Artk zaman geldi mi?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve babyface26 tarafından 8 Haziran 2009 başlatılmıştır.

8 Haziran 2009
    Konu Sahibi : babyface26
  1. babyface26

babyface26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    iyi akşamlar hanımlar kayınvalidemle yaşadığım sorunlar beni hasta etti sinir hastası oldum kolit oldum.ayrı şehirlerdeyiz amaşu kadına bir haddini bildirsem mi diyorum eşim iş değişikliği yapınca yeni işe başladı hastaneye gitmem gerek tedavim var bebek istiyoruz aynı zamanda kendi annemle kendi evimizde yaşıyoruz bir hafta olacak konu açmıştım kısa geçiyorum konuşmayalı bir hafta olacak fakat eşim ailesinden benim hastaneye gitmem için az miktar maddi yardım istedi. ZEYTİN EKMEK YEYİN BİZE GELMEYİN diyor ailesi ayrıca evimi kendi annem bir başına kurdu annemin maaşıda bize bir yere kadar yetiyor ve kontrolüm geldi gidwmiyorumsenağlama o kadar da bebeğim olsun istiyorum ki birde para istedik diye anneme yazın gelmeyelim diye mi böyle yaptınız demiş kayınvalidem. neyse sinirden çıldırıcam allah eşimi annemi başımdan eksik etmesin arkadaşlar birde düğün zamanı aptal gibi bizi tembihlediler yok eşyaları birlikte almışmışız diye artık burama geldi onları rezil etmek istiyorum tel açsam mı açmasam mı hadlerini bildirmek için :eek:klava:

2. 8 Haziran 2009
  3. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Hiç sinirini bozma.Muhattap olma.Kulaklarını tıka,görme.İnşallah en kısa zamanda tedaviniz olumlu yönde sonuçlanır.Moralinizi yüksek tutun,sizi rahatsız eden sesleri duymazlıktan gelin.opuyorumnanaktan

4. 8 Haziran 2009
  5. beste2006

beste2006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    parayı eşiniz mi istedi yoksa anneniz mi , eğer eşiniz istediyse lafı söylemek size değil annesine düşer.. ama anneniz söyledi ve annenize böyle konuştuysa o zamanda anneniz gereken cevabı verecek. siz girmeyin. eşiniz size karşı iyiyse boşverin kayınvalidenizi.. kervanınızı yürütmeye bakın.

6. 8 Haziran 2009
  7. babyface26

babyface26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    eşim istemişti annem değil annemi isteyip telefona sonradan insan istemiyor adımız oldu bir sene bir konuşmamıştık buraya da bizi sömürmeye geleceklerdi herzamanki gibi nefret ediyorum onlardan

8. 8 Haziran 2009
  9. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    Arkadaşım en güzeli ne biliyormusun eşin sana destekopuyorumnanaktan siz anladığım kadarı ile fazla kafayı takmışsınız kayınvalidenize bu kadar kendinizi yıpratmaya değmez. sonuç ne oldu sinir hastası oldun insan ne yaparsa kendine yapıyor.lütfen artık umursamayın yarın bi gün illaki işi düşecek sizde ona yardım etmezsiniz anlar yaptığının kötü bişey olduğunua.s.

10. 8 Haziran 2009
  11. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    sen bişey deme sesini çıkarma...onlar ana ogul,bugün kötü olurlarsa yarın iyi olurlar,arada kötü olan sen olursun...
    üzülme bak bebek tedavisi görüyorsun,tedavide moral çok önemli bunu unutma...

12. 8 Haziran 2009
  13. DUYGUSUZduygu

DUYGUSUZduygu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ac kizz niye acmiyormusun valla nereye kadar sus sus sus.... buramiza kadar geldi yaaa.... ac agzina geleni say kapat. rahatlarsin en azindan. sen düsüne düsüne huzursuz olcagina biral o huzursuz olsun, ara canim bütün cesaretini topla ara... hep zaten basimiza gelenler susmaktan olmuyor mu?

14. 8 Haziran 2009
  15. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.678
    Ödül Puanları:
    163
    Eşin çalışmıyor mu güzelim. Yani sağlık güvenceniz yok mu? Merak ettim.
    Neyse sen genede fazla muhatap olma. Zaten aranız bozukmuş neden para istiyorsunuz ki, vermeyecekleri ortada, birde ağzınızın tadını bozmuşsunuz.

16. 8 Haziran 2009
  17. Deryacik

Deryacik ...KUAFÖR OLDUM BEN... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Onları araman sadece sinirlenmene sebeb olur canım bence hiç muhattap bile olmaaa
    Eşin iş değiştirdiği için zordayız demişsin biraz daha dişini sık kimseye muhtaç olmak istemiyorsan
    Onlarda verme niyetinde değiller zaten daha arayıp ne diyeceksin bilmiyorum
    Bundan sonrasını da görmezden gel

18. 9 Haziran 2009
  19. txixrtxixl kelebek

txixrtxixl kelebek Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    para vermemekl san verdıgı degerı sergılemıs aslında
    sevıyesıne ınıp kavga erme ondan bır farkın olmaz