Artk bebek maazalarna bakp zlmyorum, neden mi?

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve DeliMavi tarafından 30 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

30 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : DeliMavi
  1. DeliMavi

DeliMavi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba kızlara.s.evet vitrinde bebek kıyafetlerini görüp moralimi bozmuyorum.çünkü artık alıyorum,evet alıyorum.geçenlerde yine bebek kıyafeti karşıma çıkınca,içimden bir ses neden almıyorsun,Allah'ın izniyle er yada geç seninde bebeğin olucak dedi.ve bende doğru olduğunu düşündüm.neden durumumu imkansız hale getirip üzüleyim ki.ah vah edene kadar umudumuzu yitirmeyip yola devam edelim.arkadaşlar bizde birgün Allah'ın izniyle anne olacağız.kendinizi motive edin sizde beğendiğiniz bebek kıyafetlerini alın.inanıyorum bir gün kullanıcağız onları,umarım bu konuda hemfikir oluruz.bizler çaresiz insanlar değiliz,pozitif olun...kaydirigubbakcemile5

2. 30 Temmuz 2009
  3. trilicce

trilicce Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaşım bende bakıp bakıp geri bırakıyorum ne kötüymüş bu ya. Bide olmasın diye dua ettiğim zamanları düşündükçe başımı taşlara vurasım geliyor.

4. 30 Temmuz 2009
  5. Yaren

Yaren KÖPÜKCAN'ın aşçısı :)) Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    bu beni daha çok üzer çünkü girdiğim mağazadaki insanlar kaç aylık hamilesiniz dese kahrolurum ben oyüzden herşey zamanında güzel tabi bu benim fikrim

6. 30 Temmuz 2009
  7. ggamsee

ggamsee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Allah kullanmayı nasıp eder ınŞallah en yakın zamanda..

8. 30 Temmuz 2009
  9. Missy

Missy CANIM OĞLUM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    Bu sana iyi geliyorsa ne güzel..
    Bende beğendiğim bebek kıyafetlerini arkadaşlarımın bebelerine alıyorum buda beni mutlu ediyor..
    İnşallah en kısa zamanda bebeğin gelir giydirirsin cicilerini..a.s.

10. 31 Temmuz 2009
  11. DeliMavi

DeliMavi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bende bakıp üzülüyordum,sonra dedim ki arada sırada küçük alışverişlerin zararı olmaz.tavsiye ederim insana huzur veren birşey bu,umutlu ol her zaman.....opuyorumnanaktan

düşüncene saygılıyım ama bir kere denemekte fayda var.soranada çocuk düşünüyoruz da hoşuma gitti alıyorum dersin.ayrıca ben gidin torba torba alışveriş yapın demedimki,insan yeri geliyor çeyizine bile bir iki tane bebek kıyafeti koyabiliyor.bunların hayali bile güzel,karamsar olmayın:eek:lmaz:

amin canım çok teşekkür ederim..:1hug:

teşekkürler canım,her ne kadar fikrime katılmayan arkadaşlar varsa da ben bu şekilde mutluyum ve de bu yolda güçlüyüm:lepi:

12. 1 Ağustos 2009
  13. DeliMavi

DeliMavi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    neden kimse yorum yapmıyor,beni destekleyen yokmu,yada verdiğim mesajımı anlamadınızCADIARZU

14. 1 Ağustos 2009
  15. bulut83

bulut83 YaHalıkYabariYaMusavvir Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende 5 senedir çoçuk için uğraşıyorum sebepsiz infertilite.....1 defa tüp bebek negatif 2. iptal oldu.
    geçen sene bende bir mağazaya gittim ordaki minik bebiş çorabı hoşuma gitti aldım eve getirdim hergün ona bakıyorum bebişim senin için aldım diyorum ben daha sonra sonra moralim bozuldukça bebğim aklıma geldikçe bakıp bakıp ağlamaya başladım her ay bir ümitle başlayıp adet gördüğüm zaman aklıma gelirdi koklar koklar tekrar ağlamaya başlardım hıçkıra hıçkıra baktım psikoljim bozulacak kimseyede vermedim attım.ne yapayım daha çok moralim bozuluyordu......
    geçenlerde evde kuran okutmuştum birinin bebeğinin oyuncağı kalmış o beni okadar etkilemedi şimdi vitrinde saklıyorum biliyorumki gün gelip bebişim oynayacak onunla çevremdekilerde görüyor hiç bir şey sormuyorlar bu nediye o benim bebişimin oyuncağı onunla oynayacak inşallah en kısa zamanda ....

16. 13 Ağustos 2009
  17. masal0663

masal0663 limon ağacı Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    benimde evimde kimden geldiği ve nasıl iç çamaşırlarımın içine kadar girdiğini bilmediğim bir erkek bebek atleti var..
    orda çamaşırlarımın yanında öylece duruyor..dursun da...ben de bebekle ilgili herşeyden kaçıyorum..bebekleri olan arkadaşlarımla görüşmemeye gayret gösteriyorum..üniversiteyi kazanmadan önce üniversitede okuyan arkadaşlarımdan kaçtım,işe girmeden önce çalışan arkadaşlarımdan kaçtım,evlenmeden önce evli arkadaşlarımdan kaçtım, şimdi de bebeği olan arkadaşlarımdan kaçıyorum kaydirigubbakcemile3
    Allah bebeklerimize giydirmeyi nasip etsin ben de bebek kıyafeti almayı deniyeceğim belki biraz rahatlarım

18. 14 Ağustos 2009
  19. DeliMavi

DeliMavi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bende çocuğu olanlardan uzaklaştım ama bu istemeden oldu elimde değil,kıyafet konusuna gelince bu beni motive ediyor,benim yaptığım güzel birşey,umudum var ve her zaman olucak.ergeç bizde anne olacağız.sende inan buna...:lepi: