Artk sabr ta atlamak zere :(

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve batuhanim tarafından 24 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    24 Ekim 2008
    Konu Sahibi : batuhanim
  1. batuhanim

batuhanim 1 prens 1 prenses annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaslar ben 26 yasindayim almanyada yetistim esimle evlendikten sonra onu almanyaya getirdim ve 4 sene önce esimen aylesi oldugu avusturyaya geldik (7 senelik evliyim) neyse kayinpederimin cok kelimesini yutmak zorunda kaldim esim icin kayinvalidemde ayni sekilde ama artik dayanacak gücüm kalmadi oglum dünyaya geldikten sonra birazda olsun karismiyorum onlara ama yinede dayanamiyorum
    cevabimi vermiyor degilim ynai bisey isime gelmiyorsa kesinlike susmuyorum
    mesela sinirimi bozana seyler var yada okadar olay olduki artik en ufak birseyide kafama takar oldum ama anlatimde siz karar verin
    sanki ben buraya sadece is yapmak icin gelimisim
    mesela kayinvalidem 3 aydir calisiyo elini bi bulasiga bi yemege sürdügü yok ama atiyorum bir bardak kaldirmis olsa direk kayinpederim sen hizmetcimisin herkes isini kendi yapsin diye bana laf carpiyo esinin önüne bile yemek koymuyo kadin ya
    pis camasirlarini bile odasindan ben toplamak zorundayim
    belkide ev isinden kacindigimi düsünüyorsunuzdur ama hayir yemin ederim bana ev isi dokunmuyo ama oglum var malum 1 yasini gecti oturtugun yerde durmuyo mecburen basinda dolasiyorum bi is eksik oluncada bunlarin dir dirini dinlemek zorunda kaliyorum
    ayri eve cikmak istiyorum ama buda su an icin mümkün degilmis neymis kaynim yilbasinda evlenecekmiste para lazimmis
    herkes evlenecek orda ohhh rahat edecek ben burda kafayi yiyecem arkadaslar sizce abartiyormuyum yoksa bir nevide olsa hakkim varmi?
    kendimi cok yasli hissediyorum bir arkadasim yok arkadasim var ama bi yere cikamiyorum gidemiyorum yemin ediyorum size tedaviye ihtiyacim var.
    esimle dertlesmek istiyorum ama buda mumkun olmuyor artik sinirlerim okadar gerilmiski ona bagiriyorum busefer onunla kavga ediyoruz
    napacami bilemiyorum ya

2. 24 Ekim 2008
  3. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    haklısın tabiki...
    kayınvalidenleri anlyorum da,anlamak zor olsa da...
    eşin e aklım ermiyor..sesini çıkarsa ya! sahiplense ya seni..
    ben en çok eşine kızarım bu durumda..
    ayrı eve çıkmanız şart..
    bebeğin var senin ya,zaten onlar yoruyor insanı,bir de fazlasıyla yapılan ev işleri,üzerine laf çarpmalar oohhh...

senin ki sindirella masalı olmuş cnm...eşini uyandırma zamanın gelmişşşş..

4. 24 Ekim 2008
  5. çisemim

çisemim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canımsın lütfen sabırlı ol.anlattığına göre biraz çıkmaza düşmüşsün.ama bunun acısını eşinden çıkarmamalısın.eşinlede arayı açarsan iyice yalnız kalırsın.
    sıkıntılarını eşinle paylaş rahatlarsın ama onuda kırmadan anlatmaya çalış.tatlı dil herzaman işe yarar emin ol.
    şimdi söyleyeceğimi yapmak çok zor ama en azından denemelisin.kayınpeder ve kayınvalidenin dediklerine çok kulak asma , söylenenleri kafanda büyütme,unutmaya çalış.elinden gelenin fazlasını yapmaya çalışma kapasiten ne kadarsa okadar çalış.bırak beğenmeyen kendi yapsın.
    eğer eşine şikayet ederlerse elinden geleni yapptığını ama bukadar yetişebildiğini söylersin.
    unutma hep şikayetçi olan sen olursan haksız duruma düşersin

6. 24 Ekim 2008
  7. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    hımmm ama lütfen sakin, tatlı bir üslub la konuş eşinle...yoksa onu da karşı alıp ta işini daha da zorlaştırırsın...

8. 24 Ekim 2008
  9. batuhanim

batuhanim 1 prens 1 prenses annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    valla arkadaslar haklisiniz tabiki
    ama esim arak cikmiyor degil cikiyor ama yetersiz kaliyor öyle bir babasi varkin anlatmak cok güc adam herseyde hakli oldgunu düsünüyor haksiz oldugunu asla kabul etmiyor
    ben iki kere evi terk ettim ama esimi sevdigim icin oda beni sevdigi icin yine birlestim
    ya artik birsekilde her yaptiklari gözüme batiyor kullak asmamak mümkün olmasa gerek cünki adam resmen bagiriyor anlayacaniz duymamak elde degil ogluma sariliyorum yatiyorum yeterki duymiyim diye buseferde oglumu yanina getirtiyor birkeresindede oglumun yaninda kumandayi yere firlatti :KK43:(( o an onun biyeri gelseydi ona dünyayi dar ederdim
    ya anlayacaniz arkadaslar cok sey var anlatilacak umarim sykmam sizi cünki paylasmam lazim yoksa kafayi yiyorum

10. 24 Ekim 2008
  11. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    nasıl insan bunlar ya...adamın sindirme politikası da var...
    ya canım benim,sizin ayrı eve çıkmanız şart!
    ne olur bunun bir çaresini bulun eşinle...
    sabır taşı diiliz ki.. nereye kadar sabrımızın sonu var elbet..
    allah yardımcınız olsun...

12. 24 Ekim 2008
  13. çisemim

çisemim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    anlattığın kadar vicdansız insanların eline düştüysen sana diyeceğim tek şey kaldı.umudunu asla yitirmeden eşinle ayrı bir eve çıkmanın yollarını araştırın.ALLAH yardımcınız olsun.hep dua et olurmu.unutma, umut fakirin ekmeğidir:1hug:

14. 24 Ekim 2008
  15. aysun444

aysun444 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    Bakın ayrı ev şart, kesinlikle şart, küçük hatta eski bile olsa ayrı ev şart. yoksa siz daha fazla sağlığınızdan olacaksınız. Size söylenecek hiçbirşey sorununuzu çözmeyecek çünkü bu yaştan sonra o insanlara laf anlatamazsınız.. Kaynınız siz evleneceğinizde aynı y ada benzeri bir fedakarlıkta bulunmuş mu ki acaba sizde bulunasınız. Bırakında ev eşyaları biraz daha az olsun. bırakında düğünü biraz daha az şatafatlı olsun. sizin meseleniz diyin ve çıkın.

16. 24 Ekim 2008
  17. hadibakem

hadibakem oğlum bırakma anneni Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    durumun zor canım
    inş.kocanla ayrı eve çıkma imkanınız olur
    ozaman eminim kendini daha iyi hissedeceksin

18. 24 Ekim 2008
  19. Lady34

Lady34 ♥Kocasının Bebek'i♥ Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    kessinlikle ayrı ev..eşinle tartışmadan konusarak halletmeye çalışacaksın..
    1 kere olmadı 2 kere konus ama sonunda assla alamadan sinirlenmeden..
    çoğu evlilikte iletişim bozukluğundan birbirlerine dertlerini anlatamamaktan huzursuzluk yaşıyorlar..derdini anlatmaya çalış

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.