artmali Star TV

Konusu 'Diziler - Yeni Sezon' forumundadır ve AzRASILAM tarafından 23 Eylül 2009 başlatılmıştır.

23 Eylül 2009
    Konu Sahibi : AzRASILAM
  1. AzRASILAM

AzRASILAM Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4.258
    Ödül Puanları:
    238
    ŞaşırtmaliÇarşamba 16:30

[​IMG] Şaşırtmali Tanıtım

Ne yap Mali, ne et Mali, Türk halkını “Şaşırtmali”!

Türkiye’nin en başarılı, en eğlenceli ve en çok sevilen şovmeni Mehmet Ali Erbil, yeni yayın döneminde dünyanın en komik bilgi yarışmasını sunuyor.
    23 Eylül tarihi itibariyle izleyicileriyle sadece Star TV ekranlarında buluşacak olan ünlü şovmen, “Şaşırtmali” isimli yeni programında, yarışmacılara bildiklerini unutturmak için elinden geleni yapıyor!

Şov deyince Türkiye’de akla gelen ilk isim olan Mehmet Ali Erbil, yeni yayın döneminde dünyanın en komik bilgi yarışmasıyla sadece Star TV ekranlarına geliyor. Orijinal adı Distraction olan, dilimize ise “Şaşırtmali” olarak çevrilen yarışmada Mehmet Ali Erbil, yarışmacılara bildiklerini unutturmak için elinden geleni yapıyor.

Zeki, dayanıklı ve cesur altı yarışmacının eğlenceli ve son derece basit genel kültür sorularını komik, acı veren, rahatsız eden ve dikkat eden engellemelere rağmen cevaplamaya çalışacağı Şaşırtmali, hafta içi her gün saat 16.30’da ekrana geliyor. Yarışmanın ilk 5 etabında katılımcılar, kendilerine yöneltilen sorulara, elektrikli butona basma veya burnunu vantilatöre sokma gibi acı verici, baş aşağı asılarak ayaklarından gıdıklanma gibi komik, yüzüne mancınıkla pasta fırlatma, kafasında yumurta kırma veya profesyonel güreşçiler tarafından türlü şekillere sokulmak gibi rahatsız edici pek çok engellemeye rağmen doğru yanıtları vermeye çalışıyorlar.

Yarışmanın tüm etapları boyunca bu tür engellemelerle mücadele etmek zorunda kalan yarışmacılar, her etabın sonunda elemeye de tabi tutuluyorlar. Tur sonunda en az sayıdaki soruyu doğru yanıt veren yarışmacı elenirken, yarışmanın kazananı altıncı ve son turun sonunda belirleniyor.

Şaşırtmali’nin hem izleyenleri hem de katılanları şaşırtan yenilikleri bu kadarla da sınırlı kalmıyor. Diğer yarışma programlarının aksine bu programda, büyük ödül final etabı oynanmadan belli oluyor. Çünkü Şaşırtmali’de asıl önemi, bir yarışmacının “büyük ödülün ne kadarını” ya da “ödülü ne kadar az hasarla” kazanacağı taşıyor. Şaşırtmali’nin finalinde ise yarışmacıya birkaç soru daha soruluyor. Yarışmacının verdiği her yanlış cevapta ise büyük ödülün bir bölümüne zarar veriliyor.

23 Eylül Çarşamba – Hafta içi Her gün 16.30

Ama bilmek yetmez!

Bu basit genel kültür sorularına yanlış cevap da versen, doğru cevap da versen hazırlıklı olmalısın.
    Rahatsız eden, acı veren, dikkat dağıtan engellemelere rağmen de cevap verebilecek misin?

Mesela bunlara hazırlıklı mısın?

Elektrikli butona basmak
    Baş aşağı asılarak ayaklarınızdan gıdıklanmak
    Yüzünüze mancıkla pasta fırlatılmak
    Kafanızda yumurta kırılmak…

Tam kazandım derken…

Yarışmanın son etabında ise, sorulan sorulara verdiğin her yanlış cevapta kazandığın ödülün başına neler gelecek acaba?

Şaşırtmali Çok Yakında Star TV'de! Kaçırmayın...

2. 23 Eylül 2009
  3. meldam

meldam Kaderimin Efendisiyim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    yarışmanın yabancı formatı izledim güzeldi
    mali işi çok cıvıtmazsa izlenir
    saatinde pzrt yemekteyiz başlıor yemekteyizde cıvıdı bakalım hangisi izlenecek

4. 24 Eylül 2009
  5. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.422
    Ödül Puanları:
    463
    hiç cıvıtmaz olur mu canım yaÇok üzgünüm çoook

6. 24 Eylül 2009
  7. Elis

Elis Guest

ben bunun her hafta yabanci formatini izliyodum ve hosuma gidiyodu,
    ama bunu izliyim dedimlaelaelaelaelaeamaaan memet ali espri yapacam diye,civikliktan baska bise yaptigi yok,ben beyenmedim,yabancisi daha guzel,,,,,

8. 24 Eylül 2009
  9. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.422
    Ödül Puanları:
    463
    bu adamıda hala izleyip tutuyolar ya çok şaşıyorum yani:mymeka:

10. 27 Eylül 2009
  11. KelebekAfyon

KelebekAfyon ALLAH'IM BİR MUCİZE .... Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ay bu yarısma tamamen yarısanları rezıl kepaze edıyo.:eek:lmaz:ıyyyy.mehmet a.erbılıden nefret edrım zaten:kızgın:.hangi akla hıkmet gırıyolar o yarısmaya ya.:1closedeyes:bır araba icin degermi.vah güzel ülkemin güzel insanlarına.gidisat malesef cok kötü.:1no2:

12. 17 Ekim 2009
  13. AzRASILAM

AzRASILAM Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4.258
    Ödül Puanları:
    238
    bugün güldürdü bni :)

14. 17 Kasım 2009
  15. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.422
    Ödül Puanları:
    463
    sanırım bitti bu yarışma bu yarışmanın yerine başka bi yarışma yapacak, hepimiz birimiz için diye bi yarışma, süper aile yarişmasına benzettim reklamlarından