Aşık olamıyorum, kararsızım, mutsuzum :(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Gulay tarafından 27 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

27 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : Gulay
  1. Gulay

Gulay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    SELAM kızlaar
    Bu aralar bende çok düşünceliyim ne yapacağımı bilemiyorum benim sorunum aşık olamamak nedense karşı cinse bişey hissedemiyorum daha doğrusu adını koyamıyorum aslında yaşamak istediğim masumiyet hissederek sewmek we tutku bunuda 1 kere yaşadım(3-4 sene önce)... 3 ay önce tanıştığım biri war ilk konuşmamızda da ona böyle bir çelişki içinde olduğumu söylemiştim we denemeye karar werdik 3 ay oldu ama bende tık yok tam tersine o gitgide bağlanıyor çoğu kez ayrılmayı düşündüm ama onu öyle görünce söyleyemiyorum ailemde biliyor we tanıyor napıcam ben ya çok üzgünüm biraz sewer gibi oluyorum sonra istemiyorum niye böyle yaa nolur yardım edin kafayı yiyeceğim yok :KK43:(( :KK43:((

Son düzenleme: 27 Mayıs 2009
  2. 27 Mayıs 2009
  3. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    neden birisini sevmeliyim diye düşünüp kendini zorluyorsun ki..demek hayatına aşık olacağın birisi çıkmamış.bu ne zaman çıkar bilinmez...bekleyeceksin..

4. 28 Mayıs 2009
  5. Gulay

Gulay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayrılıyım dimi ama nasıl söylicem bilemiyorum onu üzmek istemiyorum :KK43::KK43:

6. 2 Haziran 2009
  7. biricik_06

biricik_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    aşk karar verilerek olacak bir şey değildir.deneyelim zamanla olur mantığı çok yanlış.zamanla çiftler arasında oluşan beraber geçirilen zaman sonrası alışkanlıklar.buna da aşk diyemeyiz.aşk mantık dışı heyecan verici tutku gerektiren bişey.normalde hiç tipi karakterinin size uygun olmadığını düşündüğünüz bir insana da aşık olabilirsiniz çünkü mantık dışı bir olaydır.bence şuan birlikte bulunduğunuz insana yazık edersiniz bu şekilde.dürüst olmalı yolunuzu ayırmalısınız.aşk hesap kitap işi ya da sizin zamanlamanıza göre yaşanılacak bir duygu değil bir gün ansızın birden karşınıza çıkacaktır.demek ki daha zamanı değil.o kişi karşınıza çıkmadı.