Asabi koca adayı:) ? :(

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve ipk tarafından 28 Ekim 2008 başlatılmıştır.

28 Ekim 2008
    Konu Sahibi : ipk
  1. ipk

ipk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar benim sorum evli bayanlara.. Benim erkek arkadaşımın çok sinirli bir yapısı var normal olduğumuz zaman aramız felaket güzeldir birlikte olalı 3 yıl olmasına rağmen hala sanki ilişkimizin başındaymışız gibi davranırız birbirimize ama ben derdimi anlatmaya çalışayım yada aramızda küçük bi sorun varsa onu konuşarak halletmeye çalışayım, o kedi gibi mırın mırın yapan aşkıcım bebişm die seven kişi gider yabanileşir adeta...:çok üzgünüm: bilemiyorum onu çözemedim daha...
    aslında şimdi alıştım ama bu evlendiğimizde sorun olur mu diye soracaktım arkadaşlar sizde de eşi böyle sert asabi olanlar var mı?? varsa siz nasıl başa çıkıyorsunuz??
    lütfen yardımcı olun çok takılıyor kafama...
    Bir de biz 3yıl boyunca birbirimizden hep uzak olduk hep ya ayda bir falan görüştük. Birbirimize uzakken telefonda çoğunlukla kavga ediyoruz ama beraber olunca herşey gülüm balım oluyor..sizce ne yapmalıyım? tabi ki onu değiştiremem ama bu kadar sinirli oluşu beni korkutuyor yarın birgün şiddete başvurursa??senağlama
    sevgiler a.s.

2. 28 Ekim 2008
  3. sema.cik

sema.cik ___kızına aşık___ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim eşimdi tam bi sinir küpü
    ilişkimizin ilk zamanlarında hatta ilk haftasında kavga etmiştik. o an onu öldürmek istemiştim :jeyyar:
    ama benim şansım şu ki siniri 3. saniyede geçiyor. bağırır çağırır ve hemen yaptıkları aklına gelir ve güler. bende hiç altta kalmadığım için arada tartışmalarımız uzuyordu. ama evlendikten sonra da değişmedi. yani kocamın aslında flört döneminde bile çok samimi olduğunu anladım.
    ama sanırım sizin sorununuz mesafeler. özlemek sizi geriyo ve sanırım sevgilini çabuk sinirlendiriyor. evlendikten sonra bu duruma katlanabilirmiyim diyosan eğer ; o aranızdaki aşkla ilgili. bazen tahammül sınırların çok zorlanıyor. ama bi bakıyosun o senin aşık olduğun adam.
    aslında boşuna laf kalabalığı yaptım sanırım ama seni yanlış yönlendirmekten korktuğum için lafı dolandırdım. sadece kendimden verdiğim örnekler umarım sana biraz olsun ışık tutar.

4. 28 Ekim 2008
  5. edaxxx

edaxxx Guest

canım buraya yazma gereği duyduğuna göre senin için bi sorun halini almış bu. üstelik çok az görüşmenize rağmen sevgiliniz asabi. evlilik olunca bence daha da asabi olucaktır. sürekli birlikte olucaksınız evlilik garantisi vs daha da rahat olucak. bence bi erkek karşısındakinin fikirlerine değer vermeli katılamsa bile yoksa çok sorunlar yaşanır. durumun gidişatına bakın konuşmaya çalışın sıkıntınızı anlatın. durum değişmesse ordan uzaklaşın bence....

6. 28 Ekim 2008
  7. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    canım demek çabuk parlayan bir öfkesi var..
    herkesin kendince bir huyu var işte senınkıde cabuk öfkelenıp parlıyormuş..
    şiddete başvurup başvurmayacagını zaman gösterir..
    bazen sakin olan insanlarında öfkesini şiddetle gösterdiğiniz görüyoruz..
    bu bir ölçüt degıl kanımca..

8. 28 Ekim 2008
  9. ipk

ipk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok teşekkür ederim ya kafam karışık bayağı evet aradaki mesafe ikimizi de geriyor ben de aslında çok sinirliyim ama aynı senin eşinin ki gbi 3. saniyede geçiyor pişman oluyorum..a.s off ya ne yapalım gülünü seven dikenine katlanırmış ben onun içn herşey yaparımalttan da alırım çocuklaşrsa bnde onu çocuğm gibi severim olur biter diyorum ama ya birgün mesela yaşlandığımızda daha bi huysuzlaşacak o zaman ne yapacağım?uğraşmaktan bıkar mıyım??kafamçokkarıştı amma çok düşünüyorum demi?
    -tatlicadiarzu-

10. 28 Ekim 2008
  11. meldam

meldam Kaderimin Efendisiyim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    çok asabi ve ufak şeylere hemen sinirleniyorsa önce bir düşün
    malesef birkaç arkadaşımda bu durum var
    arkadaşken hafif sinir, evlendikten sonra dayak noktasına kadar geldi en ufak şeylerde kavga çıkartıyor dışardan sinirli gelip bütün hıncını ailesinden çıkarıyor:eek:klava:

12. 28 Ekim 2008
  13. senza

senza Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108

evli arkadaşlara sormuşsun gerçi ama ben yine de yorum yazmak istedim..

suyuna gidersen,onun istediği gibi davranırsan hiçbir sorun yok, ama derdini anlatsan ya da küçük bir sorunu çözmeye çalışsan yabanileşiyor :kahve:

sen de burda "ileride şiddet uygular mı" diye soracak kadar çok endişeleniyorsun

kusura bakma arkadaşım ama ben burda aşık bir erkek görmüyorum, kendisine köle arayan bir erkek görüyorum anlattıklarından..

14. 28 Ekim 2008
  15. yaralim

yaralim Kizim...Askim... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ilerde evlenince...yazmissin canim
    sunu bil ki evlenince hiç birsey degismiyor yada tam olarak degismiyor
    erkek ne ise o dur
    ofkeli, asabi bir yapisi varmis, asil bu sorunun cevabi sende guzelim
    sen bas edebiliyormusun ? sakinlestirebiliyormusun ?
    herkesin yapisi farkli
    benim esimde asabidir, sinirlidir
    fakat ben onu yumsatmanin yolunu biliyorum,
    yanliz sunu iyi bil...flort doneminde, nisan doneminde iyi test yap, olà biç, evlilik o kadar zor ki, o kadar agir bir sorumluluk ki
    endiselerin varsa, bir daha dusun derim ben
    bilerek de kendini atese atma
    herseyden once saygi !

16. 29 Ekim 2008
  17. ipk

ipk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hepinize çok teşekkür ederim birbirimize karşı saygılıyız normalde de çok iyiyiz ama işte sinirli bir yapısı var..bu beni korkutuyor ama başka bütün huyları çok güzel öteki huylarıyla bence mükkemmel bir insan..mutfakta çok iyi,titiz,kendine güveni çok,çevresiyle arası süper ve çocuklara düşkün olması vs..ben de kendimi düşünüyorumyani sabırlı bir insanımdır genellikle..bu huyunuda bir şekilde kapatacağımı üstesinden gelebileceğimi düşünüyorum..sadece bu huyundan da onu terketmeyi istemiyorum bu zamanda sevgi kolay bulunmuyor çünkü..bakacağız bakalım..
    sevgiler..hihoyyyt a.s. :enbuyukkk:

18. 29 Ekim 2008
  19. ipk

ipk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım nasıl sen nasıl baş ediyorsun yani özel değilse paylaşabilir misin??nasıl yumuşatıyorsun?:smiley-cool: