arzulu bir erkeksee....:S:S

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve gulmelek42 tarafından 16 Ekim 2010 başlatılmıştır.

16 Ekim 2010
    Konu Sahibi : gulmelek42
  1. gulmelek42

gulmelek42 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba kızlar birkaç aylık bir ilşkim var.. erkek arkadaşım çalışıyor ben ünv. öğrencidiyim aramızda 6 yaş var.. güzel de giden bi ilikimiz var ama bazı şeyler şüphelenmeme yol açıyor.. kendisi çok düşünceli beraber oldğumuz süre boyunca bana her konuda yrd. olmayı isteyen,sağlığımı çok düşünen,ii olduğuna inandığım bir insan..Fakat çok fazla arzulu bi erkek.... bana konusunu açmayayaım rahatsız oluosan dedi ben de yanımda kasılmasın herşeyi konuşabilelim diye konuş rahatsız olmuyorum dedim ama çok afedersiniz b..u çıkıyor bazen.. şahsen böle zamanlarda düşünmeye başlıorum henüz sevdiğimizi sölemedik birbirimize daha tanışma aşamasındayz diebilirimm seviyor mu diye sormıcm tabi ama gelecek için güzel şeyler istediğini açık kapı bırakarak sölüyor.. çünkü evlilik gibi uzun vadeli planlar genelde gerçekleşmior düşüncesinde benim gibi....her ortama girdim çıktım her türlü kızı biliorum yaşım da oldu 27 böle şelere ne halim ne vaktim var diyor.. ben de bu derece istekli olmasını bazen sadece bu yüzden mi istior benmle beraber olmyı die düşünmeden edemiorum... sizce ileriye yönelik olduğuna dair konuşmaları ve tavırları SAMİMİ mi?

2. 16 Ekim 2010
  3. Burcuxoxzge

Burcuxoxzge Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    198
    Keşke henüz tanışma aşamasında bu imtiyazı ona vermeseydin.
    Haa nişanlı olursunuz falan gene bir derece anlıycam çiftler birbirini tanımak için elbette konuşacak....
    Ama siz daha adı konmamış bir aşamada çok ileri gidiyorsanız hiç çekinme ve ona duracağı yeri sen bildir. Çok ileri gidiyorsun de.Açık açık söyle çekinme henüz beni sevdiğini bile duymadım ama özele dair her şeyi duydum de. bu onu frenler. Ciddi düşünüyorsa sabretmesini bilecek....
    Gerçekten seven erkek sevdiğine dokunmaya kıyamaz incitmekten pişman etmekten ürker...

Son düzenleme: 16 Ekim 2010
  4. 16 Ekim 2010
  5. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    daha ilişkiniz yeni eğer her konusmanızda bu tarz konular acılıyorsa uyar derim

6. 16 Ekim 2010
  7. cemresum

cemresum hayallerim hayal oldu Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    41
    ben anlamadım arkadaşım sadece konuşuyomusunuz yoksa başka şeyleremi yelteniyor eyer sadece konuşuyosanız bunda bişey yok rahatsız olduğun yerde ifade edersin sözü değiştirirsin aksi bişeyler varsa yine rahatsız olduğun yerde sınırlarını koyarsın henüz seni yeterince tanımıyorum bazı şeyler için erken bişeyleri aşmamız gerek önce falan dersin .bu insab madem hertürlü ortamı kızız tanımış seninde onlardan birir olup olmadığını anlamak isticektir sebn daha en başından bazı şeylere tepkisiz kalırsan seninde diğerleri gibi olduğunu düşünmesini sağlamış olursun ama benim anladığım kadarıyla hani diyomuşya evlilikle ilgili planlar yapılınca gerçekleşmiyo düşüncesindeymişya ordanda belli olduğu gibi bu insan günlük yaşayan birisi belki seninlede başka amaçlarla birlikte oluyordur bence dikkatli ol önce onu tanı güven ondan sonra neye tölerens göstermek istersen göster ama önce güven

8. 16 Ekim 2010
  9. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    Uyarmaktan öte şakayla karışık laf sokuştur...
    Eminim anlayacak ve susacaktır.
    Soru mu soruyor anlamadım, ne gibi bir konuşma tarzı ve yaklaşımı var ?

10. 16 Ekim 2010
  11. gulmelek42

gulmelek42 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    evet haklısınız yani yakınlaşma anlamında ben de istersem yeltenior hani öpmek falan o anlamda sölüorum.. hani zaten yeni sayılırz o yüzden hemen sevmesini de beklemiorum bana göre insan ya zamanla sever ya da daha önceden bi arkadaşlığı falan vardr uzun süren onun arkasından sevdiğini anladığı için yaklaşır erkek...bizim de beraberlikten önce uzun bi arkadaşlığımız ypktu az bi tanıma sürecinden sonra beraber olmaya karar verdik.. hoşlanmayla başladı diebilirim yani.. fikir uyuşması deil olayımız.. onu zamanla görcez ama şimdilik bi sorun yok.. haklısınız hepiiz teşekkürler cevaplr için..

12. 16 Ekim 2010
  13. GezegeNKralicesi

GezegeNKralicesi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2.595
    Ödül Puanları:
    238
    Ne münasebet daha tanısma asamasında ne haddine!

14. 16 Ekim 2010
  15. gulmelek42

gulmelek42 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    aslına bakarsanız ahatsız olduğumu anladığı anda kesio zaten bi daha konuşmıcm bu konuda kesinlike diyor trip atıyor yanii..ben bunları konuşmasından çok rahatsız da değilim diebilirim.. yani sölediğim gibi benmle herşeyi konuşsun çekinmesim saklamasın düşüncelerini istiyorum.. konuşmalar derken kastım da beni çok istediğini vurguluyo zaman zaman... merak ettiğim normal mi yani bu sizce? istediği sadece oyun mu bu konuda bazı şüphelerim açığa çıkabiiyor.. ama diğer tavırlarını incelediğimde de yok yok ileriye gidebilir diorum.. başlandıçta da sölemiştim çoğu zaman görüşmek istior, bana ii davranıor ,sağlığımı çok düşünüyor,benimle zaman zaman aynı evde kalmak istediğini bildiğim halde eve çıkmamı istemiyor( pişsmn olursun iş-güç yorar belki ev arkadaşınla anlaşamazsın falan filan die) yurtta kalıorum çünkü.. o evde kalıor ama ailesiyle kaldığı için ev ortamında beraber değiliz dışarıdayız hep...

16. 16 Ekim 2010
  17. cemresum

cemresum hayallerim hayal oldu Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    41
    bence öpmekte ellele tutuşmakta ve sarılmakta elini omzuna atmasında bişey yok bunlsar olağan şeyler daha ileriye gitmek istemesinde eyer isterse ozaman şüphe et bence daha yeniymişsinizya. arada sevgide yokmuş

18. 16 Ekim 2010
  19. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

: ) adamın niyeti ortada gülmelek:nazar: