Artık Zeminleriniz Çizilmicek ;))Ağır Eşyaları Parmağınızın Ucuyla Hareket Ettirin

Konusu 'Püf Noktaları' forumundadır ve Chefemine tarafından 12 Eylül 2008 başlatılmıştır.

12 Eylül 2008
    Konu Sahibi : Chefemine
  1. Chefemine

Chefemine Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    Bir kaç parça eski halıfleks herkesin evinde bulunur işte o halıfıleksleri bütün eşyalarınızın ayaklarına yapıştırabiliriz ve eşyaları kolayca istediğimiz tere çekebilir ve zeminlerimizin çizilmesinide engelliyebiliriz ben öyle yaptım kızlar.
    Yeni aldığım Mutfak masam şu yeni krom ayaklı olanlar aldanıp aldım yerdeki fayaslarımı mafediyordukiii bu işlemi yaptım şimdi hem o ağır masayı oraya buraya çekmek kolay hem çizilmiyor.
    Daha sonrada çok ağır olan çekyatlarıma uyguladım ve artık kuç gibiler tavsiye ederim sizlere deneyin pişman olmıcaksınızhihoyyyt:CüvCüv:yerimseniben
    işte sizlere fotoğrafları

Son düzenleme: 13 Eylül 2008
  2. 13 Eylül 2008
  3. Chefemine

Chefemine Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148

Son düzenleme: 13 Eylül 2008
  4. 15 Eylül 2008
  5. osmak

osmak Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim görümcemde bulasık mak. camasır mak. ayaklarına su damacanaların kapagı warya büyük beyaz onu koyuyo çok kolay çekiliomus

6. 18 Eylül 2008
  7. soytarxix

soytarxix Deniz Anası :)) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Bence halıfleks e ihtiyaç yok yapı marketleri ve nalburlarda bunların için büyükden küçüğe
    yuvarlakdan dört köşeye her çeşir ve her ebatta KEÇE ler var kendinden yapışkanlı...
    kesinlikle tavsiye ederim bütün eşyalarımın ayaklarına yapıştırdım...çok memnunum

sevgiler.. a.s.