Aşerme diye bir şey var mı???

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve Saruboceq tarafından 10 Ocak 2008 başlatılmıştır.

10 Ocak 2008
    Konu Sahibi : Saruboceq
  1. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Bir şey sormak istiyorum.
    Ben 12.haftama gireceğim pazar günü kısmetse.Çok rahat bir hamilelik geçirdim(4.haftadayken yaşadığım düşük tehlikem hariç)
    Aşerme,kusma,tiksinme olmamıştı bende.Taa ki biraz öncesine kadar.Burnuma bal gibi karpuz kokusu geliyor kızlar:uhm:
    Eşim de ben en erken akşama ulaştırabilirim o da bulursam diyor.Benim de şirketten çıkma olasılığım hiç yok.
    Aşerme diye bir şey yok diyor kimisi,kimisi de canının istediğini yiyeceksin diyor.Bu benim hissettiğim ne?Lütfen yardımcı olun şu an internette karpuz resimlerine bakıyorum.:mymeka:

2. 10 Ocak 2008
  3. aysegul25

aysegul25 Guest

Canım eskiler bu koku alma olayına aşerme diyorlar.. Bende bir defa olmuştu. Tabi tıpta açıklaması var mı bilmiyorum ama bazı hamilelerdin hiç böyle şeyler yaşamadığını duyuyorum. Belkide psikolojiktir :)

4. 10 Ocak 2008
  5. Joy

Joy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    113
    allah bie nefes kurtarsın inş. aş erme die bişey kesinlikle var ama sen o karpuz resimlerini kapatsan çok iyi olur.hemde karpuz artık her zaman bulunuyor.şanslısın.ben 14 yıl önce doğum yaptım senin gibi kış hamileliği geçirdim ve canım ağaçta yetişen bir meyve çekiyordu.türkiyenin yarısını arttırdım dersem yalan olmaz ama en sonunda doğuma 2 kala arkadaşlarım buldu yeşil meşil yedim ama wc den çıkamadım.:) sen çok şanslısın ki karpuz sürekli var artık

6. 10 Ocak 2008
  7. Saruboceq

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

çok kötü bir duyguuuu,kokusu burnuma hala geliyor

8. 10 Ocak 2008
  9. Joy

Joy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    113
    akşama kadar sabret eşin mutlaka bulur sana canım yaaa şimdilik bakkaldan karpuz aromalı gazoz yada sakız alıp idare edemezmisin.ne kaldı şurda akşama zaten

10. 10 Ocak 2008
  11. EU1

EU1 Guest

canım bende 14 üncü haftamdayım 10 dakıka oncesine kadar hiçbir şekilde aşerme belirtisi yoktu ama 10 dakıkadır eşil erik diye ölücem eşime msnden yazıyorum şimdi çıkıyo aramaya bakalım ne zaman bulup getirir allah bilir senağlama

12. 10 Ocak 2008
  13. Saruboceq

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    çok kötü bir şeymiş bu değil mi?Allahım ben ne yapıcam bilmiyorum.kayınvalidemle konuştuk bizde o da dedi baban gelsin yarın hale gider bir bakar.buzhanede filan varsa alır yoksa karpuzlu meyvesuyu alırız dedi.
    yeşil erik de nerden buluncak yawww:uhm:

14. 10 Ocak 2008
  15. hafsaa

hafsaa Guest

KIZ ŞANSLISIN VALLA O[​IMG]H NEGUZEL ERIK MERIK YAZMA YAW

16. 10 Ocak 2008
  17. EU1

EU1 Guest

yanlız varya herkes yeşil erik arıyo benim için annemler kayınvalidemler eşim ay ya bulamazlarsa ki sanırım bulunamıycak karpuz hadi neysede erik çook zor ay ben napıcamsenağlamasenağlamasenağlama

18. 10 Ocak 2008
  19. Saruboceq

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198

doğru canım özür dilerim diğer hamiş arkadaşlarımızın da canının isteyeceğini düşünemedim:mymeka: