artk herey anlamsz geliyor

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve bulut83 tarafından 11 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

11 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : bulut83
  1. bulut83

bulut83 YaHalıkYabariYaMusavvir Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşlar burada hepimizin hikayesi aynı hepimiz aynı şey için mücadele ediyoruz kimilerimiz sonunda mutlu oluyor kimileri mutsuz.
    her seferinde aynı heyecanlarla umutlarla başlayıp tekrar tekrar yıkılmak varya onu yaşamayan hiç kimse bilemez rabbim kimselerede yaşatmasın.
    gönlünde yüreğinde yeni bir çiçek yeşertiyorsun bakıyorsun birzaman sonra o çiçeğin solmuş seni terk etmiş bizlerde öyleyiz bir türlü o çiçeklerimizi yeşertemiyoruz inşallah gün gelir devran döner bizlerde çiçeklerimizi koklayıp büyüteceğiz...

arkadaşlar nedendir bilemiyorum artık herşey anlamsız tatsız tussuz geliyor hiç birşeyden mutlu olamıyorum tamam unuttum diyorum kafamdan attım diyorum olmuyor heleki birde çevremdekilerin gebelik haberini duyunca birde demezlermi insanın yüzüne bakarak istemeden oldu yaa.bizlerse gece gündüz çalışıyoruz korunmuyoruz yinede yok ...

rabbime karşı hiç bir zaman isyan etmedim dedim vardır bunda da bir hayır vardır bir bildiği dedim..işte insanız bazen acizleşiyoruz istemeden kendimizi sorguluyoruz....
    RABBİM RABBİM RABBİM SEN BİZLERİN YUVALARINI EVLATSIZ KOMA BİZLEREDE SALİH SALİHA EVLATLAR VER BİZLER ACİZ KULLARINIZ YANLIŞ YAPARIZ BİZLERİ YANLIŞLARDAN KORU DOĞRULARI NASİP ET.
    SEN GÖRÜYORSUN NASIL EVLAT ÖZLEMİ ÇEKTİĞİMİZİ SEN BİZLEREDE TEZ ZAMANDA HAYIRLI SAĞLIKLI EVLATLAR VER ....

ARKADAŞLAR KUSURA BAKMAYIN SİZLERİ SIKTIYSAM NE YAPAYIM BİZİ BİZDEN BAŞKASI ANLAMIYOR BİRBİRİMİZE DUALAR EDELİM KULUN KULA DUASI KABUL OLURMUŞ HELEDE BU YOLDAN GEÇMİŞ YAVRUSUNA KAVUŞMUŞ ANNELER SİZLERDE ÇOK ÇOK DUA EDİN
    RABBİM DUALARIMIZI KABUL ETSİN AMİNNNNNNNNNNNNNNNNN:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

2. 11 Ağustos 2009
  3. bulut83

bulut83 YaHalıkYabariYaMusavvir Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    HERKESE HAYIRLI GECELER
    inşallah bizimde en kısa zamanda gecelerimiz gündüz olacak sabahları doğan güneşle beraber bizlerin güneşide doğacak allahım eşimizle yavrularımızla ve tüm sevdiklerimizle beraber mutlu günler geçirmeyi nasip kısmet eder...
    kızlar sizlerde benim gibi bu başlıkta içinizden geleni yazarsanız sevinirim yavrularımıza kavuştuğumuz güne kadar dertleşmi oluruz gün gelir onlara anlatırız
    HADı ARKADAŞLAR DERTLEŞMEYE....

4. 11 Ağustos 2009
  5. EU2

EU2 Guest

canim benim hic olurmu ya seni cok iyi anlayanlardan biriside benim bu sefer oldu diyipte yine yikilmak cok zor her seferinde omuzlarin biraz daha dusuk ayaga kalkiyorsun
    ama sonunda ayaga kalkiyoruz allaha sukur
    zaten onemli olanda ayaga kalkacak gucumuz var ve bunu allahim elimizden almasin
    yikilmak yorulmak ve yilmak yok bulutum
    bir daha bir daha bir daha basarasiya kadar

6. 11 Ağustos 2009
  7. justing76

justing76 canım Defnem.... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    slm bulut.tabiiki seni en iyi anlayan bizler yani senin gibi olanlarız.tabiiki dertleşicez.inan bana çok arkadaşım var.çok dostum var.annnem arkadaşım gibi.bir ara hep onlarla dertleşiyordum.bazende acaba onları sıkıyormuyum diye düşünüyordum zaman zaman.ama buraya kayıt olduktan sonra sizlerle anlattıkça dertlerim azaldı daha bir güç geldi bana.senin şuandaki bulunduğun karamsarlık bende 2 ay önce üst safhalardaydı.aynen senin dediğin gibi hiçbirşeyden tat almıyor gezdiğim yerlerde bile hep mutsuzluğumu götürüyordum.ama zaman herşeyin ilacı.bu aralar daha önce hiç olmadığım kadar relaxım.çünkü bazı şeylerin sonucu zaten alnıumıza yazılmış.biz üzerimize düşeni yapıcaz tabi ama gerisi yine rabbime kalmış.onun için üzülme cnm.bu da geçicek.ileride elimize bebeklerimizi aldığımızda onların tadına diğer annelerden daha çok varıcaz inan bana.seni çok öpüyorum cnm.iyi geceler....

8. 11 Ağustos 2009
  9. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    ne olursa olsun sen yinede içindeki ümidi kaybetme rabbim büyük..

10. 11 Ağustos 2009
  11. canyoldasim

canyoldasim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm bulut seni öyle iyi anliyorum ki isyanin rabbime degil biliyorum sadece NEDEN sorusuna cevap bulamiyoruz o yüzden rabbim insallah bizimde yüzümüzü güldürecek tabiki umut kesmememiz gerekir ama daha ne kadar dayaniriz bilmiyorum,bizde 5tüp bebek denedik yavrumuz olsun isdedik olmadi 2 sene önce denedigimizde tutmayinca bidaha asla dedik ama simdi tekrar bi umut yeserdi kismetse seneye bidaha deneriz diyoruz yani arkadasim ne ne zanam olur bilemeyiz sabir insallah..bos konusanlar öyle cok ki mesala kocasi ceketini atiyormus hamile kaliyormus laaaarrr hani biz hala beceremedik ya.. ya isdemeden olanlar.. kucaklarina capa gösdermeden hemem gelen yavrularinin kiymedini bilmeyenler he bide akil verenler öyle cokki duymuyacagiz bi sekilde ama öyle cok konusuyorlarki RAABBIM bize sabir versin bide samimiyedimize inanip dualarimizi kabul etsin insallah hayirli evlatlar versin...

12. 11 Ağustos 2009
  13. Mihriban_nl

Mihriban_nl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canim,insallah en yakinda kavusacaksin yavruna YILMAK YOOOOKK... Rabbim en kisa zamanda,nasip etsin insallah butun anne olma hasretiyle yuregi yanan arkadaslarimaa,gonullerindeki muradi versin insallah... Allah kimseyi,evlatsiz komasin,hayirli zamanda evlatlarini versin .. Aminn.. Bu yolda ugrasan butun anne adaylarina guc kuvvet,sabir ihsan et rabbim.. Maddi manevi guc ver Yarabbi ..

14. 12 Ağustos 2009
  15. nina

nina Guest

öncelikle duana Amin canım:teselli: hiç üzülme hepimiz birbirimize desteğiz burda inşallah Allahım bizim gibi bebiş için uğraşanlara en kısa zamanda hayırlı evlatlar nasip edicek:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

16. 12 Ağustos 2009
  17. nil1971

nil1971 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    Canlarim bizi bizden baskasi inanin anlamiyor cok cetin bir sinavimiz var ALLAHIM kazanmayi nasip etsin bende boyle 6 kez yikildim agladim cok ama asla isyan etmedim sukur hep olcak diyorum ALLAHIN IZNIYLE 7. migroya baslicam ama onume hep engel cikiyor bundada hayir vardir diyorum MAALESEF MENEPOZ KAPIMI CALDI ADET OLAMIYORUM cok yiprandim ALLAH BUYUK MEVLAM EYLERSE GUZEL EYLER RABBIM BUTUN ISTEYENLERIN KUCAGINI BOS BIRAKMASIN AMINNNN :teselli:

18. 12 Ağustos 2009
  19. bensunaz

bensunaz HOSGELDİNİZ MELEKLERİM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bulut yemin ederim ki yazdıklarını okuyunca gözyaşlarıma engel olamadım...canım artık ben saysını unuttum kaç kere yaptığımın ..sonu hep hüsranla bitti..dışarı çıkamaz oldum..herkez aşagıda yavrularıyla ben nefret eder hale geldim insanlardan..neden rabbim diyorum bazen neden daha bitmedimi çilemiz diyorum dile kolay 10 sene olacak..yıprandım artık cidden çok yıprandım..demekki daha vakti saati dolmamış diyorum..EY ULU RABBıM ..YALVARIRIM SANA ıSTEYEN HERKEZE NASıP ET SALıH EVLATLAR..BıDE ÖYLE SINA BıZı..BıTSıN BU ÇıLEMıZ ..BıZDE ANNE OLALIM..KOKLAYALIM YAVRUMUZUN KOKUSUNU...NE OLUR ALLLAHIM NE OLUR..SEN BÜYÜKSÜN SEN LÜTUFKARSIN DUY SESıMıZı RABBıM ..BU MÜBAREK AYLAR HÜRMETıNE...