aşılama aşamasında

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve nezzihe tarafından 24 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    24 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : nezzihe
  1. nezzihe

nezzihe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    aşılama olacagım bebek ıstıyorum menogon kullandım ama tedavım yarım bırakıldı sebeb yumurtalar beklenen boyuta ulaşmadan çatlamış önümüzde ay tekrar deneyecız bu konuda kı bılgılerınıze ıhtıyacım var teşekürleer

2. 24 Mayıs 2010
  3. aysunKOÇ

aysunKOÇ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    üzülme sakın ...bende 3. Aşılamamı 11 gün önce yaptırdım 10 gün yattım evde diğerlerinde 1 gün yatmıştım . Zannedersem hasta oluyorum şu an az önce wc ye girdiğimde pembe bir kanamam oldu işyerindeyim. 1. Aşılamam tutmamıştı. 2. Aşılamam tuttu fakat kese görünmedi. 5 haftalık erken gebelik kaybı yaşadım. Ama bunlardada bir hayır olduğuna inanıyorum ve allah bizi test ediyor .

4. 24 Mayıs 2010
  5. nezzihe

nezzihe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    teşekür ederım aysun cevap yazdığın için evet haklısın allah en güzelını bılır

6. 27 Mayıs 2010
  7. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba
    aşılama veya tüp bebek gibi yumurta büyütülerek yapılan tedavilerde yumurtanın erken çatlama riski her zaman vardır bu durum aşılama tedavilerinde daha sık görülebilir. Aynı durum tekrar olur diye bir kural yoktur denemelerinize devam edebilirsiniz.Yumurtanın erken çatlaması riskini azaltacak ilaçlar vardır bunlar kullanılabilir Bu konuyu doktorunuza danışabilirsiniz.

8. 29 Mayıs 2010
  9. nezzihe

nezzihe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    doktor bey ılgılınıze teşekür edrım bu ay aşılama için gereken tedavıye tekrar başlayacagız umarım herşey yolunda gıder sıze de danışabılırm degıl mı teşekür edrım

10. 2 Haziran 2010
  11. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    hayırlı olsun inşallah gönlünüze göre olur

12. 6 Haziran 2010
  13. nezzihe

nezzihe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    BU GUN HASTA OLDUM PAZARTESINE RANDEVU ALDIM BAKALIM NASIL İLAÇLAR KULLANACAGIM AŞILA İÇİN START VERILDI BAYANLAR DUALARINIZA IHTİYACIM VAR TEŞEKÜRLER ALLAH HEPIMIZIN YARDIMCISI OLSUN:nazar:

14. 8 Haziran 2010
  15. nezzihe

nezzihe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    dün doktoruma gıtım yıne start verıldı aşılma için hadı hayırlsı menogon kullanıyorum ıkı toz bı su her akşam perşembe kontrolum var menogonun yanına bı iğne daha verecek erken çatlamayı durdurmak için herkesın hayır duasına ıhtıyacım ... RABBIM BU YOLDA KIMSENIN ELINI BOŞ BIRAKMASIN ALLAH HERKESE GÖNLÜNE GÖRE VERSIN .. yakında elek gıbı delık deşik olacagım

16. 10 Haziran 2010
  17. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba
    inşallah gönlünüze göre olur

18. 21 Haziran 2010
  19. nezzihe

nezzihe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    aşılamam gecen perşembe yapıldı bekleme deyım kı bu ne uzun bı süreçmiş gıbı gelıyo anlatamam 1 temmuz gıbı sonuç bellı olacak dualarınıza ıhtıyacım var bu arada daha öncekı doktorum ılışkıyı yasaklamasına ragmen şimdiki doktorum böyle bı yasak koymadı bunlardan hangısı normal?bilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.