aşık olursan kaybedersin

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve BenEbruli tarafından 15 Mart 2008 başlatılmıştır.

15 Mart 2008
    Konu Sahibi : BenEbruli
  1. BenEbruli

BenEbruli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aşk insanı mahveder hiç bir şeye adepte olamazsın işine evine arkadaşlarının sohbetine .yanlız kalmak istersin onunla beraber olmak istersin .ben aşık oldum arkadaşlar işimi ihmal ettim .tlf larım hep calarken şimdi calmıyor neden mi söz verdiğim halde yanlarında degildim
    işimide ihmal ettim sizin anlıyacagınız kör kütük aşık olmuştum ben seviyordum ama o ???????????????????????? seviyormuydu terk ettim arkadaşlar onu içim yanarak evet yanıyor içimmmm.gözümde hiç bir şey yoktu. sadece onun sevgisini istedim o intihar ettiği kişiyi sevdi hep. onu terk ettim arkadaşlar
    ben tekrar işime sarılacam . içim yanarak bir daha asla geri dönüş yok
    sevdim sevilmedim.ben kaybettim arkadaşlar.

2. 17 Mart 2008
  3. cnm çok üzüldüm sana ....:teselli:
    hep söylemişimdir kullanılmış bir kalbi istemem ne kadar sevsem de çünkü bilirim sonunu...senağlama
    o yüzden sen kaybetmedin hatta çok şey kazandın kaybeden o bence üzülme dik dur tatlım allah büyük...:teselli:

4. 4 Mayıs 2008
  5. BenEbruli

BenEbruli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben şuna kara verdim.beni sevmeyen ve benim için fedakarlık bile yapmayan kişi yanlış kişiydi .hatasız kul olmaz. mutsuzum . o benim ateşten gömlegim.

6. 4 Mayıs 2008
  7. incitanem

incitanem Guest

hayat her daim devam ediyor hatalar bizi güçlendirir....

8. 4 Mayıs 2008
  9. BenEbruli

BenEbruli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Söyliyecegim Sadece Hayatta Aşki ögrendim. Aşk Varmiş Meger...