçen çıkan kiracılarıyla karakolluk olduk...Onların yüzüne başımıza iş açılacaktı eşim kendi halinde aman bir olay olmasın diyor...Annemi de hep bu zamana kadar ezdiler...Çıkan kiracıda bir aileydi Neyse öyle böyle derken tepinmeler konken partileri içki içmeler derken artık yeter dedik en sonunda kadının kocası anneme afedin şeyini gösterdi neler neler....sonunda çıktılar iki gün içinde de yine kiraya verdiler canım kira veriyorsun diye de her istediğini yapamazsın adam resmen öyle dedi...Kusura bakmayın ama insan ayrımı yapmam asla din dil ırk v.s.... şimdide gitmiş çingeneye vermiş napacağımızı şaşırdık annem perişan vaziyet evi satıp başka yerden almaya karar verdik sizce bir fikir lütfen zaten teyzem dayımla görüşmüyoruz onlarda bizimle.... Kendi evimde terbiye mi olacağım...Annem allahlarından bulsunlar diyor sizce şunlara hadlerini bildirmenin zamanı gelmedi mi??? çok sinirliyim

2. 18 Kasım 2009
  3. MeLoDi

MeLoDi LeYLaELaGöZLüBiRÇöLaHuSu! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    196
    teyzen annene inat olsun diye düzgün bir aileye kiraya vermiyor. dayında bunu destekliyor. yaptıkları çok günah. gidip konuşsanız dayınla teyzenle kavga kıyamet kopacak sonuç alamayacaksınız. imkanınız varsa taşının oradan huzurunuz bozulmasın arkadaşım. her gelen kiracı ile uğraşamazsınız.

4. 18 Kasım 2009
  5. reneta80

reneta80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Yapacak bir şey yok. Şikayette bulunabilirsiniz sizi rahatsız ederlerse. Satmaktan başka kesin bir çözüm yok.

6. 18 Kasım 2009
  7. babyface26

babyface26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar balkonumu da pimapen yapıp kapattıracaktım..Hepsini iptal ettirdik çok huzursuzum...Yani birtek teyzemin kiracısı başka sorun yok...Diğeriyle karakolluk olduğumuzda zor polisi çağırdım teyzemi aradım ne açan var teli ne birşey insan bir gelir ya öyle mi nedir durum aman akrabayız diye offf çıldıracağımm

8. 18 Kasım 2009
  9. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    o adam annenize o terbiyesiz hareketi yaparken eşiniz ne yaptı merak ettim doğrusu siz gelen bütün kiracılardan şikayetcisiniz anladıgım kadarıyla satın evinizi baska yerden alın cunku teyzeniz evi satacakmıs belki hiç dayanamayacagınız biri gelir

10. 18 Kasım 2009
  11. babyface26

babyface26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    deiğn doğru cnm dayım demiş zaten bir tanıdığımıza ben kiraya bakarım sağlam kapı demiş resmen oturmamızı istemiyorlar öyle ya kiracıya da suç bulmam çünkü parasını veriyor tutmuştur...Fakat çingene sokmam derlerdi başka birşey demezlerdi şimdi şoktayız zaten kiracılarla uğraşamayız teyzeme bu zamana kadar birşey demedim ağzımı açıp artık patlama noktasındayım arkadaşlar

12. 18 Kasım 2009
  13. YAMAN

YAMAN * ben bir anneyim * Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    Etme bulma dÜnyası
    o teyzenın baŞına Öyle taŞlar yaĞarkı
    ama anlamaz ıŞteee
    hıÇmı allah korkusu yok Şu ınsanlarda yaa
    allah 40 yılda yapamadıĞını 40 sanıyede yaparmıŞ cnm Üzme kendını
    ımkan varsa satıp gıdın Çekılmez bu huzursuzluk

14. 18 Kasım 2009
  15. babyface26

babyface26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım çok sıkkın arkadaşlar açıp telefonu halledeceğim bu sefer annem üzülecek peki ama nereye kadar ses çıkarmadıkça biziz diyorlarüstelik abdestinde namazında

16. 18 Kasım 2009
  17. gulkurusuu

gulkurusuu güzel günler, bizi bekler Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kapınızı kapatıp yaşayıp gitsenız orada olmaz mı? apartmanda iyi komşu bulmak şans işidir canım. ben mesele çok elıt bır sıtede oturuyordum ama üst komşumuz delıydı hemde doktordu bu kadın. asansöre sıgarayla gırerdı,balkonuma saç sıgara kullerı atardı, sabahlara kadar kavga cabası. yanı demek ıstedıgım şu kı, bu dr hanım bin çingeneden beterdı ama bız kapımız kapadık oralı bıle olmadık yaşadık gıttı. sız de neden böyle olmuyor neden karakolluk oldunuz merak ettım.

18. 19 Kasım 2009
  19. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    sizde o evden kiraya gidin taşının evi nerede beter insan varsa kiraya verin. kısasa kısas yapın.

yada satıp kökten halledin..