Artk onu tanyamyorum, anlamyorum yardm edin

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve seda_341 tarafından 31 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

31 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : seda_341
  1. seda_341

seda_341 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb.içimi kemiren bi olay var ve nasıl davranmam gerektiğini bilmiyorum sizin dşüncelerinizden faydalanabilirim die düşündüm lütfen yardım edin.!
    olay şu:
    Birkaç haft önce erkek arkadaşımdan ayrıldm.O günden beri eski erkek ark.ım ve okuldan samimi bir arkadaşım çok sık mesajlaşıyorlar.Haliyle bu durumdan hoşlanmıyorum ama tek sorun bu değil.Bugün öğrendiğime göre arkadaşım eski erkek arkadaşım hakkında konuşmalarımı gidip ona anlatıyor.İşin kötüsü yalan yanlış şekilde.Sanki sürekli onu kötülüyormuşum ve aşağılıyormuşum zamanında onu nasıl kullandm gbisinden anlatıyormuşum gibi ona söylüyor.Ama hiç güzel düşüncelerimi söylememiş.Sizce bu durumda ne yapmalıyım?benneyaptımki:çok üzgünüm:

2. 31 Mayıs 2009
  3. seda_341

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    birşeyler söyleyin yardım edin acil llütfen

4. 31 Mayıs 2009
  5. TatLiGaci

TatLiGaci Heidi ve kankileri Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    203
    Arkadaşınla yavaştan ilişkini bitireceksin.tek çözüm bu canım...
    Aradığında,görüşmek istediğinde müsait olmadığını söyle..böylelikle kurtul o arkadaşından..
    Çünkü yeni erkek arkadaşlarınla da aranı açabilir.
    Çok tehlikeli bir profil arkadaşın..mutlaka ve mutlaka uzak tut onu kendinden...

6. 31 Mayıs 2009
  7. seda_341

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler..zaten benden önce davranıp kendisi konuşmak istemediğini söyledi

8. 5 Haziran 2009
  9. ifrit

ifrit Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadasına güzel bi nasss cekeceksin ve eski erkek arkadasını arayıp böyle böyle şeler duydum. ama emin ol ben seni kötülemedim. yani güzel günlerin hatrına gecmişte kalan ilşkimizi hiç deşmedim.
    hadi size iyii günleeeeeeeeeerrr deyipppp bitireceksin.

buda dertmi yahu dersem banada kızacaksın biliorum. ama be canımm napsam netsemlik durum değilki bunlar. arıcan sölicen.. kankanıda alıp karsına sölicen budur.
    insanlar konusa konusa anlaşırmıs değilmi??
    üstelik seninki konusulmucak bişide değil

10. 5 Haziran 2009
  11. dafne77

dafne77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim, bu seni kötüleyen arkadasın bayan herhalde.. öncelikle böyle arkadas olmaz! kesin eminsen arkadasın tarafından kötulendığıne, bence ilişkini tamamen kes, çünkü böyle insanlar hep zarar verir cevresindekilere, dost olan zaten bunu yapmaz. bence arkadasınla şayet doğruysa bunlar, konuşmaya bıle degmez. o zaten bılıyordur kabahatını. ama onun açısından da bakmak lazım. belki erkek arkadasına zaafı vardı, şimdi bir fırsatını bulunca bundan yararlanmak istedi, zaafına yenık düştü falan fılan . ama tabı kı bu onu aklamaz.
    erkek arkadasına da gelınce, bence ya 1 kere ara ya da yuz yuze bıyerlerde bı kahve içimlik otur, derdini anlat. en azından doğruları senden duysun, inanır ya da inanmaz, sen içini dök bence medeni bir şekilde.

12. 6 Haziran 2009
  13. rxuxyagibixsxeker

rxuxyagibixsxeker Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşınla görüşmiceksin ama önce bi güzel ifadesini alcaksın bu insandan sana yarar değil zarar değil

14. 6 Haziran 2009
  15. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    eski erkek arkadaşında gözü varmış ve şuan amacına ulaşma yolunda canım......seninle senden önce konuşmak istemediğini söylemeside baya yol aldığını gösteriyo...uzak dur canım böyle arkadaş olmaz olsun ne halleri varsa görsünler el ele görüşsen eski sevgilinle onu şaşırma üniversite yıllarımda arkadaş çevremde okadar şahit oldumki bunlara.......

16. 6 Haziran 2009
  17. seda_341

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    erkek arkadaşım ujmrumda değil isterlerse çıksınlar kızmamki olabilir sonuçta insanlar hislerine hakim olamıyor ama böle bişi varsa gelsin benle konuşsun isterdim.Arkadaşımla ilişkimi tamamen kesmedim ama araya mesafe koydum.

18. 6 Haziran 2009
  19. elif_ba

elif_ba kocam &oğlum&kızım=aileyiz Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    lisede kaçıncı sınıftasın canım
    erkek arkadaşında mı okuldan
    kız arkadaşınla aynı sınıftamısınız