Aşerme olayı

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve myline tarafından 2 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

2 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : myline
  1. myline

myline Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Herkes merhaba. Tecrübeli annelere sormak istediğim, biraz garip gelebilir ama... Ben 7. ayıma girdim ama sanırım hiç aşermedim :KK43:( birde aşerme olayı nasıl birşey? normalde canımız bir şey çeker öylemi, yoksa çok daha yoğun birşeymi, illa olmadık zamanlara mı denk gelir. Eşim hamileliğin bitecek hala birşey istemedin benden diyor heves ediyor sanırım, benden çok:)cokacimcoook

2. 2 Mayıs 2010
  3. tuvanna07

tuvanna07 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    :))) valla bende aş ermeyenlerdenimm

4. 2 Mayıs 2010
  5. pinkaya87

pinkaya87 varlığın öyle bi sevinçki Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bende hiç aş yermedim yani bişey çekmedi canım ama mide bulanması çok yaşadım zaten aş yersem bulunduğumuz yerde değişik şeyler yok eşim bulamaz.

6. 3 Mayıs 2010
  7. ilgimmm

ilgimmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım aş erme ve bulantı her hamilenin yaşayaağı bir şey diil.ben her iki hamileliğimdede ne aşerdim ne bulantım oldu sen takma böle şeyleri

8. 3 Mayıs 2010
  9. ZYNB_KB

ZYNB_KB Minik Presnesss Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm benmde öyle 7 ayıma gircem canm toplasan 3-5 defa bisey istemiştir herkes aynı olmuyo arkadasım daha 4 aylık sürekli bisey cekiyo canı yemeyncede gögs sisşihyo oda cok kötü bence yemek programları isle canın ister belki bisey kaydirigubbakcemile3

10. 3 Mayıs 2010
  11. myline

myline Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    sanırım fazla aşeren yok :)) aslında bu güzel birşey artık herşey elimizin altında her mevsim herşey var belkide ondandır :)

12. 3 Mayıs 2010
  13. myline

myline Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ilk defa duyuyorum :)) hep derler ya yemesen biyerin şişer die doğruymuş demekki :)) yok canım ben yemek proğramı izlesemde bişiy olmuyo :) ama dondurmayı çok yiyorum o aşerme sayılabilir belki :)

14. 3 Mayıs 2010
  15. sofika

sofika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    108
    sanirim artik her mevsim her seye ulasabildigimiz icin as erme durumu eskiler kadar cok olmuyor.Bende kesin hamileligim boyunca as ermedigim sey kalmaz diye dusunurken,pek de oyle olmadi.Dondurma ve cilek cok yiyorum ama onlari da esim tedbir olsun diye hep bulunduruyo evde a.s Bir kac defa cay ve kahve as erdim,resmen kokusu burnuma geliyordu,gun icinde en az bir kac defa aklima geliyordu.Cay kahve bana yasak ondan belki de bu kadar kiymete bindi simdi.Off bi de karpuz canim cekti birkac defa ama o yok iste,ve esime soylemedim bile,nerden nasil bulacak cani sikilmasin bari.

16. 3 Mayıs 2010
  17. ZYNB_KB

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    havalar ısınıyo ya ondandır bende taktım buaralar cornettoya kaydirigubbakcemile3
    bende biaralar yemek programları izliyodum kitaplara bakıyodum am a tık yok buaralr yaz meyveleride cıktı ya cnm onlardn istiyo bitek baskada bisey aserdigim yokkaydirigubbakcemile3
    sennkide aserme olyo cnm meyve ye bol bol bebişe yararopuyorumnanaktan

18. 3 Mayıs 2010
  19. ZYNB_KB

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ay bende cilege taktım biara gnde 1kilo yiyodum doktora sordum yenmez okadar az ye dedikaydirigubbakcemile3
    karpuz cıktı cnm ben yedim ve güsel olmuslar de kocana alsın hemenkaydirigubbakcemile3