asikmi ne bu ? ooof

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve EU3 tarafından 5 Haziran 2008 başlatılmıştır.

5 Haziran 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

selam kizlar su aralar icim baya bi daraliyo :S acilip sizden bi kac fikir almak istedim :S
    ben 6 ay önce biraktigim sevgilime yine döndüm...ozamanlar sevgilimi sevmedigim sevemedigim icin birakmistim..dün uzun zaman sonra yine bulustuk günümüzde güzel gecti sinemaya park yemek fln derken bi günü devirdik..amaa olaay suu kii..hersey biraktigim gibi kalmamis evet biraktigim saf sevgilim cok degismis kendine güveni gelmis..belli etmiyodu ama cok soguktu bakislari bana..ayrilidigimiz zaman icinde bi kizla berabermis fazla sürmemis iliskileri sevmedim biraktim dedi ..KISKANDIM EVET.. kabul ediyorum ama kiskanmak askmidirki ? birde yakin bir kiz arkadasi edinmis baya ondan bahsetti en cok o zoruma gitti :S kizla resmen samimi hallerini canlandirdim aklimda vee cok bozuldum :S oooof ben asikmiyim degilmiyim önceden hic bukadar düsünmezdim simdi niye bukadar düsünür oldum :S ve önceden arayip soran kisi cok umursamaz olmus..dün msj attim ona bile cvp vermemis..acaaba benden hirsinimi aliyo sadece yoksa kacan kovalanir modundami ooof bilmiyorum...tartismakda istemiyorum butün sucu kendimde buluyorum diyorum bitirmeseydim hala eskisi gibi kalirdi ama ozamanda bu kadar düsünürmüydüm -->Onu ???senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

Son düzenleyen: Moderatör: 5 Haziran 2008
  2. 5 Haziran 2008
  3. EU1

EU1 Guest

ya şekerim kusura bakma belkiş sana yardımcı olamıycam ama bana yardım etmeni rica edicem bi problemim var ama ancak yazılmış bi konuya cevap olarak girebiliyorum nası yazıcam lütfen bana yardım et

4. 5 Haziran 2008
  5. EU1

EU1 Guest

lhadi ütfennnnnnnnnnnnn

6. 5 Haziran 2008
  7. EU3

EU3 Guest

yeni konu acip yazmak istiyosun anladigim kadariyla yukarda ->yeni mesaj<- yazmasi lazim...yazilarin üstünde ona tikla ordan yazabilirsin

8. 5 Haziran 2008
  9. kays

kays Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    güzelim yapma bırak gitsin ya, bence sen bu ilgisiz tavırarının etkisi altında kalmışsın, sonuçta onunla geçmişte bir beraberliğiniz var sevmişsin şimdi böyle ilgisiz olması senin aklında soruı işaretleri bırakmış, şu anda da hayatında biri olmadığı için(yok demi) yine ona adapte olmuşsun, yoksa umrunda olmazdı diye düşünüyorum, boşver gitsin derim ben

10. 5 Haziran 2008
  11. EU3

EU3 Guest

evet yok :KK43: diyosun ask degil sadece ilgi yani :S hmm olabilir :S okadar karisikki aklim :S

12. 5 Haziran 2008
  13. EU1

EU1 Guest

ya çok özür diliyorum başına bela oldum ama yeni mesaj yok yani yazmıyo:1no2:

14. 5 Haziran 2008
  15. kays

kays Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    mesajı açacağın forum başlığına giriyorsun mesela "aşk acısı çekenler" orda sol alt köşede yeni mesaj yazıyor ona tıkla tamam

16. 5 Haziran 2008
  17. ladyyuppi

ladyyuppi namidiger platonik_ask ;) Üye

Beğenildi:
    83
    Ödül Puanları:
    153
    bence onun degismesi, kendisine güveni gelmesi seni etkilemis. önceden beraberken,
    galiba o sana daha cok ilgi gösteriyormuski, simdi yeniden bir araya geldiginizde ilgisiz
    davrandigi icin zoruna gitti. yani sana eskisi gibi davranmadigi icin sende onu kiskandigini
    ve onu sevdigini farkettin, veya öyle saniyorsun.bi düsün eger yine o eskisi gibi olsaydi,
    sen onu hic düsünmeyecektin, kiskanmayacaktin. bence kendini kandirma "onu seviyorum"
    diye, sende onu pek umursama, mesaj atma, ilgisiz davran, bakalim o ne yapacak?

18. 5 Haziran 2008
  19. kays

kays Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben neden buluştuğunuzu da anlamadım ki 6 ay sonra
    üstünde bu kaadr düşnmesen akışına bıraksan, mesajına cevap bile atmamış eğer senin gbi hissetseydi bir saniye bekletirmiydi, şimdiden sonra bahane üretip cevap yazsa ne önemi varki, bence o günü unutup bitti diye düşünmelisin, yoksa daha fazla üzülürsün , o kadar da zorki of walla insanın aklı bulanık olunca kim ne derse boş gibi, sen kendi kendini ikna etmelisin